Міньйони: Грювітація – мультфільм 2022 року

Міньйони: Грювітація / Minions: The Rise of Gru – новий американський 3D комп’ютерно-анімаційний комедійний мультфільм 2022 року. Пропонуємо більш детально розібратися, що сьогодні відомо про спін-офф франшизи «Гидке я», і які нові пригоди чекають маленьких Міньйонів.

Країна: США;

Виробник: Illumination Entertainment Universal Pictures;

Режисери: Кайл Балда, Бред Еблсон, Jonathan del Val;

Сценаристи: Брайан Лінч, Метт Фогель, Сінко Пол;

У ролях: Стів Карелл, Люсі Лоулесс, Джуді Ендрюс, Мішель Йео, Тараджі П.Хенсон;

Прем’єра в Україні – 1 липня 2022 роки;

Прем’єра в світі – 1 липня 2022 року.

Пропонуємо ще раз зазирнути в дивовижний світ, де живуть Міньйони! Ці невгамовні створіння не знають, що таке спокій. Вони не зупиняться, поки не знайдуть для себе геніального негідника, щоб виконувати всі його забаганки.

Початок зйомок

Про старт робіт над новим проектом «Міньйони: Грювітація» в Universal Pictures оголосили в січні 2017 року. Для анімаційної студії Illumination, яка належить Universal Pictures, цей фільм стане одинадцятим за рахунком.

Новий мультфільм «Minions: The Rise of Gru» стане одночасно продовженням до «Міньйони» і приквелом до «Гидке я». Однією з найважливіших новин для любителів милих Міньйонів буде той факт, що озвучення своїх персонажів повернуться Стів Карел і П’єр Коффан.

Сюжет

Нагадаємо, що Міньйони (minions) – низькорослі істоти жовтого кольору, які зазвичай одягнені в робочі комбінезони синього кольору з джинсового матеріалу і носять захисні окуляри. Кількість очей варіюється від одного до двох. Вперше вони з’явилися на екранах в картині «Гидке я». Вважається, що вони існували з самого початку появи життя на Землі. Метою ж свого існування Міньйони поставили служіння самому головному лиходієві планети. Ось тільки в пошуку такого у них постійно виникають проблеми.

Мультфільм «Грювітація» розповість про те, як Міньйони зустріли Грю задовго до подій, описаних в мультфільмі «Гидке я».

Здавалося б, після довгих пошуків дрібні бешкетники знайшли свого справжнього господаря – майбутнього суперлиходія Грю. Але поки він лише маленький хлопчик, який мріє про завоювання світу і викраденні світових пам’яток. Щоб домогтися визнання, Грю має намір вступити в злочинницьку організацію «Злісна шістка», але зустріч закінчується провалом: він викрадає цінний медальйон і тепер змушений рятуватися втечею від найнебезпечніших злочинців в світі.

Інші мультфільми франшизи

Мультфільм «Міньйони: Грювітація», вихід якого очікується в липні 2022 року, є черговим внеском у франшизу, яка включає в себе чотири мультфільми і одинадцять короткометражок.

Почалася франшиза з виходу в 2010 році мультфільму «Гидке я» і двох його продовжень в 2013 та 2017 років роках.

У 2015 році світ побачив мультфільм «Міньйони». В цілому це найбільш касова мультфраншиза в історії касових зборів, а також 12-я за обсягом касових зборів серед фільмів усіх часів.

Цікаві факти про Міньйон

Ось ще 10 цікавих фактів про Міньйон:

  • Вважається, що міньйони були додані в стрічку для того, щоб головного героя Грю полюбили глядачі.
  • Творці міньйонів частково надихнулися невисокими гуманоидами Джава з «Зоряних війн» і умпа-лумпа з фільму «Чарлі і шоколадна фабрика».
  • На створення фіолетових божевільних міньйонів режисерів надихнули мультфільми Луні Тьюнз.
  • Озвучили перших міньйонів в оригіналі самі режисери мультфільму – П’єр Коффі і Кріс Рено.
  • Міньйони розмовляють на своїй власній мові, яка являє собою суміш індонезійської, французької, італійської, іспанської мов, а також хінді. Слова, які звучать, як англійські, були спеціально продубльовані для кожної країни, щоб зробити їх впізнаваними.
  • Одноокі міньйони майже не бувають високими.
  • У всіх міньйонів тільки 5 зачісок, включаючи відсутність волосся.
  • У всіх міньйонів по 3 пальці.
  • У різних дубляжах перекладачі додають в мову міньйонів слова з мови своєї країни. Наприклад, в російському дубляжі в фінальній пісні мультфільму «Гидке я 2» міньйони співають «труселя». В оригінальному дубляжі було слово underwear (ті ж труси, по суті), але не була втрачена «знущання» над англійською фразою i swear (я клянусь).
  • Все міньйон, які зіграли важливу роль в мультфільмі, мають чоловічі імена.

Оскільки міньйонів в цілому досить багато, в мультфільмах та інших медіа згадуються лише деякі з них – Кевін, Стюарт, Боб, Дейв, Карл, Філ, Джеррі, Пол, Джордж, Тім, Марк, Том, Ленс, Кен, Майк, Донні, Джон, Стів, Норберт, Тоні, Кріс, Мел, Ерік, Генріх, Отто, Деніел, Нік, Джейк, Пітер, Джо, Джеймс, Крейг, Шон, Зак, Роберт, Стен, Джейсон, Тревор, Джефф, Брендон, Джей, Рассел, Річард, Саймон, Джек, Едвард, Брайан і т. д.

ТрейлерCreate AccountLog In Your Account