Новорічні листівки на рік Тигра 2022: безкоштовні картинки з символом року!

Не так давно було досить буденною справою відправляти один одному листівки. Листоноші приносили не тільки вітальні картки, але і зображення з видами курортів від родичів, які виїхали на відпочинок. Зараз це не так поширено, але напередодні різних свят багато розсилають вітальні листівки. Для бажаючих заощадити свій час ми зібрали новорічні листівки на рік Тигра, які можна відправити рідним і близьким, підібравши індивідуальне новорічне привітання для кожного.

Символ Нового 2022 року – Тигр

Повільний і ґрунтовний Бик поступається своїм місцем у 2022 році динамічному і енергійному Блакитному Водяному Тигру. Тому не варто чекати в прийдешні 365 днів мирного і тихого плину життя. В цілому рік буде благополучним для всіх знаків. Звичайно, в житті кожного будуть помилки, яких не можна буде уникнути, але вони стануть необхідним етапом на шляху до достатку і благополуччя.

Листівки з Новим роком Тигра 2022 - великий набір!

Новорічна листівка

Символ року надасть своє сприятливий вплив і на відносини. У самотніх людей значно підвищаться шанси зустріти свою другу половинку. Також Тигр буде до останнього боротися і намагатися зберегти вже наявні відносини, якщо у кого-то з партнерів виникне необдумане бажання їх розірвати.

Листівки з Новим роком Тигра 2022 - великий набір!

З Новим роком 2022

Перші новорічні листівки для друзів і знайомих

Цікаво, що спочатку в Англії був звичай писати короткі вітальні листи, поки в 1795 р Генрі Коль, директор одного з музеїв в Лондоні, що не вирішив зробити сюрприз для своїх друзів і знайомих. Він запросив знайомого художника Джона Хорслі, щоб той намалював для кожного невелику яскраву картинку.

Листівки з Новим роком Тигра 2022 - великий набір!

Такий формат привітання швидко став дуже популярним. Спочатку кількість сюжетів на картках було обмежено, але поступово до Діда Мороза (Санта Клаусу) додалися зимові пейзажі, композиції з ялинових гілок з тематичними прикрасами, зображення тварин. Наприклад, листівки на Новий рік Тигра прикрашають зображення цієї граціозної дикої кішки.

Листівки з Новим роком Тигра 2022 - великий набір!

Тигр гризе ялинку

Чому листівки раніше були дорогими?

Всього лише через п’ять років після винаходу листівки швидко поширилися по всіх країнах Європи. Їх можна було купити в будь-якому поштовому відділенні поряд з папером, марками і конвертами, тільки дозволити собі таке придбання міг не кожен.

Листівки з Новим роком Тигра 2022 - великий набір!

Ціни на красиві вітальні картки кусалися. Дорожнеча пояснювалася технологією виготовлення, в якій використовувався фотомонтаж, прикраси з золота і блискучою крихти, і схожий на справжній намальований сніг з борної кислоти. Такий подарунок і в прямому, і в переносному сенсах був дорогим. Зараз же можна скачати безкоштовні листівки для коханих, які не поступаються за красою поштовим карткам з минулого.

Листівки з Новим роком Тигра 2022 - великий набір!

Листівки з Новим роком Тигра 2022 - великий набір!

Перші новорічні привітання

Перша листівка з написом «Веселого Різдва і щасливого Нового року!», На якій зображено родину за святковим столом з ялинкою на тлі, датована 1843 роком. Цей сюжет настільки полюбився, що в американських сім’ях з’явилася традиція робити листівки в вигляді сімейних фото в смішних новорічних светрах.

Такому новорічного привітання дуже зрадіють дідуся, бабусі та інші близькі родичі. Але якщо одержувач не має наміру трепетно ​​зберігати прислане фото, то можна подарувати на рік Тигра картку із зображенням цієї тварини.

Листівки з Новим роком Тигра 2022 - великий набір!

Веселі листівки на рік Тигра

Може здатися, що новорічні листівки такого плану з’явилися недавно. Але немає, такі поздоровлення існували давно, тільки не були так поширені, як традиційні сюжети, адже не кожному можна презентувати таку картку. Зараз теж потрібно добре подумати перед розсилкою, чи зрозуміє адресат таке привітання. Але якщо у друга або подруги почуття гумору схоже з вашим, сміливо вибирайте один із запропонованих варіантів.

Листівки з Новим роком Тигра 2022 - великий набір!Create AccountLog In Your Account