Місячний календар стрижки волосся на січень 2020 року

Представлений нижче місячний календар стрижок на січень 2020 року, дозволить вам підібрати найбільш сприятливий час для стрижки волосся або догляду за волоссям. Суворо дотримуйтеся всіх рекомендацій календаря, і ваше волосся зміцніє, набереться сили і здорового блиску.

Інформація, що міститься в місячному календарі стрижок, допоможе вибрати відповідні дати січня для походу до перукаря і радикальних змін зовнішнього вигляду. Проведення маніпуляцій з волоссям у певні дні місяця може стати причиною поліпшення стану здоров’я і справ на роботі.

Календар стрижок на січень 2020 року по днях

Нижче ви можете ознайомитися з місячним календарем стрижок на січень 2020-го року, який допоможе вам синхронізувати плани, пов’язані з доглядом за волоссям, та з місячними циклами.

1 січня 2020

Сьогодні не найкращий день для стрижки, адже це може стати причиною істотного ослаблення організму. Будь-які процедури можуть зробити волосся тьмяним і втомленим. У цю місячну добу буде дуже загострена інтуїція. Що стосується вибору зачіски, то бажано вибрати спокійний варіант з кучерями.

2 січня 2020

Оптимальний день для відвідування перукарні – стрижка додасть довголіття і помітно оздоровить волосся. Краще відмовитися від фарбування, так як воно, швидше за все, виявиться невдалим і може стати причиною виникнення конфліктів з сім’єю. Строга зачіска в цей день зміцнить вашу ділову репутацію.

3 січня 2020

Сьогодні можна сміливо записуватися до перукаря, так як день сприятливий для маніпуляцій з волоссям. Вдалий час для експериментів з зачіскою – можна зробити проділ або завити локони. Від сьогоднішньої стрижки прямо залежить ваше благополуччя і здоров’я.

4 січня 2020

У цю місячну добу краще не займатися вирішенням ділових і побутових питань. Бажано відмовитися від ідеї зробити нову стрижку, так як це точно не приведе до якихось позитивних змін. Не найкращий час для косметологічних процедур. Є великий ризик виникнення захворювань.

5 січня 2020

Вдалий час для поліпшення свого внутрішнього стану, але займатися впровадженням серйозних змін поки ще рано. Від нової стрижки бажано відмовитися, так як вона, з більшою часткою ймовірності, погано вплине на структуру волосся. Сприятливий день для початку оздоровлення волосся.

Вплив місяця на стрижку волосся в січні 2020 року
6 січня 2020

Сприятливий день для всіх без винятку починань. Нова стрижка допоможе поліпшити зовнішність і позитивно вплине на стан волосся. Сьогодні краще віддати перевагу строгим, а також класичним зачіскам. Правильний вибір зачіски допоможе поліпшити відносини з близькими і знайти другу половинку.

7 січня 2020

Ця місячна доба проходить під знаком Серця, а це значить, що сьогодні можна спробувати відновити стосунки з родичами і друзями. Вдалий час для фарбування волосся і проведення оздоровчих процедур. Краще відмовитися від нової стрижки, так як це може призвести до невдач.

8 січня 2020

Ця доба прекрасно підходить для впровадження радикальних змін, в тому числі і змін, що стосуються зовнішності. Вдалий час для нової зачіски та укладки, яка сильно змінить ваш образ. Бажано відмовитися від фарбування волосся, так як результат, швидше за все, вам не сподобається.

9 січня 2020

Сьогодні спостерігається підвищена концентрація енергії, яку можна використовувати для перетворення зовнішності. Нова стрижка приверне у ваше життя удачу і додасть волоссю здоров’я і життєвої сили. Не рекомендується проводити оздоровчі та відновлюючі процедури, так як вони не принесуть очікуваних результатів.

10 січня 2020

У цю місячну добу краще повністю зануриться в прості рутинні справи. Візит до перукаря може негативно вплинути на настрій і стан волосся. Краще відмовитися від екстравагантних зачісок і зробити ставку на перевірений спосіб.

11 січня 2020

Цей день не можна назвати сприятливим для ведення справ і впровадження великих змін. Краще відмовитися від планування майбутніх змін зовнішності, адже це може призвести до непоправних наслідків.

12 січня 2020

Оптимальний час для зміни зовнішнього вигляду. Стрижка й фарбування виявляться вдалими, і стануть причиною позитивних змін у житті. Можна сміливо експериментувати із зачісками. Найбільш відповідний варіант – коси. У другій половині дня можна пройти процедуру випрямлення волосся.

13 січня 2020

Місячна доба проходить під керівництвом «сатанинської» енергетики, яка притягує в життя невдачі і конфліктні ситуації. Тому краще відмовитися від нової стрижки або зачіски, так як вона може послабити здоров’я і зіпсувати настрій.

Негативна енергетика місяця для стрижки та зачісок

14 січня 2020

Можете не сумніватися – сьогодні втіляться в реальність всі заплановані справи. Але це не найкращий день для зміни іміджу, адже нова стрижка або зачіска можуть змінити ваш вигляд не в кращу сторону. Краще утриматися від фарбування волосся, так як це може негативно вплинути на ваш образ.

