Любовний гороскоп на 2022 рік

Любовний гороскоп на 2022 рік розповість, що чекає кожен знак зодіаку в особистому житті. Звичайно, майбутнє покрито таємницею, але завдяки астрології можна отримати підказки. Астрологи запевняють, що одні знаки відмінно підходять один одному, а інші ніяк не здатні знайти спільну мову.

Рік теж вносить певні корективи. 2022 рік пройде під заступництвом Чорного Водяного Тигра. Це емоційний і чуйне тварина. Тигр вміє знайти спільну мову з оточуючими і знає, коли варто погодитися на компроміс. Він активний, енергійний і оптимістично налаштований. Тигри безкорисливі, схильні до самопожертви, мають хорошу інтуїцію, яка рідко підводить.

Маючи інформацію, що готують вам зірки, легше запобігати конфліктам, не здійснювати помилки і справлятися з уже наявними проблемами. Що ж пророкують зірки: зустрінете ви любов, почнуться нові відносини, коли для вас вдалі періоди? Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку знайдете нижче.

Овен

Овнів будуть долати сумніви. І чоловіки, і жінки будуть кидатися: то їм захочеться змін, то – зберегти звичні відносини.

Велика кількість роботи може викликати конфлікти в родині. Сімейні Овни подумають про продовження роду, а вільні задумаються про укладення шлюбу. Але краще відкласти ці бажання на наступний рік. Восени буде багато конфліктних ситуацій в сім’ї. Постарайтеся не сваритися через дрібниці, навіть дрібниці можуть спричинити за собою наслідки. Одиноким представникам знака краще не заводити нові знайомства з початку року по травень. Зате кінець року виявиться ідеальним періодом для побудови міцних відносин.

Жінка Овен може виступити ініціатором початку відносин. Використовуйте свої переваги, щоб досягти бажаного.

Чоловікам Овнам саме час зрозуміти, що пора б уже зав’язати серйозні стосунки. Пару знайти – не проблема, було б бажання.

Телець

Якщо Телець докладе зусиль, то рік виявиться сприятливим на любовному фронті. У сім’ї запанує ідилія. Астрологи рекомендують пильніше подивитися на своє оточення, любов всього вашого життя знаходиться зовсім поруч. Позбавтеся від необґрунтованих ревнощів. Недовіра до коханої людини може сильно зіпсувати нерви і вам, і партнеру. Вдалими в любовному плані будуть періоди: квітень-червень і жовтень-листопад. Весілля краще призначити на літо. Шлюби, укладені в літні місяці, виявляться міцними і щасливими. А ось дітей заводити краще в майбутньому році.

Для жінок знака Тельця настане вдалий час для вирішення питань у всіх сферах життя, зокрема і любовних питань. Всі, хто направлять сили на пошуки любові, обов’язково її зустрінуть.

Чоловікам Тельцям не варто очікувати чогось екстраординарного. Постарайтеся своїми руками не зіпсувати собі життя. Є ймовірність накоїти такого, про що потім будете шкодувати.

Близнюки

Близнюкам варто готуватися до кардинальних змін. Уникайте сварок і конфліктів у весняні місяці. Одиноким Близнюкам краще не заводити нові стосунки навесні, почекайте другої половини року.

Укладення шлюбу і зачаття малюка не варто планувати в цьому році.

Жінки не матимуть недоліку в шанувальників. Якщо жінки знака Близнюки хочуть довгострокових відносин, то треба придивитися до серйозних і відповідальних чоловікам.

Для чоловіків Близнюків буде гарний час для пошуку кохання на все життя. Близнюки вміють привертати увагу і треба використовувати це вміння по максимуму.

Рак

Сімейним представникам знака варто більше уваги приділити рідним і близьким. Одиноким Ракам зірки обіцяють щирі і світлі почуття. Найсприятливіший період для любовних відносин – початок року. Цікаві знайомства можуть трапитися в кінці серпня. Одруженим і заміжнім не варто вплутуватися в інтрижку, інакше наслідки виявляться жалюгідними. Для Раків цей рік сприятливий для того, щоб зіграти весілля або зачати дитину.

Жінкам знака Рак можна розслабитися – від них нічого не потрібно, ініціативу будуть проявляти шанувальники. Прислухайтеся до інтуїції і менше довіряйте подругам.

