Музичні листівки на Новий рік 2022: скачати безкоштовно

Якщо ви все ще в пошуках того, як красиво і оригінально привітати близьких в Новий рік 2022, то на нашому сайті для вас сюрприз – красиві музичні листівки, які подарують привітання тому, кого вітають, гарний настрій, а також зроблять наступ року Блакитного водяного Тигра незабутнім.

Які бувають листівки

Відкриті листи, або як їх називають в народі листівки, набули широкого поширення в якості знака уваги до дорогих і близьких людей. Картки використовують з різних приводів, про що говорить велика кількість їх видів: вітальні, художні, рекламні, листівки-репродукції, листівки та ручної роботи.

В теперішніх реаліях рідко можна зустріти що людину розсилає поштові листівки. Щоб привітати когось зі святом, набагато простіше і швидше відправити свої привітання разом з електронним листом. Доповнять його красиві картинки, які можна підібрати до будь-якого приводу.

У листівки є дата і місце народження посилання – 1 жовтня 1869 року Австрія. Значно пізніше в 1989 році у Франції з’явилася «молодша сестра» поштової картки – музична листівка. При розгортанні картонного листа, складеного книжечкою, замикається контакт і починається відтворення мелодії.

Ідея поєднувати красиву музику, картинку і добрі слова залишається популярною і зараз, що підтверджує безліч красивих електронних музичних листівок до Нового року, які можна абсолютно безкоштовно завантажити на нашому сайті.

Крім музичних листівок, на нашому сайті є величезний набір новорічних привітань в картинках.

Вплив музики на настрій

Перш, ніж перейти до вибору красивого музичного привітання, буде корисно трохи дізнатися, чому листівки такого плану популярні. Відповідь на це питання криється у впливі музики на людину.

Її вивченням займалися багато вчених. Хтось вважав, що музика – це всього лише зовнішній подразник для слуху. Інші змогли довести, що вона виступала раннім засобом комунікації ще до появи мовної мови. Така її властивість допомагало древньому людині подібно до птахів проявляти свої емоції (страх, гнів, радість, смуток) і ділитися ними з іншими членами спільноти.

Багато води утекло з тих пір, але музичні мотиви, що несуть в собі коди наших предків, зрозумілі нам до сих пір. Так, висхідний стаккато здатне емоційно завести, а тривалі спадні секвенції – заспокоїти, тому даруючи музичну листівку, посилають не просто свої побажання, але і емоційний настрій.Create AccountLog In Your Account