Любовний гороскоп на 2017 рік для всіх знаків зодіаку

В цілому, в 2017 році, глобальних змін в амурних справах, не передбачається, але любовний гороскоп на 2017 рік Півня попереджає, що в першій половині року, представникам всіх знаків зодіаку бажано сконцентрувати зусилля на збереженні рівноваги у відносинах.

Друга половина року сприятлива для зближення сердець, укладення союзів і зачаття дітей. Тому гороскоп кохання на 2017 рік, рекомендує орієнтуватися не стільки на пристрасть, скільки на взаємну повагу.

Знакам зодіаку, що належать до стихій Вогню, Землі, Повітря і Води, любовний гороскоп 2017 для всіх знаків зодіаку, пророкує схожі ситуації. Ось тільки знаходити вихід із них кожному, в 2017 році, доведеться по-різному.

Стихія Вогню влаштує перевірку на міцність Овнам, і якщо вони, не навчаться поступатися, від них відвернуться найближчі. Леви, швидше за все, залишаться на самоті, так як їх зарозумілість – не розташовує до близькості. Не кращий вихід для Стрільців – самоствердження за рахунок партнера.

Стихія Землі надасть Тельцям право вибору: зануритися із головою у любовний вир або дотримуватися помірності. Дівам потрібно буде дуже постаратися, щоб партнерові не хотілося дивитися по сторонах. Ревнощі не доведуть і Козерогів до добра, адже зближує, тільки довіра.

Стихія Повітря готує Близнюкам несподівані, але радісні події. А ось Терезам, гороскоп любовний на 2017 рік, обіцяє, що вони будуть постійно перебувати в зоні уваги протилежної статі. Водолії зустрінуть свою половинку в далекій поїздці.

Стихія Води підштовхне Раків до флірту, але сімейні узи виявляться міцнішими. Скорпіонам захочеться серйозних і грунтовних відносин. Риби самі створять собі проблеми і потраплять в горезвісний любовний трикутник.

Також дивіться: гороскоп на 2017 рік Півня для всіх знаків зодіаку.Create AccountLog In Your Account