Місячний грошовий календар на травень 2021 року

Кожна людина хоче вести безбідне життя. Місячний грошовий календар на травень 2021 року підкаже, як правильно розпорядитися грошима для збереження капіталу. Такі дії допоможуть не тільки утримати фінансові кошти, але і збільшити їх кількість.

Вплив фаз Місяця на грошові потоки

Стадії місячного циклу впливають на всі сфери діяльності людини і навколишнього середовища. Найбільш помітним процесом є чергування припливів і відливів. Астрологи вважають, що Місяць взаємодіє і з нематеріальним світом, залучає удачу або шкодить справах.

 

Щоб використовувати положення супутника Землі в свою користь, слід знати, як він впливає на грошові потоки. У травні 2021 року пройдуть такі фази Місяця:

  • Спадний (1-10, 27-31 травня) . У цій фазі астрологи відзначають уповільнення зростання капіталу. Одночасно з цим повільніше накопичується заборгованість. Період найбільш вдалий для оформлення кредитів, але не варто давати гроші в борг. Велика ймовірність неповернення коштів.
  • Зростаючий (12-25 травня) . У такій фазі кошти накопичуються швидше, а також збільшуються борги. Астрологи рекомендують всіляко уникати кредитів і позик. Брати гроші в борг можна тільки у близьких родичів і друзів. Фінанси можна давати в борг, і це принесе додатковий прибуток.
  • Новий та повний Місяць (11 і 26 травня) . Найнесприятливіші дні за місячним календарем. Всі дії з грошима приречені на невдачу. По можливості слід уникати здійснення фінансових операцій.

Сприятливі дні

Для залучення успіху і отримання найбільшої користі від фінансових операцій слід вибирати тільки підходящі моменти для цього. У таблиці викладені сприятливі дні за місячним грошовим календарем в травні 2021 року. Інформація допоможе використовувати енергетичний космічний потенціал з максимальною користю.

дні

Що трапиться

1, 9, 24, 31 Найкращі грошові дні для фінансових операцій. Вітаються будь-які покупки, а також інвестування вільних коштів. Якщо заплановані ділові переговори, бажано провести їх в цей день. Велика ймовірність отримати додаткову вигоду від угоди.
2 Гарний час для невеликих покупок. Вкладення грошей обернеться додатковим прибутком, але на великий ризик йти не варто.
5 Успіх супроводжуватиме трейдерам. Біржові угоди, навіть спонтанні, принесуть вигоду. Ризик буде виправданий. Також можливий виграш в лотерею.
8 Чим частіше буде взаємодія з грошима в цей день, тим більше їх можна залучити в майбутньому. Астрологи рекомендують брати кредити, відправлятися за покупками і займатися інвестиціями.
12, 16 Грошова магія в цей день працює тільки на заплановані покупки. Куплені речі прослужать довше покладеного терміну. Якщо грошей не вистачає, можна оформити кредит або взяти в борг у родичів.
14, 20, 25 Сприятливий день для вкладення коштів в перспективні проекти. Головна умова – не інвестувати в фінансові піраміди і сумнівні компанії.
21 Вдалий час для транзакцій. Всі грошові перекази будуть успішними і швидкими.
28 Сприятливий момент, щоб оформити кредит. Фінансова організація дасть менший відсоток або запропонує інші вигідні умови. Також день підійде для великих і дрібних запланованих покупок.

У такі дні зірки будуть допомагати в будь-яких починаннях, але йти на невиправданий ризик не можна. Також недостатньо одного бажання для отримання вигоди. Необхідно докладати зусилля для реалізації задуманих ідей.

Несприятливі періоди

Місяць не тільки допомагає виконувати бажання, а й призводить до провалів. Щоб не втратити накопичені кошти, варто вивчити, в які дні зірки будуть налаштовані негативно.

дні місяця Що трапиться
4, 15 Несприятливий день для будь-яких покупок, крім повсякденних, необхідних речей. З високою ймовірністю товар виявиться бракованим, а ціна на нього – завищеною. Небажано брати позики.
6 Великі фінансові операції з високою ймовірністю будуть провальними. Астрологи рекомендують перенести їх на інший день, щоб не втратити капітал.
7, 22 Невдалий час для великих витрат. Є ризик втратити всі гроші, що є в наявності. Дозволено робити тільки продумані дрібні покупки. Спонтанні рішення приймати не варто.
10, 11, 23 Несприятливий день для будь-яких операцій з грошима. Варто уникати шопінгу, крім випадків крайньої необхідності. Також заборонено відкривати кредити і укладати угоди з діловими партнерами.
13, 19, 29 Поганий час для дій, пов’язаних з переведенням грошей, позичанням і інвестуванням.
26 Повний місяць. Експерти радять уникати будь-яких дій з грошима, а також важливих переговорів. З високою ймовірністю вони пройдуть невдало.
30 У цей день істотно підвищується ризик стати жертвою шахраїв. Не варто оперувати великими сумами без необхідності. Великі покупки і придбання для будинку краще перенести на інший день.

 

Зведена таблиця

Перебуваючи в різних знаках зодіаку, Місяць змінює вплив на деякі процеси. Навіть при несприятливому загальному прогнозі день може виявитися вдалим для якоїсь конкретної операції. Місячний грошовий календар на травень 2021 року викладений в зведеній таблиці, демонструє найбільш підходящі дні для окремих фінансових маніпуляцій.

дії Коли можна робити
Давати у борг 3, 6, 7, 9, 21
Чи не позичати 13, 19, 23, 26
оформляти кредит 2, 8, 16, 21, 28
уникати кредитування 4, 10, 19, 22, 26, 29
Віддавати борги, оплачувати комунальні витрати 11, 15
Рахувати гроші 8, 22
купувати гаманець 2, 3, 12, 14, 20, 21
Вкладати гроші 1, 2, 7, 8, 9, 12, 20, 21, 25, 31
шопінг 1, 3, 6, 9, 12, 14, 17-21, 28, 31
Нерухомість 25

Підведемо підсумки

Місячний грошовий календар на травень 2021 року показує, коли краще проводити операції з фінансами. Вибравши сприятливий день, можна отримати додатковий прибуток від транзакцій і покупок. Несприятливі періоди чреваті підвищеними витратами і втратою капіталу. Create AccountLog In Your Account