Новорічний корпоратив 2020 з програмою: де провести, сценарій

Яке свято в Україні завжди було улюбленим і довгоочікуваним? В якусь єдину ніч у році дозволено не лягати спати навіть маленьким дітям до самого ранку? Коли в житті можуть відбутися дива, які в звичайні дні року, можливі тільки в казках? Звичайно, мова йде про Новий рік! Цей улюблене з дитинства свято не залишає байдужим абсолютно нікого. Є різні варіанти святкування цієї урочистої ночі, і кожен вибирає по собі. Люди святкують головний день року не тільки з домочадцями і рідними людьми. На роботі в колі колег і партнерів також прийнято відзначати Новий рік. Гучний і яскравий Новорічний корпоратив 2020 може мати різні сценарії і напрямки, головне – щоб настрій гостей і присутніх людей в урочистому залі був на висоті.

Оригінальні ідеї святкування Нового 2020 року в колі колег

Робота веселощам не перешкода – саме так можна охарактеризувати новорічний корпоратив у колі колег. Цілий рік співробітники компаній і різних організацій працюють і підвищують свій рівень професіоналізму, а значить, у грудні вони мають повне право розслабитися і вдосталь повеселитися. Влаштувати запальне свято в офісі, яке запам’ятається надовго, — завдання, яке стоїть перед організаторами веселого дійства.

Сценарій новорічного офісного корпоративу, як правило, створюють найбільш активні і творчі представники робочого колективу. Але цікаві ідеї і незвичайні задуми вітаються від всіх співробітників.

Новорічний корпоратив 2020 - веселі конкурси та святкуваня

Оригінальний новорічний сценарій починається з веселого і жартівливого привітання. Тут можна придумати декілька варіантів, вибір одного з яких залежить від уподобань людей, які будуть приймати участь у корпоративі.

 • «Чарівна скринька» — в середині залу ведучий встановлює велику посудину, в якій знаходяться фанти з різними новорічними побажаннями і прогнозами на майбутнє. Кожен гість вечора по черзі підходить до посудини і бере, не дивлячись, один папірець з прогнозом. Прогнози пишуть організатори корпоративу заздалегідь. Зміст передбачень може бути пов’язаний з китайським східним гороскопом, а може бути просто добрим жартом.
 • «Найсмішніший анекдот» — гості зайшли в урочистий зал і встали в коло. По черзі, кожен учасник корпоративу виходить у центр кола, вітається, і в якості привітального слова розповідає смішний, новорічний анекдот. Головна умова, щоб анекдот був унікальним.
 • «У лісі народилася ялинка» — музичне вітання гостей корпоративу полягає в тому, що колеги починають по рядку виконувати відому дитячу пісеньку, додаючи в її текст нові слова і вирази.

Після того, як привітання відбулося, і гості свята трохи розігрілися, настає момент першого новорічного тосту. А значить, настає захоплюючий час, коли присутні гості можуть проявити всі свої творчі таланти і незвичайну кмітливість.

Смішні новорічні сценарії за участю Діда Мороза та Снігуроньки

На кожному новорічному корпоративі приходить час, коли в залі з’являються головні дійові особи свята – Дід Мороз і Снігуронька. До цього часу гості вже досить веселі і розслаблені, і зустріч новорічної парочки проходить особливо тепло і доброзичливо.

Корпоратив 2020 з новорічною програмою, ідеї, сценарій

Дід Мороз зі Снігуронькою традиційно приносять з собою великий мішок з подарунками. І гості цьому дуже раді. Тільки для отримання заповітного призу учасникам доведеться докласти зусилля. Конкурси і вікторини, які зазвичай влаштовують Дід Мороз і Снігуронька можуть мати різний формат. Головна умова – всі вони повинні бути прикольними і оригінальними.

 • Конкурс «Новорічний алфавіт». Дід Мороз – добрий дідусь, але він поважає і цінує тільки грамотних і працьовитих людей. Суть конкурсу полягає в наступному – Дід Мороз називає гостям букву алфавіту, а учасники вікторини повинні на цю букву розпочати будь-яке новорічне привітання. Якщо побажання буде ще й гумористичним, тоді дідусь вручить гравцеві цілих два подаруночка.
 • Вікторина «Мішок з подарунками». Гості корпоративу стають у коло. У середині стоїть Дід Мороз з мішком подарунків. Всередині нього може бути все що завгодно: предмети гігієни, постільні приналежності, столові прибори та інші предмети, які на перший погляд не дуже підходять для новорічних подарунків. Конкурс гумористичний, а тому і подарунки повинні бути відповідними. Ведучий включає музику, і всі гості починають рухатися по колу в танці. Як тільки музика зупиняється, люди завмирають на своїх місцях, а Дід Мороз вказує на одного з учасників, в бік якого дивиться прикріплений покажчик-стрілка на мішку. Учасник повинен витягнути з мішка перший-ліпший предмет і надіти його на себе. Припустимо, що гість дістав труси гігантських розмірів або мочалку для лазні. Ці предмети він зобов’язаний надіти на себе. Сміх і радість оточуючих підбадьорює «щасливчика». Потім, гра продовжується, і ось вже іншому учаснику дістається новорічна доля отримати цікавий приз від улюбленого дідуся.
 • Конкурс «Комплімент Снігуроньці». Дід Мороз викликає із залу кількох чоловіків. Хлопці шикуються в одну шеренгу. Дідусь бере заздалегідь підготовлений коробок сірників і підходить до чоловіків, які повинні закрити очі в цей момент. Потім, новорічний ведучий кладе першому чоловікові на вії сірник, і поки він не впав, учасник повинен вимовити якомога більше компліментів Снігуроньці. Перемагає у грі той гість, який встигне сказати найбільшу кількість схвальних слів, що характеризують зимову красуню.

