Місячний календар на січень 2020 року року: фази Місяця

Точні дати місячних перетворень прив’язані до координат по широті і довготі. «Місячний день» не схожий на звичний нам світлий час доби. Місячними добами здавна обчислювали інтервали фаз Місяця протягом всього місяця. Місячний цикл триває в середньому 29 днів 12 годин і 40 хвилин.

Про фази Місяця в січні 2020 року

Місячний день взаємопов’язаний з місячними добами тривалістю приблизно 24 години і 50 хвилин. Відмінність між ними полягає в тому, що інтервал місячної доби – між двома сходами Місяця, а в місячних днях враховується чітка дата молодика. Причому добу під час Молодика поділяють на два дні – до і після. При таких методах обчислення кількість місячних днів приблизно поєднується з сонячними днями. Тривалість місячного циклу синхронізована з фазами Місяця і становить 29-30 сонячних днів.

На сьогоднішній день дати місячних днів неодноразово перевірені сучасними фахівцями. Знання місячних метаморфоз дуже важливе для розуміння впливу Місяця на природні явища, флору, а також на нашу підсвідомість і психіку.

Вплив фаз Місяця

Самий перший місячний календар був створений 6000 років тому в стародавньому Єгипті. Вже тоді люди помітили, як впливає Місяць на Землю і на всіх, хто живе на ній.

Астрологічні календарі створюються для садівників і городників, щоб рослини були максимально плідні. Також важливі і рекомендації по дієті, щоб ефективніше прийти у форму. Поради на основі місячного календаря допоможуть дізнатися сприятливі дні для стрижки та фарбування волосся, проведення СПА-процедур, а також занять спортом.

Місячний календар з фазами Місяця на січень 2020 року

Фази Місяця можуть впливати навіть на смакові уподобання. Приміром, його положення в сузір’ї Овна може спричинити за собою непереборне бажання покуштувати маринованих огірочків чи оселедця. А Телець сприяє приготуванню смачних млинців і прагненню випити склянку молока.

Використовувати місячний календар як посібник по садівництву корисно для вирощування різних рослин. Ефективність росту і плодоношення підтверджені сучасними фактами. Звичайно, кожен сам вирішує, скористатися рекомендаціями календаря чи ні.

Місячний календар по днях на січень 2020 року

Сучасний місячний календар створений на основі стародавніх знань і сучасних фактів про фази Місяця. Найсприятливіші дні для будь-яких починань – зростаючий Місяць, молодик. «Крайні» фази Місяця вважаються несприятливими. Даний календар враховує положення супутника Землі в різних знаках Зодіаку, вплив на різні сфери діяльності, що полегшить планування важливих справ без складних обчислень в січні 2020 р.

Щоб ведення справ і нові починання принесли успіх, варто дотримуватися сприятливих днів у місячному календарі. Місяць може вплинути на результат будь-якого заходу, як позитивно, так і негативно.

[pdf-embedder url=”https://2016rik.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/kalmissichen_2020.pdf”]

Завдяки вище приведеному місячному календарю можна обчислити час повнолуння і молодиків, дати сприятливих і несприятливих днів для різних галузей діяльності. Тепер є можливість використовувати отриману інформацію з користю для себе та інших живих організмів.

Сприятливі дні в січні

Для більш повного розуміння найважливіших циклів місячних перетворень сучасні астрологи представили таблицю сприятливих днів у січні 2020 року:

1 січня 2020 

  • нові задуми отримають підтримку серед рідних або нових знайомих;
  • плідна дата для ділових відносин за умови уважності, відповідальності й організованості;
  • разом з Місяцем зростає життєва енергія, зав’язуються нові знайомства та дружба.

15 січня 2020 

  • вдалий час для справ, що вимагають уваги і монотонності;
  • фінансовий успіх і матеріальна винагорода.

21 січня 2020 

  • вдале вирішення бюрократичних питань;
  • сприятливий день для подорожей та відряджень.

 

На думку астрологів, місячна енергетика передається людині і впливає на її самопочуття, діяльність, а також на взаємодію з суспільством. У молодика це вплив незначний, а ось зростаючий Місяць провокує підвищення впливу на людей, пік припадає на повний місяць. Після чого супутник Землі втрачає свої сили, і до наступного молодика взаємозв’язок з живими організмами слабшає.

Поява Місяця на небі над землею

Таким чином, сузір’я, в якому перебуває Місяць, робить самий сильний вплив на земні справи. Другий за значенням – місячний день, потім – фаза Місяця і день тижня. Місячний календар на січень 2020 р., носить характер рекомендацій, а не інструкцій до застосування. Приймаючи важливі рішення, варто покладатися на фахівців і на себе.Create AccountLog In Your Account