Чоловікам знака Рак астрологи радять припиняти сумніватися і стати рішучіше. Якщо ви почнете шукати варіанти поліпшення якості особистого життя, то обов’язково знайдете те, що потрібно.

Лев

Представникам цього знака потрібно готуватися до складних випробувань, особливо непростим буде період з січня по березень. Розбіжності будуть виникати на тлі ревнощів. Самотніх Львів підстерігають любовні пастки, в першій половині року не заводьте нові знайомства. Зате друга половина року буде вдалою. У сім’ї запанує ідилія, а одинаки зустрінуть свою половинку.

Шлюби, укладені навесні, будуть довгостроковими. А зачати дитину краще в осінні місяці.

Жінкам Левиця вдасться зацікавити потрібного їм чоловіка. Але не поспішайте зачаровуватися, щоб потім не довелося розчаровуватися. Чи не поводьтеся агресивно, враховуйте чужі інтереси.

У чоловіків Львів не буде проблем з протилежною статтю. Розберіться в собі і чого ви дійсно хочете, щоб не упустити сприятливі можливості, даровані згори. У пошуки пари можна пускатися з другої половини року.

Діва

Для Дів рік буде наповнений хвилюючими подіями. Зірки обіцяють безліч переживань. У першому кварталі доведеться зіткнутися з невірністю і мова не тільки про фізичному плані. Сімейні Діви пройдуть випробування на міцність. Кінець весни теж віщує конфлікти з коханими людьми. Одиноким Дівам восени саме час зайнятися пошуками коханої людини. А ось відносини, заведені на початку року, ні до чого не приведуть. Для тих, хто хоче вступити в шлюб, ідеальний час – літо, а малюка треба встигнути зачати в перші два місяці року.

Жінкам Дівам доведеться постаратися, щоб не відстати від інших дам в боротьбі за завидних женихів. Спробуйте поміняти підхід до стилю, саме час змінити імідж.

Чоловікам знаку Діва пора внести корективи в умови пошуку предмета любові. Вибирайте в пару собі відповідальну другу половинку, з ким зможете пройти всі випробування.

Терези

Тим Терезам, хто в парі, астрологи рекомендують задуматися про дитину. Одруження краще перенести на наступний рік. З квітня по серпень важливо набратися терпіння і не сваритися з коханою людиною. Самотні Терези зможуть зав’язати нові знайомства на початку осені. Є всі шанси, що знайомство в цей час переросте в справжню любов. Закінчиться рік неоднозначно. Уникайте інтрижок, якщо не хочете серйозних проблем.

Жінкам Терезам зірки пророкують пропозицію руки і серця, головне – не розгубитися. Вибирайте в партнери надійну людину, яка зможе взяти вас під свою опіку.

Чоловіки Ваги можуть не чекати від 2022 року подарунків. Дійте самостійно, проявляйте ініціативу. Підійдіть до вибору партнерки відповідально, зайві емоції – ні до чого. Цього року вам буде з кого вибрати.

Скорпіон

На початку року хтось із колишніх знову з’явиться в життя Скорпіона і захоче відновити відносини. Не робіть цього! Зірки пророкують, що хорошим це не закінчиться. Представникам знака важливо зберігати спокій і не ревнувати. У сімейних Скорпіонів навесні конфлікти будуть через згаслих сексуальних відносин, а восени – на грунті грошей. Починати нові відносини можна в травні, червні, серпні та вересні. В кінці року настане сприятливий період в особистому житті для всіх представників знака Скорпіона. Похід в ЗАГС краще планувати на жовтень, листопад, грудень.

Жінок рік буде перевіряти на стійкість до стресових ситуацій. Щоб домогтися бажаного, доведеться докласти більше сил, ніж зазвичай. Змініть тактику: замість наполегливості і впертості проявляйте гнучкість і лояльність.

Під напором чоловіків Скорпіонів мало хто зможе встояти. З самого початку року зірки радять поставити перед собою конкретну мету і планомірно до неї прагнути.

Стрілець

Самотні Стрільці можуть зустріти партнера вже в лютому. Але ці відносини будуть короткочасними, і виною тому стане одноманітність. Яскраву закоханість астрологи обіцяють Стрільцям в травні. Сімейні Стрільці будуть конфліктувати в жовтні на грунті грошових розбіжностей. Обережно з експериментами, різноманітність в сексуальному житті – добре, але не захоплюйтеся.