15 січня 2020

Будьте готові до великого припливу сил. Сьогодні – оптимальний день для змін, тому можете сміливо змінювати зачіску, колір і структуру волосся. Фарбування призведе до очікуваних результатів, але тільки в тому випадку, якщо ви виберете світлий або дуже яскравий відтінок.

16 січня 2020

Сьогодні спостерігається підвищена концентрація енергії, яку потрібно обов’язково спрямувати на гармонізацію відносин. Вдалий час для візиту до перукаря, так як нова стрижка вплине позитивно на ваш настрій і фінансовий стан.

17 січня 2020

У цю місячну добу на передній план виходять дратівливість і агресивність. Тому краще відмовитися від ідеї відвідати перукарню, так як нова стрижка не тільки не поліпшить ваш зовнішній вигляд, але й негативно позначиться на стані волосся. Слушний час для проведення оздоровчих процедур, які виявляться ефективними.

18 січня 2020

Ця доба пройде під заступництвом позитивної космічної енергії, тому спостерігається підвищена активність. Але від кардинальних змін зовнішності краще відмовитися, так як ймовірність невдачі дуже висока. Стрижка в цей день приверне до вас хвороби і погіршить стан волосся.

19 січня 2020

У цю місячну добу краще відмовитися від вирішення термінових справ і ні в якому разі не приймати поспішних рішень. Краще не планувати похід в перукарню, так як нова стрижка може призвести до погіршення зору і здоров’я в цілому. Бажано не проходити хімічні процедури, адже вони, швидше за все, виявляться невдалими.

20 січня 2020

Даний місячний день пройде під заступництвом негативної енергії, тому краще відмовитися від вирішення ділових питань і впровадження серйозних змін. Бажано перенести похід до перукаря, так як стрижка може стати причиною погіршення здоров’я і фінансових проблем.

21 січня 2020

Не найкращий час для активних дій і втілення в реальність заздалегідь складених планів. Вільний час краще присвятити самоаналізу та самовдосконаленню. Нова зачіска додасть вам упевненості в собі, але тільки в тому випадку, якщо буде виконана в строгому стилі.

Вдала стрижка за місячним календарем
22 січня 2020

Дана доба буде під заступництвом гармонії і неспішності, тому краще відмовитися від проходження процедур, пов’язаних з руйнуванням. У першу чергу це стосується стрижки, так як, вкорочуючи собі волосся, ви притягуєте невдачі.

23 січня 2020

Сьогодні не найкращий час для нових починань та вирішення важливих питань. Краще зосередитися на прибиранні свого будинку і очищенні голови від непотрібних думок. Нова стрижка допоможе позбутися багатьох негативних переживань, які залишать вас разом з волоссям.

24 січня 2020

У цю місячну добу важливо провести роботу над помилками і підвести підсумки місячного циклу. Краще відмовитися від впровадження змін. Візит до перукаря може призвести до розчарувань, тому краще відмовитися від цієї затії.

25 січня 2020

День проходить під знаком гармонії і задумів, тому краще зайнятися плануванням майбутніх змін, але поки не братися за їхнє втілення. У цю місячну добу краще не робити нову стрижку, так як разом з волоссям ви втратите багато дорогоцінної життєвої енергії.

26 січня 2020

Всі сьогоднішні починання приречені на успіх, тому можете сміливо відправлятися до перукаря. Нова стрижка підніме вам настрій і помітно поліпшить стан волосся. Вдалий час для проходження оздоровчих та відновлювальних процедур.

27 січня 2020

День проходить під впливом негативної енергії, тому сьогодні краще відмовитися від нової стрижки або зачіски. Допускається лише фарбування і оновлюючі процедури. Разом з волоссям ви ризикуєте втратити частину життєвої енергії.

28 січня 2020

Будьте готові до різких перепадів настрою. Якщо вам раптом захочеться поміняти свій імідж, краще відмовтеся від цієї затії, так як потім можете сильно пошкодувати про це. Навіть незначні маніпуляції з волоссям можуть призвести до непоправних наслідків.

29 січня 2020

Ця дата пройде під впливом космічної гармонії, тому сьогодні можна сміливо братися за вирішення будь-яких питань. Візит до перукаря виявиться вдалим. Краще віддати перевагу класичній стрижці. Проходження косметологічних процедур принесе вам удачу і фінансову стабільність.

30 січня 2020

Сьогодні до межі загострена інтуїція, тому можна братися за запуск нових проектів і планування майбутніх справ. Краще відмовитися від стрижки, навіть мінімальної, адже вона може стати причиною ослаблення енергетичних зв’язків і погіршення стану організму.

31 січня 2020

Сьогодні краще не робити нову стрижку, так як вона може сильно послабити організм. Оптимальний час для фарбівання волосся в природні кольори. Що стосується зачіски, то краще вибрати спокійний варіант з кучерями.Create AccountLog In Your Account