Любовний гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку

Любовний гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку розповість, які перипетії чекають кожного з нас в особистому житті, допоможе обійти гострі кути відносин, вирішити протиріччя. Знання і розуміння того, що обіцяють зірки в певний період часу, дозволить уникнути помилок і розчарувань, а також побудувати, зберегти або ж навпаки, розірвати відносини з партнером.

Любовний гороскоп на 2022 рік для всіх знаків зодіаку

Астрологи впевнені в тому, що одні знаки ідеально підходять один до одного, тоді як інші просто не можуть ужитися разом. Рік також вносить свої корективи у відносини, адже кожен, згідно зі східним календарем, проходить під заступництвом різних тварин і стихій. 2022 – рік Водяного Тигра. Ця тварина відрізняється високою емоційністю і чуйністю, вміє знаходити спільну мову з будь-яким співрозмовником, йти на компроміс. Тигр легко підлаштовується під нові умови і чуйно реагує на реакцію оточуючих.

Як же 2022 рік Тигра вплине на відносини на любовному фронті? Пропонуємо астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку.

Козеріг (22.12-20.01)

Самотні представники цього знака зодіаку можуть сподіватися на зміни на краще. Любовний гороскоп для Козерогів на 2022 рік стверджує, що нових зустрічей шукати не варто, адже коханим стане добре і давно знайома людина. Крім цього, зірки обіцяють високу ймовірність того, що саме в рік Водяного Тигра Козероги знайдуть любов всього свого життя, особливо в теплу пору року.

Представникам знака, які перебувають у шлюбі, варто бути обережними на початку весни 2022 року – цей період можливі серйозні сварки з другою половинкою. Також сімейним Козерогам не варто вирушати на пошуки нових відносин. Навіть якщо шлюб зовсім розладнався, нові знайомства ні до чого доброго не приведуть. Потрапити до кінця року – цей період обіцяє абсолютну ідилію у відносинах.

Друга половина року, особливо вересень-листопад – невідповідний період для знайомств і пошуку другої половинки. 

Козероги, давно перебувають у відносинах, можуть сміливо планувати весілля в 2022 році, і зустріти новий рік сімейною людиною.

Водолій (21.08-18.02)

Представників цього знаку зодіаку чекає рік повний сумнівів. Любовний гороскоп на 2022 рік обіцяє Водоліям безліч пригод. Так, всі дванадцять місяців їх буде мучити сумнів щодо доцільності розриву обридлих відносин. Сімейні Водолії захочуть завести дитину, а вільні – офіційно узаконити стосунки.

Особливу обережність сімейним представникам цього знаку слід дотримуватися в період з квітня по червень – можливі серйозні конфлікти.

Одиноким представникам знака необхідно бути обережними з новими знайомствами в період з травня по липень – не найкращий час для інтриг. Найбільш вдалими будуть знайомства, заведені в період з вересня по грудень 2022 року.

Риби (19.02-20.03)

Рік стане часом змін і досягнення нових висот. Однак на любовний гороскоп для Риб на 2022 рік передбачає безліч випробувань на шляху до досягнення поставлених цілей.

Одиноким представником знака ще на початку року може здатися, що вони зустріли свою долю, однак незабаром їх чекає розчарування. Більш міцні відносини вдасться вибудувати лише в середині 2022 року.

У сімейних Риб у відносинах буде все спокійно і стабільно. Щоб не нудьгувати, внесіть в свою спальню трохи різноманітності.

В останній місяць року вільні представники знака можуть задуматися про похід до РАГСу – готуйте весілля, 2023 рік для цього прекрасно підходить.

Період з квітня по липень може бути небезпечний для Риб в плані випадкових зв’язків сексуального характеру – високий ризик підхопити неприємну хворобу.

Овен (21.03-20.04)

Любовний гороскоп для Овнів на 2022 рік обіцяє представникам знака життя в сумнівах. Весь рік баранці будуть розриватися між непереборним бажанням змін і необхідністю збереження стабільних відносин. Також астрологи застерігають, що насичений робочий графік може стати причиною розбіжностей в сім’ї.

Сімейні Овни в 2022 році задумаються про те, щоб завести дітей, а вільні – щоб узаконити стосунки. Однак рік Тигра – не найкращий час для таких серйозних змін.

Восени можливі конфлікти в родині. Не варто сваритися через дрібниці, так як навіть незначні розбіжності в цей період можуть мати серйозні наслідки.

Одиноким баранчика краще утриматися від нових знайомств в період з лютого по травень. А ось жовтень, листопад і перший зимовий місяць стануть відмінним часом для початку серйозних відносин.

Дізнатися більше про те, що чекає представника цього знака зодіаку в рік Водяного Тигра на любовному фронті, дозволить більш докладний гороскоп на 2022 рік від російського астролога Павла Глоби.

Телець (21.04-20.05)

Приклавши трохи зусиль, рік буде сприятливим у всіх відносинах. На любовному фронті зірки також обіцяють повну ідилію. Навіть кардинальні зміни відіб’ються виключно позитивно.

Астрологи впевнені, що одиноким Тельцям слід придивитися до свого оточення, адже призначений долею людина знаходиться десь поруч.

Любовний гороскоп для Тельця на 2022 рік застерігає представників знака від необґрунтованих ревнощів. Недовіра до другої половинки може все зіпсувати.

Найбільш сприятливими в любовному плані будуть періоди з квітня по червень і з жовтня по листопад.

Тим Тельцям, які планують весілля в 2022 році, краще призначити її на літо. Відносини, узаконені в цей період, будуть дуже міцними і довговічними.

В кінці року сімейні представники знака можуть захотіти завести дітей. Однак краще це зробити на початку наступного року. 

