Місячний календар стрижок на квітень 2021 року: сприятливі дні

Для багатьох жінок заглянути в місячний календар стрижок – звичний спосіб зорієнтуватися, на який день запланувати похід до перукаря для придбання естетичного зовнішнього вигляду. Для оптимального дня необхідно  – 5 складових. Якщо співпало хоча б три, можна сміливо відправлятися в салон краси.

Як вибрати кращий день

Правильний вибір дати заснований не стільки на наявності вільного часу для такого походу, скільки на додаткових факторах. Їх, на думку астрологів, можна отримати, визначаючи найбільш підходящий день для візиту в салон краси з чітко визначеною метою.

Це не просто вивчення місячного календаря стрижок. Найсприятливіші дні вибирають за кількома параметрами:

 • коли підстригання волосся сприяє досягненню додаткових цілей – по таблиці чисел місяця, наприклад, на квітень 2021 року, із супутніми перевагами;
 • датою, коли місячна фаза підсилює або зупиняє відростання волосся (зростаюча або спадна);
 • за днями тижня;
 • найбільш сприятливе розташування нічного світила в зодіакальному колі;
 • чи можна щось робити, крім стрижки (завивку, фарбування, живильні маски).

Визначити найсприятливіші дні за місячним календарем стрижок непросто. Для цього потрібно мати вже готові варіанти відповіді на всі поставлені запитання або самостійно зробити підрахунки, враховуючи свої індивідуальні складові.

Єдине, що можна відразу сказати точно: не слід планувати приведення волосся в порядок на неділю (тому деякі салони краси і не працюють в цей день), на молодик і повний місяць.

Фази Місяця і отриманий результат

У квітні 2021 орієнтуватися на фази Місяця потрібно тим, хто налаштований не просто підстригтися, зберігаючи колишню форму. Місяць уповільнює відростання волосся, і стрижка в цей період буде довше зберігати свою довжину і естетичну візуалізацію.

На зростаючому Місяці відвідування салону краси можуть планувати любителі поекспериментувати з новими формами і обрисами. Невдалий результат, що не задовольнить володарку нової зачіски або невідповідного кольору, знову дасть простір для фантазії і експериментів. У квітні 2021 року фази Місяця розподіляться так:

 

Спадаюча

Зростаюча

Молодик

Повний місяць

1-11

28-30

13-26

12

27

12 і 27 квітня – однозначно небажані дні для будь-яких маніпуляцій з волоссям, але і напередодні цих дат випадають несприятливі: 11 квітня може привести до ослаблення організму і здоров’я в цілому, 26-27 – підсилюють ризик підвищення тиску, цефалгії, несприятливих життєвих змін.

Вибір дня як вибір мети

Найсприятливіші дні за місячним календарем стрижок на квітень 2021 року можна вибрати в таблиці, наведеній нижче, орієнтуючись на збіг дат з поставленими перед походом в перукарню цілями:

Основна мета походу

Оптимальна дата в квітні

інші процеси

Оптимальна дата в квітні

Стрижка

2-4, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 28

фарбування

1, 3, 5, 15, 17, 20-23, 25, 27, 29-30

Стрижка для швидкого відростання

15, 21, 23

завивка

3-5, 10, 13-17, 23-25, 29-30

Підстригання для зміцнення

3-4, 7, 28

Депіляція й епіляція

1-11, 28-30

Залучення грошей укорочуванням волосся

3, 4, 15

Фарбування і нарощування вій

2, 9-10, 15

Зміна звичного іміджу

29

фарбування брів

2, 9-10, 15


Розібратися в календарі

Розглядаючи місячний календар стрижок на квітень 2021 року, можна знайти не тільки найсприятливіші дні, а й перелік днів, коли краще привести в порядок зачіску або, навпаки, відмовитися від походу в салон:

Найсприятливіші дні в квітні

Хороші дати, можна використовувати

Нейтральні дні (тільки в екстрених випадках)

Заборонені, з негативною енергетикою

Невдалі, але можливі при особливої ​​необхідності

1, 3-5, 15, 21-22, 24-25, 30

13-14, 16-18, 20, 23

2, 8-10, 29

6-7, 11-12, 26-27,

19, 28

Перше число другого місяця весни – четвер. Це прекрасний час для традиційної і новаторською зачіски (у всіх, крім народжених в середу). Приведення голови в порядок зміцнить волосяний покрив і пригальмує його бурхливе зростання.

Роз’яснення сприятливих днів:

 • 3 квітня, Місяць в секторі під Козерогом. Вона пролонгує стабільність стрижки, принесе успіх і благополуччя. Це субота, прекрасна енергетика.
 • 4 квітня, Місяць у Козерозі, час польоту фантазій і вдалих результатів, але цієї неділі. При цьому можна набрати небажаний вага після приведення зачіски в порядок.
 • 5 квітня, понеділок, Місяць у Козерозі. Проблемне волосся прийдуть в порядок, втратять ламкість, придбають природний колір.
 • 15 квітня, Місяць у Близнюках, четвер. Можна стригтися всім, крім тих, хто народився в середу. При цьому можна залучити добробут, оздоровити волосся. Слід зробити живильні маски.
 • 21-22 квітня, нічне світило у Леві, стрижка додасть волоссю багатий, доглянутий і красивий вигляд.
 • 24 квітня Місяць в Діві. Можна не тільки стригтися, але і робити хімічну завивку, фарбувати в будь-які кольори веселки, оздоровлювати волосся.
 • 25 квітня, Місяць під егідою Терезів. Це час прекрасно по всіх параметрах, але цієї неділі, і краще не ризикувати.
 • У п’ятницю, 30 квітня, Місяць знаходиться в Стрільці. Постригтися в цей день – означає продовжити життя, зміцнити цибулини, збільшити кар’єрні досягнення.

Вибираючи час для того, щоб зайнятися облагороджуванням зовнішності в квітні 2021 року за місячним календарем, необов’язково шукати точний збіг дат. Досить переконатися, що стрижка відбудеться в потрібний день, а інші маніпуляції не перебувають під забороною.

Нейтральні дні умовно сприятливі і їх можна використовувати в потрібних цілях: для завивки і фарбування, нарощування вій, манікюру і педикюру, назрілої депіляції і поживних масок.

Підсумки

Визначення сприятливого дня за місячним календарем – непростий процес. Потрібно враховувати фази супутника Землі. Брати до уваги його перебування в знаку зодіаку, на який день тижня. В деякі дні можна досягти додаткових цілей.Create AccountLog In Your Account