Чи можна одружуватися або виходити заміж в 2020 році

Коли у закоханих з’являється бажання одружитися, вони починають добирати найбільш вдалий час для весілля. Багато в цьому питанні залежить від прикмет і забобонів. Однією з народних «страшилок» є заборона на одруження у високосний рік, нібито, не буде щастя. А 2020 рік, як раз має запасний день – 29 лютого, що робить його «небезпечним» для забобонних людей.

У 2020 році виходити заміж: можна чи ні

Як вже говорилося, в 2020 році буде 366 днів, на один більше, ніж зазвичай, і це лякає з незапам’ятних часів. Якщо звернутися до легенд, то 29 лютого вважався відміткою Диявола. Саме в цей зимовий день нечистий спускався на землю, щоб спокушати душі праведників, творити зло. Крім цієї «зайвої» доби, всі 12 місяців визнавалися часом торжества демонічних сил, що позначилося на долях різноманітними перешкодами і труднощами.

Проте, вчені не бачать у високосному циклі ніякої містики, і не розуміють, чому існує тенденція переносити весілля.

Чиста математика, дозволила настільки хитро розділила місячний календар, не може завдати шкоди! Один раз в чотири роки накопичується по шість годин, що не увійшли в попередні цикли. А виходити заміж – це особиста справа кожного, не має ніякого відношення до астрології.

Весільні забобони високосного року

На думку старожилів, у людей які дотримуються таких старовинних прикмет, щодо одруження в «проклятий» рік, не має шансів на довгий шлюб. В основу цього повір’я закладено традиційне сватання, зробивши один рік із чотирьох Роком Нареченої. Тоді саме дівчата могли кликати хлопців під вінець, а ті не могли відмовитися від весілля. Виходить, найчастіше, чоловіки пов’язували долю з нелюбимими. Сватам заборонялося відмовляти, дівчина радісно бігла заміж, а потім пожинала плоди нерозділеного кохання.

Дівчина виходить заміж в 2020 році

Природно, що сьогодні сватів ніхто не засилає за стародавнім звичаєм, і бажання вступити в шлюб є обопільним. Однак, марновірство нікуди не зникло, продовжує впливати на розуми молоді. Особливо важливо не відкладати весілля, якщо люди міцно люблять один одного, готові прожити разом все життя.

Навіть Церква не вводить ніяких заборон на цей випадок, за винятком звичайних, пов’язаних з святами та постами. До того ж, перенесення церемонії може затягнутися на багато місяців, адже слідом за високосним будуть йти роки Вдівця та Вдови!

Плюси одруження у високосний рік 2020

У кожної події є дві сторони, є і позитивна на весіллі в 2020 році. Більш того, плюсів можна нарахувати кілька. Оскільки у високосний період кількість заяв скорочується на 15%, простіше домовитися з чергою в Загсі, зняти в оренду кафе або ресторан, найняти професійного фотографа.

Вийти заміж в 2020 році по любові не завадять ніякі забобони, якщо молодята мають позитивний настрій. Сім’я вийде міцною у будь-якому році, варто тільки виявляти взаємну повагу. Церква закликає не піддаватися відлунням язичницького минулого, вступати в шлюб без перешкод.

Сприятливі дні, щоб вийти заміж

За зниження негативного впливу несе відповідальність грамотно підібрана дата торжества. В допомогу молодим – місячний календар на 2020 рік, в якому неймовірно сприятливими вважаються фази зростаючого Місяця:

 • Січень пропонує налаштуватися на 26 число, та варто придивитися до 5 або 6.
 • У лютому найкраще виходити заміж 2, 7 або 28.
 • Березень радий запропонувати для весілля 6, 8 або 29.
 • Квітневі дні: 2, 3 і 24.
 • Травень, хоч і є ризик «маятися», пропонує 1-е, 4-е і 24-е.
 • У червні для одруження підійдуть 1, 5 і 28.
 • Липень подарує щастя 3, 26 і 31.
 • Серпень гарантує хороші дати 3, 23 та 30.
 • У вересні пропонується лише 27.
 • Жовтневе весілля можна запланувати на 18, 26 і 30.
 • У листопаді варто вибрати 22, 27 або 29.
 • Грудень буде щасливим для молодят всю останню декаду, особливо 20, 21 і 25.

Про весільні прикмети

Народні спостереження допоможуть вийти заміж в 2020 році, згідно з традиційними повір’ями. Можливо, весілля принесе щастя, якщо виконати максимум вимог.

Молоді люди одружуються

 • Для довгого і міцного сімейного життя треба вбратися в довгу сукню, добре, щоб зі шлейфом.
 • Молодята нехай покладуть у своє взуття по монетці.
 • Весільний наряд повинен налічувати гудзики в парній кількості.
 • При виборі аксесуарів правильно звернути увагу на вінтажні і старовинні вироби, символи вічності.
 • Не можна давати своє плаття і прикраси подругам, так можна і щастя віддати.
 • Для достатку в домі під час весілля молодих прийнято обсипати монетками, зерном і цукерками.
 • До настання урочистості заборонено влаштовувати вечірки у нареченої в будинку, це може злякати благополуччя.

Любов – казкове почуття, дарує закоханим крила за спиною. Тому, коли виникає прагнення вступити в шлюб, не варто обмежувати себе рамками забобонів. 2020 рік, як і будь-який інший, добре підходить для весілля, якщо союз відрізняється міцністю.

Дізнайтеся, які прикмети допоможуть легко і швидко вийти заміж:Create AccountLog In Your Account