Близнюки (21.05-21.06)

Гороскоп на цей рік обіцяє Близнюкам великі зміни. Шанувальникам міцних і вірних відносин 2022 рік принесе тільки позитивні емоції. Головне – зберігати спокій і уникати конфліктів. Особливо небезпечні сварки в весняні місяці – наслідки можуть бути непорівнянними з причиною конфлікту.

Також любовний гороскоп на 2022 рік попереджає одиноких Близнюків про небезпеку нових відносин у весняний період. Кращі знайомства чекають представників знака в другій половині року. 

А ось узаконення відносин і зачаття дитини Близнюкам краще перенести на більш сприятливий рік.

Рак (22.06-22.07)

Згідно любовному зодіаку на 2022 році сімейним Ракам необхідно приділити більше уваги своїм близьким і дому. Наступного року представником знака зірки обіцяють велику і щиру любов. Початок року буде найсприятливішим в любовному плані. Починаючи з липня, відносини можуть трохи охолонути. Однак це можна виправити.

Самотніх Раків чекають цікаві знайомства в кінці літа. Сімейним представникам знака в цьому році слід бути обережними з інтрижками, вони можуть привести до неприємних наслідків.

2022 рік буде вдалим для весілля і зачаття дитини.

Лев (23.07-23.08)

Львів любовний гороскоп на 2022 рік готує до непростих випробувань, особливо на початку року в період з січня по березень. Причиною конфліктів і розбіжностей можуть стати необдумані вчинки і ревнощі. Самотніх представників знака на початку року чекають любовні пастки, тому в цей період краще не заводити нові знайомства.

Незважаючи на невдалий початок року, з кінця травня на особистому фронті у Львів все налагодиться. У родині буде ідилія, а ті представники знаку, які знаходяться в пошуку відносин, нарешті, їх знайдуть.

Весілля, призначена на весну, буде вдалою. А ось найкращим періодом для зачаття малюка стане осінь.    

Діва (24.08-23.09)

У любовному плані 2022 рік для Дів буде дуже хвилюючим. Гороскоп на цей період обіцяє велику кількість переживань. Невірність в першому кварталі року чревата серйозними наслідками. Сімейних Дів чекають справжні випробування на міцність відносин. Квітень і травень також небезпечні серйозними конфліктами в сім’ї, в цей раз через фінансову нестабільність.

Одиноким представникам знака слід відправлятися на пошуки другої половинки восени, а ось знайомства, заведені в першій половині року, нічого доброго не принесуть. 

Для вступу в шлюб Дівам краще підійде літо, а для зачаття дитини – перші два місяці 2022 року.

Терези (24.09-23.10)

Сімейним представникам Терезів любовний гороскоп на 2022 рік пропонує задуматися про дитину. Малюк, зачата в цьому році, зміцнить сім’ю і буде здоровим.

А ось Терезам, що складається в серйозних відносинах, слід відкласти одруження на наступний рік.

У період з квітня по серпень необхідно бути більш терпимими до другої половинки. Це допоможе уникнути непотрібних конфліктів і зберегти відносини.

Цікаво! 2022 рік якої буде тварини

Для одиноких Терезів кращий період для нових знайомств – перші два осінні місяці. Відносини, розпочаті в цей час, будуть цікавими і романтичними. Є висока ймовірність того, що подібне знайомство переросте в щось більше.

Кінець року буде неоднозначним. Представникам знака слід уникати інтрижок на стороні, а одиноких Терезів чекають романтичні зустрічі.

Скорпіон (24.10-21.11)

Початок року обіцяє Скорпіонам зустріч зі старим знайомим. Хтось із колишніх захоче відновлення відносин. Однак робити це не варто, любовний гороскоп на 2022 рік застерігає Скорпіонів, що нічим хорошим це не закінчиться.

В першу половину року представникам знака слід зберігати спокій, не ревнувати і не провокувати сімейних сварок. Проблеми з грошима можуть стати причиною конфліктів у сімейних Скорпіонів в осінній період.

Кінець року буде сприятливим для представників знака у всіх аспектах особистому житті.

Найбільш сприятливі місяці для нових відносин – травень і червень, а також серпень і вересень. Сімейних Скорпіонів чекають сварки в весняний період через охололи сексуальних відносин. Будьте терплячими і попрацюйте над створенням ідилії в спальні.

Для одруження в 2022 році для Скорпіонів найкраще підійдуть три останніх місяці, а союзи, укладені навесні, можуть бути невдалими.   

Докладніший любовний гороскоп на 2022 рік для Скорпіона і інших знаків зодіаку з урахуванням дати і року народження може скласти досвідчений астролог Василіса Володіна.

Стрілець (22.11-21.12)

Стрільці, які знаходяться в пошуках другої половинки, можуть зустріти її вже в середині лютого 2022 року. Однак астрологи попереджають, що відносини можуть бути недовговічними. На заваді відносинам може стати їх одноманітність.

Справжні почуття любовний гороскоп обіцяє Стрільцям на кінець травня 2022 року. Причому не виключено, що відносини будуть настільки яскравими і міцними, що закінчаться весіллям вже в листопаді-грудні.

Жовтень небезпечний конфліктами в сім’ї на фінансовому ґрунті.

Особливо обережними в рік Водяного Тигра Стрільцям потрібно бути в сексуальному житті. Різноманітність в ліжку – це добре, однак не варто занадто захоплюватися експериментами.

Любовний гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку допоможе правильно розпланувати рік, уникнути непотрібних конфліктів і сварок, зберегти сім’ю і вибудувати нові міцні відносини.Create AccountLog In Your Account