Новий 2022 – рік Чорного Водяного Тигра

2022 рік несе в собі багато змін і яскравих подій, які зачіпають абсолютно всі сфери життя людини. Символ року Тигр – благородний, але запальний звір. Водна стихія дещо пом’якшує агресію хижака, а це значить, що 2022 рік буде м’яким, але імпульсивним, повним несподіваних подій і можливостей для цілеспрямованих і сміливих людей.

Яким буде рік Водяного Тигра

Згідно з китайським гороскопом, 2022 рік несе сприятливі зміни для кожного знака Зодіаку, але найбільше пощастить представникам Водної стихії – це Рак, Скорпіон і Риби. Рік Чорного Водяного Тигра наступає 1 лютого 2022 року і триватиме аж до 21 січня 2023 року (потрібно враховувати, що дата святкування китайського Нового року непостійна і цілком залежить від місячного циклу).

Водяний Тигр благоволить сміливим авантюристам і тим, хто не боїться ризикувати. Але тільки в тому випадку, якщо ризик виправданий і всі вчинки ретельно обдумані. Хижак неодмінно оцінить ініціативність і цілеспрямованість, але не пробачить банальну дурість. На відміну від свого вогняного брата, Чорний Водяний Тигр терплячий і мудрий: він не любить, коли дурні кидаються з місця в кар’єр, що не поміркувавши про наслідки. Спеціально для таких «сміливців» він приготує ряд випробувань, щоб охолодити запал і змусити думати про наслідки.

Рік буде сприятливий для творчих людей і тих, хто пов’язаний з мистецтвом. Водна стихія, згідно стародавнім китайським традиціям, сприяє самовираженню: якщо ви давно хотіли написати книгу або картину, сміливо починайте творити.

Незважаючи на те, що Чорний Водяний Тигр не вважається придатним для продовження роду знаком зодіаку, 2022 рік стане сприятливим періодом для створення сім’ї і узаконення стосунків. Не забувайте про те, що просочений спокоєм води, Тигр і раніше залишається норовливою твариною, тому будьте готові до того, що 2022 рік сповнений несподіванок і потрясінь.

Події 2022 року

2022 рік сповнений подій, які відбудуться в усіх сферах, починаючи від економіки і закінчуючи космічними і науковими досягненнями.

Політика

Події в сфері політики прямим і непрямим чином відображаються в житті кожної людини, тому залишити їх без уваги неможливо. Перше, що варто відзначити, – вибори Президента у Франції в 2022 році. Очікується, що пройдуть вони в період з 8 по 23 квітня. Якщо знадобиться другий тур, то він пройде через два тижні. Прийдешні президентські вибори стануть 12 в П’ятій Французькій Республіці. Що ж стосується інших подій в сфері політики, то світова громадськість перебуває в очікуванні наступних подій:

 • В Узбекистані пройде перший в історії незалежної держави перепис населення.
 • Можливо, королева Великобританії Єлизавета II відмовиться від престолу.
 • Парламентські вибори в Молдові.

За рішенням ООН 2022 рік оголошено Міжнародним роком кустарного рибальства і аквакультури.

Економіка

В економічній сфері також очікуються значні зміни. В першу чергу варто відзначити плани Парламенту Німеччини: очікується, що до 2022 року країна повністю відмовиться від атомної енергетики. Німецькі власті планують довести частку електрики з відновлювальних джерел до 35% з нинішніх 19%. Припускають, що 17 німецьких АЕС будуть відключені найближчим часом. Перевірка безпеки в Німеччині почалася після руйнівного цунамі, яке сталося 11 березня 2011 року в Японії.

Серйозні побоювання у світовій економіці виникають на тлі потужних кібератак, очікуваних в 2022 році. Тому втрати світової економіки через кібератаки в 2022 році можуть збільшитися до 8 трлн. доларів. Світова спільнота на даний момент знаходиться в стані так званої «кіберпандеміі»: «акти кібертероризму» викликають серйозну стурбованість, особливо тоді, коли зачіпають об’єкти охорони здоров’я, фінансові та освітні структури, міжнародні організації в період пандемії коронавіруса.

Що стосується інших значущих подій в сфері економіки, то можна відзначити наступні:

 • 1 січня 2022 року відзначається 20-річчя з дня введення в обіг готівкової єдиної європейської валюти – євро.
 • 11 січня цього ж року очікується припинення основної підтримки Windows Server 2016.
 • Уряд Франції сподівається повністю відновити свою економіку, що постраждала від пандемії коронавіруса, до початку 2022 року.