Для жінки цей рік стане зоряним часом. Чи не відштовхуйте оточуючих з приводу і без. Це тільки зашкодить в пошуку своєї долі. Кращий час для зустрічі «того самого» – літо і кінець року.

Чоловіки Стрільці можуть по дурості розгубити прекрасні можливості, надані їм згори. Чи не доводьте щось жінкам, мірятися силою стоїть з чоловіками, але не зі слабкою статтю. Вчіться справлятися з емоціями. Доглядайте з повагою, інакше холостяцький статус змінити не вийде.

Козеріг

Самотні Козероги можуть вступити в стосунки. Не шукайте нових зустрічей, коханим стане той, з ким ви давно спілкуєтеся. Саме цього літа Козероги можуть знайти кохання всього життя. Сімейним Козерогам треба тримати себе в руках і стежити за словами навесні, інакше сварок і скандалів не уникнути. Перша половина року – поганий час для розлучення, навіть якщо шлюб давно віджив своє.

Козероги, давно знаходяться в стосунках, можуть планувати весілля на другу половину року.

Жінка Козеріг може дозволити собі взяти ініціативу в свої руки. Не упускайте перспективні можливості. Чи не переставайте посміхатися, незважаючи на будь-які негаразди. Також не варто забувати про зовнішній вигляд: стрижці, манікюр, педикюр і ін.

Що ще почитати: Гороскоп для Лева на 2022 рік

Для чоловіків Козерогів рік вдалий для того, щоб розпрощатися з самотністю і зустріти гідну пару. До Козерогам будуть проявляти інтерес багато жінок. Не розгубившись і зробіть правильний вибір.

Водолій

У Водоліїв буде багато сумнівів. Любовний гороскоп пророкує представникам цього знаку захоплюючі пригоди. Може з’явитися думка про розрив набридлих відносин. Вільні Водолії задумаються над тим, щоб офіційно оформити стосунки. Будьте обережні в квітні, травні і червні – це конфліктні для вас місяці. В цей час краще не знайомитися з новими людьми – нічого доброго з цього не вийде. А ось знайомства, заведені в вересні, жовтні, листопаді та грудні можуть стати доленосними.

Жінок Водоліїв чекає вдала «полювання» на того, хто влаштує їх з усіх аспектів. Пильно придивляйтеся до претендентів на руку і серце, а то можна з легкістю помилитися. Розвивайте відносини поступово, не поспішайте з висновками, час все розставить на свої місця.

Для чоловіків Водоліїв не буде проблем знайти собі пару. Чоловіки, які хочуть знайти партнерку для створення сім’ї, впораються з цим завданням за дві секунди.

Риби

Для Риб зірки пророкують безліч змін. Але на шляху до поставлених цілей доведеться подолати чимало випробувань. Одиноким Рибам ще в перші місяці року буде здаватися, що вони знайшли любов всього свого життя, але їх чекає розчарування. Міцні відносини вийде побудувати тільки в другій половині року. У тих представників знаку, хто в шлюбі, все буде стабільно добре. Якщо почне долати нудьга, то спробуйте урізноманітнити сексуальне життя. У 2022 му році весілля краще не робити, але можна планувати подія на наступний рік. У квітні, травні та червні є вірогідність випадкових зв’язків – будьте обережні, щоб не підхопити неприємне захворювання.

Для жінок Риб буде яскраве і запам’ятовується час. Вони зможуть вбити наповал будь-якого представника протилежної статі. Важливо чітко дотримуватися поставлених цілей, тоді все буде йти, як по маслу. Сімейним дамам небезпечно послаблювати пильність, щоб чоловіка не відвели.

Чоловікам Рибам варто бути рішучіше, відкинути сором’язливість і почати активні дії. Краще не вдаватися до хитрощів або маніпуляціям по відношенню до вподобаним жінкам. Постарайтеся бути більш відповідальним і шукайте ту жінку, яка підходить вам на все сто.

Любовний гороскоп на 2022 рік за знаками зодіаку побудований на основі астрологічних впливів, планетних аспектів, положення різних планет в знаках Зодіаку. З такого прогнозу можна дізнатися про взаємини між партнерами, спрогнозувати сприятливий час для укладення шлюбу, передбачити ймовірність розлучення і багато іншого, що стосується особистих відносин.Create AccountLog In Your Account