Любовний гороскоп на 2020 рік

З 2020 року починається новий дванадцятирічний цикл. Символом якого стане Білий Металевий Щур. Планети, що роблять вплив на рік Пацюка, – Сатурн і Юпітер. Рік обіцяє перемоги на всіх фронтах, особливо на любовному. Це непоганий час для початку нового роману, який може перерости у велике і світле почуття. Що ж конкретно для кожного знака зодіаку готує любовний гороскоп на 2020 рік, Ви зможете дізнатися з цієї статті.

Овен

Знак зодіаку Овен

Овни – дуже емоційний знак, особливо в любовних відносинах. Не терплять компромісів, максималісти, вимагають від свого обранця сильних почуттів та емоцій. Але і натомість готові дати те ж саме. Овни живуть за принципом «все або нічого», тому їм дуже непросто знайти собі супутника по душі. В союзі з сильною особистістю представники знаку Овен будуть намагатися стати сильніше, ніж їх партнер, а це може привести до розриву відносин.

Гороскоп радить Овнам в 2020 році утихомирити свій запал, стримати амбіції, постаратися заспокоїтися і стати врівноваженими. Планета-покровитель Овнів Венера в рік Металевого Щура не буде чинити сильний вплив на цей знак зодіаку. У Овнів очікується період стабільності, який найкращим чином вплине на їхні взаємини з протилежною статтю. Це буде час спокою, можна не побоюватися різких змін у своєму житті.

Стабільність і жодних різких поворотів долі: самотні Овни швидше за все не вступлять у шлюб, сімейні – залишаться при своєму, їм не слід побоюватися розставань і розлучень. Рік Щура залишить все на своїх місцях.

Зірки пропонують Овнам приглушити свій егоїзм, своє внутрішнє «я» і намагатися якомога більше уваги приділяти почуттям і емоціям свого обранця. Овни повинні постаратися розгледіти в своєму улюбленому всі позитивні риси характеру.

Щоб стати ідеальним для цього знака, необхідно приймати їх такими, які вони є, прощати їм недоліки. У людини, що володіє цими якостями, союз з Овном неодмінно буде успішним.

Телець

Знак зодіаку Телець

В більшості своїй Тельці дуже розважливі й педантичні. Але в любовних відносинах можуть показати себе сентиментальними романтиками. Представники цього знаку відрізняються впертістю і небажанням приймати будь-яку точку зору. Це відноситься і до вибору партнера. Телець не прислухається ні до чиєї думки і зробить вибір сам. Коханих, Тельці вибирають під стать собі – порядних, спокійних, надійних.

2020 рік обіцяє Тельцям позитивний розвиток відносин. Ті Тельці, які боялися зізнатися у своїх почуттях, нарешті вирішаться і відкриють своє серце. Підуть переживання, які терзали Тельців довгий час.

Тих Тельців, які знаходяться в серйозних відносинах, може очікувати пропозиція скріпити свої почуття штампом у паспорті. Представники знака, які подумували про розрив відносин, переглянуть свою точку зору і відкладуть розлучення на невизначений термін.

Скромним і нерішучим Тільцям в 2020 році слід побороти своє збентеження, адже гороскоп пророкує небувалий успіх в будь-якій розпочатій справі. На початку року самотніх Тельців чекає феєричний роман, успіх якого буде залежати від того, чи зможе Телець побороти сором’язливість і показати свої емоції.

У другому півріччі Тельцям слід чекати на зустріч, яка вплине на всю їхню подальшу долю. Вони збільшать кількість своїх знайомих, відкинуть скромність. Обранець допоможе Тельцям відкритися і показати свої справжні і щирі почуття.

Близнюки

Знак зодіаку Близнюки

У своєму житті Близнюки часто зазнавали розчарування в любові, зради з боку людей, яким довіряли. Саме тому в стосунках вони почувають себе невпевнено. Бояться пустити людину у своє серце, їм складно почати нові стосунки. Але Близнюки дуже потребують розуміння партнера, який підтримає в скрутну хвилину, зрозуміє і прийме їх з усіма недоліками.

Щоб зустріти таку людину, потрібно почати з себе. Близнюкам слід спробувати донести до обранця свої переживання, відкрити йому свою душу. Тоді вони зможуть уникнути розчарувань і невдач в особистому житті.

У 2020 році з Близнюками відбудеться безліч подій, проблем не варто очікувати. Самотні Близнюки можуть знайти своє щастя з Тельцем або Козерогом. Ці впевнені в собі знаки зодіаку мають всі шанси стати вірним супутником Близнюків. Зірки пророкують взаєморозуміння і підтримку. А ось з Рибами і Водолієм краще не зв’язуватися. Ці дуже непостійні знаки можуть принести в життя Близнюків розбрат і смуту.

