Наступний 2016 рік високосний, чи ні? Скільки днів в 2016 році

В даній статі, мова піде про те, чи буде наступний 2016 рік – високосний чи ні. Як відомо, кожен рік, цифрове значення якого кратно 4, підпадає під категорію високосного. Таким чином, 2016 р. по праву можна віднести до цієї категорії. А причиною цього, є кількість днів у лютому, які кожні чотири роки дорівнюють 29.

А скільки ж днів буде у 2016 році – так склалося, що високосний рік є тим винятком, коли у році кількість днів не 365, а 366. Вже з давніх часів високосні роки вважаються містичними періодами, протягом яких необхідно дотримуватися певних правил поведінки. При цьому величезне значення має і те, якій тварині за східним гороскопом він належить.

Як відомо, високосний 2016 рік – буде роком вогняної Мавпи, і почнеться він за східним календарем – 8 лютого 2016 р. Якщо вірити гороскопу, знак-покровитель року значним чином впливає на всі сфери життя, послаблюючи одні стихії і посилюючи інші. Щодо кар’єри, то зазначений високосний період вважається вдалим для досягнення фінансових успіхів і кар’єрних висот. А ось сфера здоров’я в 2016 році вимагає особливої уваги, так як людський організм стає надзвичайно чутливим навіть до незначних негативних факторів.

Мавпа – дуже активна і товариська істота, відповідно, наступний високосний 2016 рік сприяє великій кількості спілкування і нових знайомств. А найголовнішим є те, що період під цим знаком є ідеальним для того, щоб кардинально змінити своє життя і здійснити давні мрії. Колір 2016 року Мавпи – червоний і для залучення удачі слід завжди носити при собі оберіг або предмет одягу такого ж відтінку.Create AccountLog In Your Account