Експерти очікують, що й інші країни зможуть реабілітуватися до 2022 року. COVID-19 торкнувся кожної держави, але тільки найсильніші зможуть відновити економічний потенціал незабаром. До цих країн належать США, Канада, Франція і Німеччина – на думку експертів, у цих держав більше шансів. Великобританія наздожене їх тільки до 2023 року, а в 2024 році до списку лідерів можуть приєднатися найбільш постраждала від вірусу Італія і Японія.

Культура

Пандемія коронавірусу радикально переписала економічну і соціальну географію світу. Календар міжнародних виставок змінився до невпізнання. Багато заходів скасовані або перенесені на невизначений термін. Зміни торкнулися і світу культури. Зокрема, у 2022 році очікується:

 • Проведення фестивалю D23 Expo. Він був запланований на осінь 2021 року, але тепер шоу відбудеться тільки в 2022 році. Пройде фестиваль в Каліфорнії з 9 по 11 вересня.
 • Star Wars Celebration також пройде в 2022 році. Захід, повністю присвячений «Зоряним війнам», було заплановано на серпень 2020 року. Але пандемія скоригувала плани організаторів, тому евент відбудеться тільки в 2022 році. Захід буде проходити з 18 по 21 серпня.
 • Проведення Міжнародної виставки споживчих технологій. Виставка CES 2022 пройде з 5 по 8 січня 2022 року в Лас-Вегасі.
 • Міжнародна виставка техніки для сільського господарства і садівництва пройде в Італії в листопаді 2022 року.
 • Bauma-2022. Це ключовий захід будівельної індустрії, яке проводиться в Німеччині раз в 3 роки. Bauma – це спеціалізована виставка машин, техніки, обладнання та інноваційних технологій для будівельної та гірничої промисловості.
 • SIAL 2022. Найбільша міжнародна виставка продуктів харчування, напоїв та індустрії гостинності пройде у Франції.
 • Кіностудії Paramount Pictures і Universal Studios відзначать свій 110-й день народження.

Сполучені Штати налаштовані на те, що всі масові заходи і масштабні концерти повернуться лише до 2022 року. Про це повідомив співзасновник одного з найвідоміших американських музичних фестивалів Лоллапалуза Марк Гайгер. На його думку, дозволити проведення масових заходів раніше – досить ризикований крок, який може призвести до новими спалахами захворювань.


Досить багато очікуваних подій і в кіноіндустрії. Зокрема, очікується проведення Берлінського, Каннського, Венеціанського і Московського міжнародного кінофестивалів. Глядачі з нетерпінням чекають нових фільмів, готових до прокату: «Метро 2033», «Вулиця Сезам», «Німона», «Чорна пантера II» та інші.

Наука

Починаючи з 2021 року громадяни України не зможуть купити інсулін і наркотичні речовини без електронного рецепта. З 2022 року без відповідного документа не можна буде придбати і антибіотики. Це обумовлено необхідністю організувати пацієнтів, які займаються будь-якими формами самолікування.

Що стосується інших новин зі світу науки, то в 2022 році планується запуск другого Великого адронного коллайдера.

Космос

У сфері наукових досягнень і розробок досить багато очікуваних подій. Зокрема, варто відзначити деякі найбільш яскраві заходи:

 • Очікується організація пілотованого польоту на Марс, учасники якого стануть постійними жителями цієї планети.
 • Запуск наукового супутника FLEX, який буде аналізувати флуоресценцию хлорофілу на нашій планеті з космосу.
 • Запуск космічного апарату «Психея» до астероїда Головного пояса Психея.
 • Європейське космічне агентство планує запуск космічного апарату Juice, призначений для дослідження супутників Юпітера.

І ще одна подія зі світу космосу, очікуване в 2022 році, – приватна Сонячне затемнення 124 Сарос відбудеться 25 жовтня. За незвичайним явищем зможуть спостерігати жителі Європи, Близького Сходу, Центральної Азії та Західного Сибіру. Також Сонячне затемнення буде видно на північному сході Африки.

Авіація

Перший політ широкофюзеляжного літака, розрахованого на 250-300 пасажирів, створеного за проектом китайських інженерів, планується на 2022 рік. В експлуатацію борт надійде тільки в 2029 році.


Експерти стурбовані наслідками пандемії, які торкнулися і авіації. Незважаючи на те, що уряди всіх країн прагнуть максимально швидко відновити свої ресурси, розраховувати на колишні обсяги авіаперевезень не доводиться. Тим не менш, деякі заходи все ж робляться, зокрема, буде посилена санітарна обробка салонів і посилена система кондиціонування повітря.