У рік Металевого Щура, Близнюків чекає чимало знайомств. Не виключено, що вони перетворяться в довгу дружбу і відносини. Ті представники знаку, які давно мріяли про одруження, у 2020 році можуть узаконити стосунки. Близнюки знайдуть те, про що давно мріяли, якщо не будуть боятися змін і йти за своєю долею.

Рак

Знак зодіаку Рак

Раки намагаються всіх переконати, що відносини для них не важливі, що їх метою є кар’єра, а не вдалий шлюб. Але на Раків величезний вплив робить планета любові – Венера. І все у своєму житті Раки підганяють під два критерія «люблю» або «не люблю». 2020 рік буде сповнений авантюр. З новою силою поновляться давно забуті почуття. Відносини розвиватимуться за новим сценарієм, і Раки, нарешті, знайдуть щастя. Найбільші удачі в особистому житті очікуються в перші і останні місяці року.

На самому початку року, в січні або лютому, Раки можуть познайомитися з цікавою людиною і захочуть з ним довгих і серйозних відносин. Однак любовний гороскоп 2020 попереджає, що поспішати не слід. Астрологи радять краще придивитися до свого обранця, відкласти початок сімейного життя на наступний рік. Для народжених під знаком Раку саме 2021 рік стане кращим для створення сім’ї.

Раки, які вже створили сім’ю, в рік Щура зіткнуться з нерозумінням з боку своїх чоловіків. Обранець пригадає всі заподіяні йому кривди і стане дратувати Раків пустими звинуваченнями. Постарайтеся вільний час проводити з сім’єю, приділяти їй більше уваги.

Лев

Знак зодіаку Лев

Початок 2020 року видасться для Левів важким. Їх будуть переслідувати невпевненість і нерішучість. Леви будуть мучитися сумнівами в правильності того чи іншого прийнятого рішення. Це значно позначиться на їхньому емоційному стані. Гороскоп радить не починати нові романи відразу після настання року Щура. У літні місяці Левам буде нелегко впоратися з емоціями і пристрастями. Осінь принесе довгоочікуваний спокій. Леви зрозуміють, чого хочуть від життя.

У перші тижні літа у Левів спалахне роман, проте йому не вдасться перейти на більш серйозний рівень. Не варто переживати з цього приводу. Астрологи попереджають: людина, на яку Леви звернули увагу, принесе в їх життя одне розчарування.

Сімейний стан вільних Левів не зміниться в 2020 році. Представники знака, будуть мати конфлікти в сім’ї. З-за цього Леви можуть навіть почати доглядати партнера на стороні. Але не варто повністю занурюватися у вир пристрастей. До листопада-грудня взаємини Левів з партнером налагодяться. Повернуться колишні симпатії, довіра і розуміння. Деякі Леви наважаться завести дитину.

Діва

Знак зодіаку Діва

Ті що народилися під знаком Діви переживати не варто. Білий Пацюк пророкує їм постійні стосунки і виконання всіх планів. Весь рік буде наповнений взаємними почуттями.

Астрологи радять переглянути свою поведінку, не варто робити необачних і несерйозних вчинків. Дів можуть захопити нові почуття, але не варто закидати першорядні справи, потім надолужити згаяне буде непросто.

Самотні Діви познайомляться в 2020 році з безліччю цікавих людей. А ті Діви, що мають супутника життя, захочуть одружитися. Обранець доведе їм свою надійність і серйозні наміри.

Діви, що створили сім’ю, можуть зіткнутися з фінансовими проблемами. Можливо, партнер звинуватить Дів в марнотратстві і необачній витраті грошей. Любовний гороскоп радить вирішувати фінансові питання і обговорювати великі покупки спільно, це лише зміцнить відносини.

Терези

Знак зодіаку Терези

Початок 2020 року стане яскравим, як фейєрверк! Терези, що мають сім’ю, відчують спалах пристрасті. А ось самотні представники цього знкау, неодмінно закохаються. Але цей період триватиме недовго.
Як і для багатьох інших знаків зодіаку, рік Білого Пацюка буде для Терезів непостійним. Радість і печаль часто будуть змінювати один одного.

Одиноких Терезів в 2020 році чекає дуже бурхливе особисте життя. До літа вони зустрінуть людину, відносини з якою можуть стати дуже серйозними.

Терези, що мають другу половинку, захочуть показати партнерові всю пристрасть, на яку вони здатні. Зірки радять зменшити свій запал. Партнер може бути ще не готовий до експериментів, які виникли в голові у Терезів. Це відноситься і до сімейних представників знаку. Щоб не провокувати конфлікти, необхідно контролювати почуття. Астрологи пропонують Терезам бути стриманішими і терпиміше відноситься до свого супутника.

