Наймодніша шкільна форма для дівчаток 2019-2020

Модна шкільна форма для дівчаток на навчальний рік 2019-2020 вражає своїм стилем і оригінальністю. Цікавий крій, раптові кольори і поєднання тканин робить зі звичайної шкільної форми справжній витвір мистецтва. Володарки нової шкільної форми сезону 2019-2020 безсумнівно не залишаться без уваги і чудових поглядів суспільства.

Головні тренди шкільної форми для дівчаток 

 

Учні в новій шкільній формі 2019-2020

 

Кожен раз переглядаючи нові варіації шкільної форми перший погляд завжди падає саме на колір і принт. І це не дивно, адже довгі роки шкільна форма носила досить посередницький характер, володіючи лише поєднаннями білого і чорного кольору без будь-яких оригінальних деталей і вже тим більше різних принтів.

Зараз же такий суворий підхід до форми потрібен виключно на святкові заходи, в інший час дозволено носити різні новинки, вимогою до яких є лише одна умова — це строгий стиль і спокійні відтінки. Основним трендом шкільної форми нового сезону 2019-2020 став принт клітини у всьому її розмаїтті, тенденцію набула різноманітність відтінків в монохромному виконанні.

Модна форма для дівчаток 2019-2020

 

Форма для дівчаток - шкільний сарафан

 

Різноманітність шкільної форми для дівчаток настільки велика, що тим самим одночасно спрощує і ускладнює її вибір. У новому навчальному році популярним поєднанням буде вважатися комбінування шкільної форми з різними сарафанами, сукнями та спідницями суворого стилю. Ще одним модним і виграшним поєднанням буде шкільна форма, доповнена жакетами і жилетами в поєднанні з брюками.

 

Дві дівчинки йдуть до школи в шкільній формі

 

Наймодніші шкільні сукні в 2019-2020 році мають силуети прямого крою, сукні-футляра і А-силует. Новинки спідниць на новий навчальний рік представлені практично у всьому своєму різноманітті. Це і прямі, і розкльошені, і зі складочками у формі сонця і навіть спідниці-трапеції. Звичайно ж, багато моделей представлені з головним трендом 2019-2020 – принтом клітини.

Найстильніші моделі шкільної форми 2019-2020

 

Учні в шкільній формі в клітину

 

У новому навчальному році 2019-2020 найстильнішими моделями шкільної форми для дівчаток стануть:

  1. Блузи, в міру оброблені драпіруванням і рюшами.
  2. Картаті сукні А-силуету.
  3. Прямі брюки в поєднанні з жакетом в смужку або клітку.
  4. Спідниці зі складочками.
  5. Сарафани, доповнені блузою.

 

Дівчатка одягненні в модну форму

 

Варто відзначити, що модна шкільна форма здатна не тільки радувати око своїм зовнішнім виглядом, але і допомогти зробити процес навчання легше, дозволяючи дитині відчувати себе практичніше і комфортніше.Create AccountLog In Your Account