Оформлення вікон на Новий 2020 рік

Для Щура, символу 2020 року, дуже важлива її оселя, тому поставтеся з повагою до господині майбутнього року і як слід оформіть свій будинок.

Нерідко, займаючись прикрасою свого житла, господарі і господині якось забувають про оздоблення і офрмлення вікон, але це теж важливий елемент у створенні чарівної атмосфери свята.

Навіть якщо ви не вважаєте себе супер творчою людиною, не поспішайте впадати у відчай, адже красиві сніжні візерунки, дзвіночки, казкові сюжети можна елементарно вирізати з звичайного офісного паперу, можна використовувати кольоровий папір, плівку або фольгу.

Прикрашаємо вікна на Новий рік 2020

Оформити вікна за допомогою паперових вирізок і орнаментів – це бюджетний і дуже привабливий варіант.

На папері можна намалювати різні елементи: ялинку, різні гілочки і фігури і вирізати їх по контуру. Чи використовувати готові шаблони, що трохи заощадить ваш час.

Якщо ви робите суцільний декор, то вам необхідно вирізати малюнок тільки по зовнішньому краю, а якщо це ажурний варіант, то потрібно вирізати і за зовнішнім, і внутрішнім краєм, з обережністю прорізати всі деталі приготованого орнаменту.

Напередодні Нового 2020 року у різних кафе і кафетеріях будуть використовувати такі прикраси для вікон і комбінувати їх.

Що можна вирізати в якості прикраси для вікон:

 • улюблених і відомих всім Діда Мороза і Снігуроньку;

Витинанка на Новий рік 2020 - Снігурка і дід мороз

 • фігурки сніговиків з відрами на головах;

Гарний сніговик на вікно

Два смішних сніговика

 • лісового оленя;

Оформлення новорічного вікна оленем

 • колісницю Діда Мороза;

Дід мороз на колісниці з паперу

 • запаковані подарунки;

Ще один візерунок для вікна

 • дзвіночки і кулі;
 • морозні візерунки, сніжинки;

Сніжинки із паперу на Новий рік 2020

 • символ року – мишеня в новорічному ковпаку;

Покровитель року 2020 із паперу

 • чобіток для подарунків.

Дайте волю фантазії і розташуйте вирізки, як вам буде зручно, але пам’ятайте, що для створення візуально об’ємної композиції необхідні великі елементи вирізок поміщати в центр, а більш дрібні – на задній план. При створенні композиції логічніше, щоб символ майбутнього року – Металевий Щур і Дід Мороз зі Снігуркою були на передньому плані, а не на задньому.

Самий простий варіант – це прикріпити ваші візерунки на вікна в Новий 2020 рік з допомогою мильного розчину з водою. В залежності від щільності паперу можна використовувати рідкий крохмаль або ж борошняний клейстер.

Композиції на вікна зі сценарієм

Якщо вам не до смаку хаотично приліплені святкові фігурки, то складіть композицію з певним змістом. Це може бути сцена з мультфільму, придумана картинка або побачений десь елемент декору.

Постановка з мультфільму «Холодне серце». Створити святкову композицію для прикраси вікна можна за допомогою головних героїв мультфільму «Холодне серце» – двох сестер, сніговика Олофа. Для цього потрібно:

 • Намалювати або підготувати шаблон вирізки і акуратно обрізати його по краях;

 • Розмалювати фарбами або фломастерами отриманий малюнок. Це зручніше зробити просто на столі, нанести зображення на вікна;

 • Коли розфарбований малюнок висохне, то з внутрішньої сторони легенько змочіть край паперу мильною водою і прикладіть його до скла.

Новорічна гірлянда 2020 своїми руками

Ще варіант – створіть гірлянду на Новий рік 2020 своїми руками. Звичайно, придбати в магазині електричну гірлянду на будь-який смак це простіше, але краще разом з сім’єю прикрашати вашу фортецю своїми руками. Для цього вам знадобляться:

 • Новорічні іграшки на мотузочках;
 • Вирізані сніжинки різних кольорів;
 • Вирізані новорічні сани, дід мороз з мішком подарунків, олень, засніжені будиночки.

Гірлянди до Нового року своїми руками

Алгоритм створення гірлянди до Нового 2020 року зі сценарієм:

 • В першу чергу, визначитеся для себе, чи потрібно відкривати вікна у період новорічних свят. Якщо так, то слід розміщувати композицію так, щоб була можливість відкрити вікно на провітрювання або повністю;
 • Замінити стандартні мотузочки на ялинкових кулях на більш довгі. Для цього можна використовувати міцну нитку або вузькі різнокольорові стрічки;
 • Повісити ялинкові кулі на віконні рами по всій довжині;
 • Поряд з ялинковими іграшками наклеїти сніжинки;
 • Вирізані сани, діда мороза, засніжені будиночки та інші елементи по периметру вікон, згідно придуманої вами історії.

Новорічні іграшки

Коли всі елементи будуть приклеєні на склі, прикрасьте підвіконня з допомогою упакованих подарунків та м’яких іграшок. Напередодні Нового року покличте ваших дітей і всю сім’ю до вікна і розкажіть їм казкову історію з участю героїв, які на вашому вікні.

Зоряна ялинка

З сім’єю або самі виріжте безліч сніжинок і зірок різного розміру, використовуючи як ажурну, так й суцільну техніку вирізування. Коли, на ваш погляд, достатня кількість елементів буде готова, від центру і до низу викладіть з них ялинку, верхівку якої буде прикрашати найпривабливіша і об’ємна зірка. З двох сторін від ялинки додайте кілька елементів дрібних сніжинок, створюючи ілюзію снігу, що сипеться. А у верхній частині ялинки додайте кілька пташок з відкритими дзьобами, наче вони співають.

Гарно оформлене вікно з ялинкою та птахами

Сніжні фіранки

Потрудіться і виріжте безліч сніжинок з білого паперу.

Новорічні фіранки на вікнах

Наклейте ваші фігуристі сніжинки на вікна у формі фіранок, посередині яких їх буде підтримувати стрічка з бантом.

В нижній частині віконної рами на двох вікнах посадіть по кошеняті або будь-якому іншому звірку, який буде сидіти до вас спиною.

Мінімалізм в декоруванні вікон

Для створення декорованого вікна до Нового року 2020 в стилі мінімалізму, вам знадобиться всього кілька дрібних сніжинок, які можна розклеїти в хаотичному порядку по вікну, ніби сиплються сніжинки. До такого орнаменту додайте ще яскраву велику наклейку, і святкове віконце готово!

Додатковими елементами для прикраси вікон стануть:

 • Святкова мішура.
 • Світлодіодні гірлянди.
 • Різдвяні вінки, які власноруч можна приготувати з ялинових або соснових гілочок і прикрасити шишками.
 • Бісер або намистини, нанизані на ниточку.
 • Штучний сніг.

По завершенню декорування вікон прикрасьте підвіконня свічками на підставках, сувенірними статуетками, муляжем або справжніми упакованими подарунками.

Який би варіант прикраси ви для себе не вибрали, займайтеся цим виключно в доброму настрої та з добрими думками і душевною компанією, з якою ви маєте намір зустріти новий 2020 рік.Create AccountLog In Your Account