Скорпіон

Знак зодіаку Скорпіон

У першій половині року Скорпіонам доведеться подолати багато перешкод на шляху до особистого щастя. Ті що народилися під цим знаком, будуть перебувати в стані стресу, не маючи можливості розслабитися. Цей нелегкий період треба пережити, тоді Скорпіони відчують гармонію і задоволеність життям.

Гороскоп на 2020 рік, радить Скорпіонам не здійснювати необачних вчинків, не заводити короткочасних інтрижок. Яскравий темперамент цих знаків зодіаку може зіграти з ними злий жарт. Щоб не пошкодувати про зроблене, Скорпіонам необхідно приборкати свої пристрасті.

У 2020 році Скорпіонів чекає безліч цікавих зустрічей. Нерідко будуть з’являтися теплі почуття до нових знайомих. Не варто кидатися у вир пристрасті з головою. Оптимальний час для початку нового роману – осінь.

Криза, що виникла у Скорпіонів, які мають сім’ю, закінчиться в перший місяць осені. Щоб у родині знову запанували злагода і єдність, Скорпіонам доведеться докласти чимало зусиль.

Стрілець

Знак зодіаку Стрілець

2020 рік для Стрільців буде роком змін. Рік Щура стане успішним для початку нового роману, для переходу на наступний етап у вже існуючих зв’язках, для планування дитини. Будь-які конфлікти Стрільці будуть вирішувати з легкістю і без наслідків. Зірки радять спочатку обмірковувати будь-яке слово.

Самотні Стрільці зустрінуть ідеальну, у своєму розумінні людину. Весь рік буде наповнений любов’ю. Шлюб, зареєстрований в останні місяці року Пацюка, обіцяє бути довгим і щасливим.

Стрільцям, які мають сім’ю, слід м’якше відноситься до свого обранця. Сварки і непорозуміння будуть відбуватися через нестриманість цих знаків зодіаку. Астрологи не радять вказувати партнеру на його недоліки.

Козеріг

Знак зодіаку Козеріг

Для тих хто народилися під знаком Козерога, в 2020 році слід чекати на кругообіг різних подій – як хороших, так і не дуже. Козерогам необхідно навчитися контролювати себе і стримувати свій гнів. Інакше це може обернутися великими сварками і образами. Зірки радять Козерогам не озиратися назад, не шукати розради в старих відносинах. Пристрасть вже згасла, відносини вичерпали себе і не принесуть представникам знака ніяких позитивних емоцій.

Козероги, що не мають пари, повинні почати доглядати за собою. Це неодмінно принесе успіх і підвищить привабливість Козерогів в очах представників протилежної статі.

У рік Білого Металевого Щура у Козерогів, які перебувають у шлюбі, на перший план вийдуть ревнощі. Любовний гороскоп на 2020 рік застерігає, що це може стати причиною конфліктів і скандалів. Восени Козероги заспокояться, до них повернеться впевненість у своєму обранцеві. В їх обитель знову прийдуть мир і спокій.

Водолій

Знак зодіаку Водолій

Дуже романтичним видасться рік для Водоліїв. Їх чекають приємні знайомства, забуті відчуття і емоції.

Астрологи радять зайнятися самовдосконаленням. Необхідно позбутися від рис характеру, що перешкоджають розвитку відносин з протилежною статтю. Основний ворог Водоліїв — це ревнощі. Народжені під знаком Водолія підозрілі і недовірливі, можуть без приводу влаштувати своєму партнеру сцену ревнощів.

У 2020 році захоплення Водоліїв може трансформуватися в глибоке і сильне почуття. Вільні Водолії неодмінно зустрінуть людину, яка подарує їм багато романтики і щасливих моментів.

У сімейних Водоліїв життя буде протікати безтурботно, не очікується глобальних змін.

Риби

Знак зодіаку Риби

Рибам в році Щура доведеться поборотися з негараздами, в яких вони самі будуть винні. Складний характер Риб перешкоджає гармонійному розвитку відносин.

Знайомства та романи, що сталися на початку року, не принесуть спокою. Вони будуть недовгими і безперспективними. Зустріти потрібну людину Риби зможуть лише до кінця літа.

Риби, що вже зустріли свою другу половинку, ризикують сімейним щастям. Астрологи попереджають: заводити інтриги на стороні небезпечно. Щоб зберегти сім’ю і хороші відносини, Рибам слід вільний час проводити з сім’єю. До кінця року і сімейні і самотні представники знаку знайдуть спокій і впевненість.

Таким чином, рік Білого Щура, для всіх знаків зодіаку обіцяє стати щасливим. 2020 рік сприятливий для будь-яких відносин, як нових, так і існуючих. Несімейні знаки зодіаку зустрінуть свою любов. А ті що мають партнера – перевірять почуття на міцність і ще більше зблизяться зі своєю половинкою.Create AccountLog In Your Account