Красиві дати для весілля в 2020 році

Практично кожна дівчина мріє про щасливе одруження. Їм хочеться, щоб воно пройшло ідеально, тому продумують все до найдрібніших деталей. Адже багато хто вважає, що від того, яким буде весілля, залежить подальше сімейне життя. Перше, про що потрібно подбати при підготовці до весілля в 2020 році – вибрати дату. Одні вважають за необхідне заручитися допомогою астрологів, інші йдуть за порадою до церкви, а є ті, кому все одно, лише б був вихідний. Є багато прикмет, згідно з якими люди підбирають дати для весілля з особливою обережністю.

Весілля у високосний рік 2020

Багато сходяться на тому, що високосний рік не є сприятливим для проведення весілля, тому захід може і почекати. Прикмети, які пов’язують з цим роком, стосуються будь-яких починань, а шлюб є початком нового життя. Варто відкласти в такому випадку настільки важливу подію?

Будь-які повір’я і прикмети мають свої джерела. За часів Русі у високосний рік нареченій надавалося право вибору майбутнього чоловіка. Хлопці в таких ситуаціях змушені були погоджуватися. Це і слугувало причиною не сформованих відносин, і шлюби розпадалися. Адже, як говорить народна мудрість, «насильно милим не будеш». Також існує думка, що такий рік поганий  на урожай та приплід худоби, куди вже там весілля грати.

Крім забобонів, немає більше нічого, що заважає одружитися в 2020 році. Причому для церкви забобони неприйнятні, і вона ніколи не забороняла поєднуватися шлюбом і вінчатися у високосний рік.

Якщо два люблячих серця щирі один з одним, шлюб буде щасливим, незважаючи ні на що.

Красиві весільні дати в 2020 році

Багато пар, які планують весілля, бажає, щоб у свідоцтві та паспортах стояв штамп з красивої весільної датою. Кожні з них бачать якісь свої переваги у виборі тієї чи іншої дати. Це можуть бути цифри, що повторюються; ідентичне число і місяць або число і рік; ситуація, коли число і місяць в сумі складають рік.

Красиві весільні дати в 2020 році, календар

Керуючись такими критеріями, можна скласти список красивих дат для весілля у 2020 році:

  • 2 і 20 лютого;
  • 1 січня, 3 березня, 4 квітня, 5 травня, 6 червня, 7 липня, 8 серпня, 9 вересня, 10 жовтня, 11 листопада, 12 грудня;
  • 20 число кожного місяця;
  • 10 жовтня (10+10=20).

 

Дуже красивою датою виглядає 20 лютого 2020 року. Але ідеальної датою буде та, яка не тільки красива, але і зручна. Наприклад, на вихідний припадає 2 лютого, а 20 – це будній день. 1 січня – безсумнівно, вихідний день. Але, мабуть, мало хто захоче новорічне свято перетворити на весільне. І в цілому січень – не дуже зручний місяць для весільних турбот. Що стосується 20 числа, то найбільш підходящим місяцем буде червень, якщо ви хочете зіграти весілля в суботу. А в списку, де збігаються цифри числа місяця, кращим варіантом буде 10 жовтня – теж субота, до того ж це той випадок, коли число і місяць в сумі складають рік.

Красиві дати почалися з першого дня 2001 року. Тільки от 06.06.06 одружитися ніхто не хотів. А ось на 7 липня 2007 року припав самий справжній весільний фурор. Хоча за астрологічними прогнозами, це погана дата для реєстрації шлюбу.

Деякі пари не беруть до уваги цифри, вони просто хочуть, щоб їх весілля збігалося з яким-небудь красивим святковим днем. Ажіотаж весіль зазвичай припадає на День всіх закоханих. У липні два підходящих свята: Міжнародний день поцілунків (число 6) та День Сім’ї (8 число).

Багато пар вважають, якщо одружитися в день церковного свята, то Бог благословить їх на довге і щасливе спільне життя. Часто грають весілля на Червону Гірку (05.05). Більшість наречених в ці дні надають перевагу вінчанню. Якщо слідувати забобонам, то час реєстрації шлюбу теж грає важливу роль. В сім’ї пануватимуть любов, щастя і удача, якщо вступати в шлюб у другій половині дня.

Сприятливі дні і місяця для одруження

Якщо ви вирішили провести весілля у високосний рік, потрібно підібрати день, який підходить найбільше. Тим, хто вірить у прикмети, сприятливий день допоможе позбутися негативної енергетики цього року.

Двоє закоханих людей в день весілля

Астрологи радять одружуватись на зростаючий Місяць. Це стане запорукою довгого, успішного і плідного спільного життя. А от днів, на які припадають сонячні і місячні затемнення, слід уникати.

  • Найращими вважаються місяці в 2020 році для шлюбу: вересень, жовтень, березень, травень.
  • Якщо одруження планується на вересень, краще вибрати 18 число.
  • Сприятливі для весілля травневі дні – з 15 по 27.
  • Що стосується лютого, то тут можна вибрати дату з 20 по 25.
  • В листопаді любий день вважається сприятливим, крім 1 і 2.
  • У серпні рекомендується одружуватися 12, 13, 15 і 18 числа.

 

Люди, яким народні повір’я не перешкода, і планують вінчання, можуть одружуватися в будь-який день, тільки не в час церковного посту

Плюси одруження в рік Щура (Пацюка)

Символ 2020 року – Білий Пацюк. Він досить прихильний до одруження і діток. Весілля в такому році повинне бути організоване по вищій мірі можливостей. Чим більше гостей і святкового шуму, чим багатшим буде стіл, тим гармонійніше стане шлюб і щасливіше життя молодих. Тоді символ року посприяє багатству і достатку спільного життя.

Якщо ви ще сумніваєтеся, чи варто одружуватись в цьому році, подумайте і про земні речі. Через забобони в цей рік весіль буде менше, ніж зазвичай. Тому ваші шанси організувати весілля за всіма своїми побажаннями збільшуються: знайти кращих організаторів; підібрати місце; призначити саме те число і час, що вам вигідно. До всього цього варто додати і те, що ваші відносини побудовані на щирій любові, тому не варто без поважних причин відкладати такий важливий для вас обох день.

Всі перераховані традиції, природно, стосуються одруження не лише у високосний рік. Але якщо ви побоюєтеся одружуватись в цей рік, для вашого спокою і впевненості рекомендується дотримуватися цих правил з особливою суворістю.

Дивіться відео про те, як вибрати дату в 2020 році для весілля:Create AccountLog In Your Account