Будівництво

Що ж стосується очікуваних подій, то тут варто відзначити будівництво «Титанік-2». Це проект океанського лайнера, який є точною копією британського трансатлантичного пароплава «Титанік». Проект анонсований австралійським бізнесменом і політиком Клайвом Палмером ще в квітні 2012 року.

Авто

У світі автомобільної промисловості також очікуються яскраві новинки, зміни і значущі заходи. Зокрема, автомобілі Smart стануть китайськими. У 2022 році німецький концерн планує об’єднатися з китайським автогігантом Geely і продати йому 50% акцій марки Smart. Очікується, що випуск автомобілів нового покоління почнеться через 3 роки, а всі моделі будуть електричними.

Інші події в автомобільному світі:

 • У 2022 році BMW X5 буде їздити на новому паливі – в лінійці з’являться машини, які можна буде заправляти воднем.
 • В Узбекистані в 2022 році стартує випуск автомобілів Volkswagen. Про це повідомляє президент країни Шавкат Мірзіёев.
 • Ізраїль і ОАЕ планують запустити в Дубаї сервіс безпілотних таксі. По суті, автомобілі вже готові, але необхідно залагодити ряд деяких формальностей, які дозволять надати дану послугу жителям і гостям арабської столиці
 • Туреччина планує випустити свій перший електромобіль у 2022 році – про це розповів президент країни Реджеп Тайіп Ердоган. Глава держави зазначив, що створення власного електромобіля важливо для самовідчуття турецької нації.


До слова, автомобілі, що працюють на електриці, вже давно стали своєрідним символом боротьби зі зміною клімату. Але на шляху до повсюдного їх використання поки ще стоїть висока вартість машин. У зв’язку з цим очікується, що саме до 2022 року електромобілі будуть істотно дешевше машин з двигунами внутрішнього згоряння.

Спорт

Світ спорту теж наповнений знаковими подіями і заходами, які повинні відбутися в 2022 році. Зокрема, очікується проведення XXIV Зимових Олімпійських ігор – захід відбудеться 4-20 лютого в Пекіні, Китай.

Інші події:

 • З 1 по 17 травня в Гельсінкі в Тампере (Фінляндія) пройде чемпіонат світу з хокею з шайбою.
 • У Катарі відбудеться 22-й чемпіонат світу з футболу.
 • У 2022 року пройдуть і Паралімпійські зимові ігри.
 • Літні юнацькі Олімпійські ігри пройдуть з 22 жовтня по 9 листопада.

Також планується проведення чемпіонату Європи з фігурного катання в Естонії, чемпіонату світу з фігурного катання у Франції, Ігор Співдружності в Англії і чемпіонату світу з футболу в Катарі.

Свята та знаменні дати

У 2022 році багато знаменних дат і свят, які відзначають практично в кожній родині. Так, рік почнеться з самого чарівного і радісного свята – Нового року, після якого росіяни відзначатимуть і інші знакові свята:

 • 24 січня – Міжнародний день освіти;
 • 27 січня – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту;
 • 10 лютого – Всесвітній день зернобобових;
 • 11 лютого – Міжнародний день жінок і дівчаток в науці;
 • 13 лютого – Всесвітній день радіо;
 • 14 лютого – День всіх закоханих і День комп’ютерника;
 • 20 лютого – Всесвітній день соціальної справедливості;
 • 3 березня – Всесвітній день дикої природи;
 • 20 березня – Всесвітній день щастя;
 • 21 березня – Всесвітній день поезії;
 • 22 березня – Всесвітній день водних ресурсів;
 • 5 квітня – Міжнародний день моральності;
 • 7 квітня – Всесвітній день здоров’я;
 • 23 квітня – Всеукраїнський день психолога;
 • 26 квітня – Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу;
 • 28 квітня – Всесвітній день охорони праці;
 • 30 квітня – Міжнародний день джазу;
 • 3 травня – Всесвітній день свободи друку;
 • 15 травня – Міжнародний день сімей;
 • 20 травня – Всесвітній день бджіл;
 • 25 травня – День філолога;
 • 31 травня – Всесвітній день без тютюну;
 • 1 червня – Всесвітній день батьків;
 • 3 червня – Всесвітній день велосипеда;
 • 25 червня – День мореплавця;
 • 6 серпня – День залізничних військ;
 • 4 жовтня – День космічних військ;
 • 8 жовтня – Всесвітній день зору;
 • 9 жовтня – Всесвітній день пошти;
 • 4 листопада – День народної творчості;
 • 6 грудня – День збройних сил України;
 • 28 грудня – Міжнародний день кіно.