 

Прикольні новорічні конкурси 2020 в рік Щура

Настає рік білого металевого Щура, і, згідно з китайським гороскопом, багато чого в нашому житті буде залежати від характеру цього маленького гризуна. Одних людей чекає успіх і благополуччя, а представників інших знаків зодіаку підстерігають труднощі і проблеми. Так це станеться насправді чи ні, покаже тільки час, а поки наше завдання зустріти Новий рік 2020 весело і приділити увагу господару року.

Новорічні конкурси в рік Щура 2020 подарують вам незабутню атмосферу веселощів в колі друзів.

 • Конкурс «Види гризунів на Землі». Популярний пізнавальний конкурс, який не тільки повеселить учасників торжества, але і дозволить гостям дізнатися багато цікавих фактів зі світу тварин. Ведучий пропонує гостям назвати якомога більше видів гризунів, які в різні часи мешкали на нашій планеті. Той гравець, який назве найбільше число цих тварин – отримає головний приз вікторини. Питання також можна розбавити уточненнями фактів з життя гризунів. Наприклад, скільки живуть миші?
 • Вікторина «Мишача родина». Ведучий вікторини пропонує гостям свята назвати відомих казкових гризунів, що підходять під різні характеристики. В якій казці зустрічається найсильніша миша? В якому літературному творі була найгостинніша миша? В якій казці була найрозумніша миша? У якому творі ми зустрічали саму ненажерливу мишу? І так далі.
 • Конкурс «Нагодуй мишенятко». Ведучий запрошує для участі у вікторині жінок. Для дівчат на спеціальному постаменті підготовлений ігровий антураж: кілька видів продуктів, які присутні на новорічному столі. Завдання учасниць вибрати із запропонованих варіантів ті продукти, які точно любить миша вживати в їжу. Потім, дівчата повинні придумати по одній холодній страві з улюблених продуктів гризуна. Та учасниця, яка, на думку чоловічого журі, приготує найсмачніші ласощі і стане переможцем конкурсу.

Новорічні казки для дорослих в рік Щура

Новорічний корпоратив – це чудова можливість подарувати своїм колегам увагу, позитивний настрій і привітати зі святом. Весела зимова казка на дорослий лад стане відмінною частиною корпоративної програми. Всі бажаючі зможуть проявити свої таланти в цьому захоплюючому дійстві.

Новорічна казка для дорослих «Теремок. Сучасна версія». Дійові особи: Оповідач, Лисиця, Мишка, Жабка, Зайчик, Сірий вовк, Ведмідь.

Теремок виготовляють заздалегідь з будь-якого підручного матеріалу. Це може бути тільки каркас, який кріпиться до будь-якої стіни ігрового залу. Для учасників казки потрібно приготувати маски із зображенням тварин, які задіяні у казці. Також, варто заздалегідь підготувати музичний супровід для сценки. Це можуть бути мелодії сучасних популярних хітів української і зарубіжної естради. Для програшу казки необхідно написати серію карток, на яких будуть вказані різні характеристики персонажів учасників. Наприклад: Хто? Зайчик. Який? Спритний. І так про кожного героя.

Далі починається сама сценка.

Ведучий: З новим роком друзі! Сьогодні ми граємо в казку «Теремок. Сучасна версія» Хто хоче прийняти участь?

Із залу виходять 6 добровольців і підходять до ведучого.

Ведучий: Дорогі учасники, а тепер витягніть з мого мішка картки, які і визначать, хто і ким у нас буде!

Учасники витягають із мішка картки, читають їх і беруть відповідні маски.

Новорічний корпоратив 2020 з веселими конкурсами
Потім, дія казки розгортається, як і в її класичному відомому варіанті. Першою до терему підходить Мишка, потім Зайчик, потім Жаба і так далі. Всі персонажі весело взаємодіють один з одним під музику. Кожен персонаж розповідає якусь веселу чи сумну історію зі свого життя. Сенс казки в тому, що всі персонажі під Новий рік залишилися на самоті, а теремок їх об’єднав. Останнім до терему підходить Ведмідь, але не для того, щоб його зламати або вигнати всіх жителів геть. Ведмідь в цій казці уособлює собою Діда Мороза, який прихистив всіх безпритульних та самотніх звірів під одним дахом. В кінці сценки всі звірі веселяться і водять святковий хоровод.

