Молодий місяць в квітні 2021 року

Молодий місяць – це один з ключових етапів місячного циклу. Інформація про те, коли буде молодик в квітні 2021 року допомагає в плануванні посадок і розрахунку сприятливих днів. Дізнайтеся, якого числа і в скільки по Києву відбудеться ця подія.

Коли буде Молодий місяць в квітні 2021

Не секрет, що Місяць впливає не тільки на матеріальну частину, а й притягує потойбічні явища. У певні фази Місяця такий вплив найбільш відчутний. Одним з подібних періодів називають молодиком. Для астрологів період нового Місяця є несприятливим. Вони рекомендують відмовитися від важливих справ на 1-2 дня.

Інформація про те, в яких числах квітня відбувається молодик, допоможе підготуватися до несприятливих подій і навчитися використовувати цю можливість. Фаза розпочнеться 12 квітня о 05:30 за київським часом. Вона розділить періоди зростаючого і спадного Місяця.

Молодик – енергетично сильний період. Непосвячені люди не можуть впоратися з впливом природного супутника Землі і роблять необдумані вчинки. Не можна реалізовувати масштабні ідеї, які можуть змінити життя. Слід відмовитися від зміни роботи, ремонту, великих фінансових угод і переїзду в нове житло.

Цей день краще присвятити простим справам, які були заплановані заздалегідь:

  • прибирання в будинку;
  • складання планів і пошуку ідей;
  • допомоги близьким родичам;
  • саморозвитку та підвищення кваліфікації;
  • перегляду способу життя.

Основні цикли місячного календаря в квітні виглядають наступним чином:

фази Місяця Число місяця
Спадаюча 1-3, 5-11
третя чверть 4
Молодик 12
Зростаюча 13-19, 21-26
перша чверть 20
Повний місяць 27

Дата Молодика і знак зодіаку

Фаза нового Місяця займає важливу позицію в місячних календарях. Наприклад, городники припиняють будь-які дії з рослинами, а в фінансових і любовних прогнозах цей день відзначений як несприятливий. Подібних ситуацій легко уникнути, якщо знати, коли, а також з якого числа і за яке триватиме молодик в квітні 2021 року.

Новий цикл місячного календаря розпочнеться 12 квітня о 5:30 і закінчується в 6:06 того ж дня. Супутник Землі увійде в сузір’я Овна.

Знак зодіаку керує такі якості:

  • підприємливість;
  • агресивність;
  • лідерство;
  • успіхи в спорті та бізнесі;
  • нетерплячість.

Під дією Місяця в Близнюках прибуток починає рости, проявляються успіхи в роботі, особливо в бізнесі. Найбільший вплив відчують керівники компаній.

Також в цей час проявиться прагнення бути першими, незважаючи на оточуючих. У період молодого місяця відчутно зростає кількість конфліктів на робочому місці.

Щоб уникнути сварок, астрологи рекомендують проводити молодик на самоті. Всі контакти з оточуючими варто звести до мінімуму. Знаючи, коли буде молодик, можна розпланувати день заздалегідь і уникнути всіх негативних моментів. На щастя, небезпечний період триватиме 35 хвилин і не встигне серйозно відбитися на житті людини.

Сприятливі і несприятливі дні квітня

Молодий місяць вважається несприятливим днем, незважаючи на високий енергетичний потенціал. Люди не можуть впоратися з впливом небесних тіл і роблять помилки. Однак крім цієї фази Місяця місяць приготував ще кілька днів, які позначаться на житті людини.

У таблиці вказані важливі дні в квітні 2021, включаючи молодик:

період дні місяця
сприятливі дні 1-3, 6, 7, 9, 13-16, 21-25, 28, 29
несприятливі дні 4, 11, 12, 19, 20, 27

Що потрібно робити в Молодий місяць?

Велика енергетика, яку приносить з собою початок місячного циклу, порушує спокій мешканців планети Земля. Однак майстри окультних наук і астрологи використовують цей час для проведення ритуалів і складання прогнозів. Використовувати енергетику можна і в своїх цілях, якщо правильно і вчасно загадати бажання. Досвідчені астрологи запевняють, що ймовірність його виконання значно підвищується.

Перед початком ритуалу слід з’ясувати, коли, з якого числа загадувати бажання на молодик в квітні 2021 року. Підготовку проводять до настання потрібної фази Місяця. Бажання ретельно продумують і викладають його на папері. Це допоможе не упустити важливих деталей. Прохання має бути викладена точно. Добре виконуються запити, пов’язані з роботою, спортом і достатком.

Бажання починають візуалізувати, коли настане потрібний час – 12 квітеня о 05:30. Краще промовляти задумане про себе або вголос. Це допомагає зосередитися на важливих речах і відкинути сторонні думки.

Час молодого місяця доводиться на ранній ранок і триває недовго. Не варто засмучуватися, якщо не вдалося застати потрібний момент. Повторити ритуал можна і в інші місяці. Таблиця покаже, коли, з якого числа і за яке настане молодик в інші місяці 2021 року:

Дата час
11.05 21:59
10.06 13:52
10.07 4:16
08.08 16:50
07.09 3:54
06.10 14:05
05.11 00:19
04.12 10:43

Підведемо підсумок

Молодий місяць (Молодик) – складний етап у житті кожної людини, але знаючи, коли і о котрій воно відбудеться в квітні 2021 року, простіше підготуватися до випробувань. Проте нинішнє становище супутника Землі можна використовувати і в особистих цілях. Високий енергетичний потенціал нового Місяця дозволить реалізувати давні бажання.Create AccountLog In Your Account