Covid-19 в 2022 році


Більшість експертів сходиться на думці, що світ почне приходити до тями після пандемії лише в 2022 році. До цього часу країни-лідери зможуть відновити свою економіку і повернутися до колишнього життя. Хоча назвати її переможеною все-таки не можна: багато сфер обслуговування змушені працювати з оглядкою на події, які перевернули життя на початку 2020 року.

Приблизно такої ж позиції дотримується і Білл Гейтс, який заявив, що пандемія коронавірусу закінчиться саме в 2022 році. Але це можливо лише в тому випадку, якщо кожна людина на планеті почне всерйоз сприймати вірус і масштаби його поширення. На думку мільярдера, однієї лише вакцини буде недостатньо. Люди повинні навчитися жити в світі вірусів і свідомо виконувати рекомендації фахівців, щоб запобігти повторному поширення Covid-19 та інших інфекцій.

Очікувані події без точних дат

Їх декілька:

 • Планується вступ в силу 11 версією Міжнародної класифікації хвороб.
 • Припинення основної підтримки Windows Server 2016.
 • XXIV Зимові Олімпійські Ігри.
 • Чемпіонат світу з хокею з шайбою.
 • 75 років від дня незалежності Індії.
 • Часткове сонячне затемнення.
 • Проведення першого в історії незалежної Узбекистану перепису населення.
 • 22-й чемпіонат світу з футболу.
 • Запуск другого Великого адронного коллайдера.
 • Організація пілотованого польоту на Марс.
 • Парламентські вибори в Молдові.

Пророцтва від IBM

IBM – це один з найбільших в світі виробників і постачальників апаратного і програмного забезпечення, IT- сервісів і консалтингових послуг. Американська компанія прославилася також і своїми прогнозами, багато з яких збулися. IBM озвучила кілька передбачень і на 2022 рік, серед яких варто виділити наступні:

 • Істотне зростання використання штучного інтелекту. Особливо це стосується діагностики психологічного здоров’я. Є думки, що машини замінять лікарів. Так, наприклад, вже в даний час діє спеціально розроблене мобільний додаток, який здатний діагностувати хворобу Паркінсона.

 • До 2022 року людина зможе заволодіти надзором (супер зір), якийе дозволить бачити те, що раніше було неможливо в силу фізіологічних особливостей. Все це також стане можливим завдяки інноваційним технологіям. До речі, аналог є вже сьогодні – це окуляри EnChroma.
 • Експерти IBM припускають, що і в медицині відбудеться істотний прорив. Зокрема, будуть розроблені спеціалізовані мікросхеми, які зможуть розпізнавати сліди можливих захворювань.
 • Є припущення, що будуть створені «макроскопні системи», які зможуть моментально розпізнавати сильне забруднення навколишнього середовища або, наприклад, допоможуть з вирішенням питання про розподіл харчових ресурсів на планеті.

Пророцтва від екстрасенсів на 2022 рік

Серед усього різноманіття пророцтв окрему увагу заслуговують передбачення Нострадамуса. Як відомо, багато з того, що передрік великий французький вчений, збулося. Дослідники, які займаються вивченням праць Нострадамуса, стверджують, що книга його пророцтв охоплює досить великий проміжок часу – приблизно до 2240 року. А це означає, що і на 2022 року є свої передбачення.

Експерти відзначають, що 21 століття – це час кардинальних змін у світі. У цей період трапиться перелом звичного життєвого устрою, почнеться формування нового порядку, тобто гряде горезвісний «кінець світу», який означає в буквальному сенсі кінець старої епохи і початок нового часу.

Пророцтва французького алхіміка свідчать також і про природні катаклізми, які людство спостерігає ось уже кілька років поспіль. Людству доведеться пізнати всю міць природи, багато країн зіткнуться з руйнівними цунамі, повенями, виверженнями, землетрусами та іншими катаклізмами. Пророцтво говорить, що в 2022 році ситуація тільки погіршиться, тому людям слід готуватися до чергових сюрпризів природи.

Кілька слів є і про смертельні віруси, які спровокують розвиток нових захворювань. Як зазначає провісник, нові віруси зумовлять появу нових видів зброї: бактеріологічного, генетичного і тектонічного. Є в прогнозах згадка про особливо небезпечний вірус, походження якого має безпосереднє відношення до однієї зі східних країн.

Пророцтва Нострадамуса з великою часткою ймовірності вказують на виникнення масштабного збройного конфлікту в 2022 році. На думку алхіміка, в цій війні візьмуть участь багато країн. Скоріш за все, війна почнеться через велику кількость мусульман, які наповнять Старий Світ. Але конфлікт буде залагоджено, оскільки Франція зможе зупинити потік мігрантів.Create AccountLog In Your Account