 

Новорічні ігри та розваги з приколами в колі колег

Захоплюючі і запальні вікторини на Новий рік 2020 у колі колег і партнерів допоможуть створити ореол доброзичливих і незабутніх емоцій. Адже свято не тільки в перегляді телевізійних передач, та і смачний святковий стіл також може набриднути. А веселі ігри та конкурси завжди будуть дуже до речі.

 • Гра «Крокодил». Захоплююча гра, знайома багатьом ще з дитинства. Учасники діляться на дві команди. Після цього, гравці першої команди придумують слово і вибирають людину, яка повинна без допомоги слів показати це слово команді номер два. Виграє та група гравців, яка відгадала більшу кількість слів.
 • Гра «Легка хода». У цій грі може брати участь будь-яка кількість учасників. Для проведення вікторини ведучий заздалегідь готує пластикові пляшки різної величини. Також, можуть бути використані і скляні варіанти. Сенс гри полягає в наступному – гравцям зав’язують очі, а перед ними на різній відстані розставляють пляшки. Учасники повинні обережно пройти повз всі перешкоди, так, щоб пляшки залишилися у вертикальному положенні. Поки одні гравці будуть доводити всім, що виконання цієї задачі неможливе, інші цілком успішно впораються з конкурсом і отримають від ведучого головний приз.
 • Новорічна гра «Риба-Кит». Із залу запрошується будь-яка кількість гравців, які встають у коло, тримаючись за руки. Потім, ведучий вимовляє першому гравцеві назву будь-якої пари тварин на вухо. А далі, ведучий вже голосно починає перераховувати тварин, і гравець, коли почує свою пару, тут же повинен присісти. Але ось проблема — сусіди по колу всіляко будуть чинити опір цьому і не дадуть учаснику присісти. Гра дуже динамічна і весела. А коли ведучий виголосить слово «Кит», яке було у кожного учасника в парі слів…Почнуться справжні веселощі!

 

Новорічні програми 2020 для дітей і дорослих у Києві

Новорічні розваги 2020 для дорослих і дітей пройдуть у столиці нашої батьківщини, як зазвичай, з надзвичайним розмахом. Програму заходів можна придумати для своєї сім’ї індивідуально, а можна звернутися до послуг святкових агентств, які професійно організовують дитячі та дорослі корпоративи, вечірки.

Серед найбільш улюблених занять у новорічні свята жителі та гості столиці віддають перевагу катанню на ковзанах. Ця веселе спортивне дозвілля подарує багато енергії і завзятого настрою дітям і дорослим.

У всіх парках та скверах столиці заплановано проведення захоплюючих шоу програм, новорічних сценок за участю відомих артистів естради і кіно. Для жителів Києва керівники і організатори святкових програм приготували багато сюрпризів, які стануть відомі лише в останній тиждень грудня 2019 року.

Сучасні казкові новорічні сценки для дорослих

Будь-яка новорічна вечірка надовго залишиться в пам’яті гостей та організаторів заходу, якщо в ній буде місце казковим постановам і театральному експромту.

Проведення новорічного корпоративу 2020 в Києві

Новорічна гумористична вистава-казка «Оселедець під шубою». У цій унікальній постановці існує багато варіантів і інтерпретацій. Ось тільки одна з них:

Ведучий пропонує гостям свята обговорити новорічне меню. За відгуками більшості, найпопулярнішим новорічним салатом є «Оселедець під шубою». Далі, ведучий дістає кухарський ковпак і пропонує його будь-якому охочому взяти участь у сценці. Із залу виходить гість і приймає виклик від ведучого. Таким чином, кухар у сценці визначений.

В зал асистент ведучого вносить два стільця і ставить їх на відстані двох метрів один від одного. Тепер прийшла черга приготувати улюблений новорічний салат. Але от тільки інгредієнти для нього будуть обрані з числа гостей.

Ведучий: Сьогодні ми готуємо оселедець під шубою. В основу салату ми кладемо жирний і смачний оселедець.

І запрошує з залу гостя, який готовий бути цим поживним інгредієнтом. Цей учасник сідає на стілець.

Ведучий: Тепер ми повинні покласти на оселедець ароматну цибулю!

І з залу запрошується учасник, який згоден бути цим овочем в салаті. Гість сідає на коліна до попереднього гравця, який грає роль «оселедця».

Ведучий: А зараз прийшла черга додати в наш салат свіжу моркву.

На цю роль запрошують представницю жіночої статі, яка так само, як і попередні гравці сідає на стілець, на коліна останнього учасника сценки.

Так продовжується до тих пір, поки салат «Оселедець під шубою» повністю не приготується. Дуже весело і смішно спостерігати, як на одному стільці сидять по 5-6 учасників постановки.Create AccountLog In Your Account