Перший урок 2015-2016 навчальний рік. Тема і розробка першого уроку

Оскільки, початок нового навчального 2015-2016 року, не за горами, то відповідно для більшості вчителів нашої країни буде не тільки цікаво але і корисно дізнатися про те, якою буде тема першого уроку в 2015-2016 навчальному році. Згідно рекомендацій МОН України, тема 1-го уроку, в цьому році, повинна відповідати принципам та концепції національно-патріотичного виховання молоді та дітей, відповідно до наказу Міністерства освіти від 16 червня 2015 р. під номером 641.

Слід відзначити, що тема першого уроку в новому 2015-2016 навчальному році, може обиратися навчальними закладами самостійно, але бажано, щоб перший урок був пов’язаний з темою українського державотворення, зміцнення та розвитку держави, історичної долі України та з історією виникнення її державних символів. Крім цього, на першому уроці доречно буде не тільки згадати про сучасних захисників нашої країни, а також про волонтерів та ветеранів російсько-української війни, але і при можливості запросити їх на перший урок.

А ось першокласників, для яких перший урок в 2015-2016 навчальному році, дійсно стане першим, тема 1-го уроку може бути пов’язана з історією школи, особливостями навчання в ній, а також з її випускниками і т.д.

Дуже важливо, перший урок провести з добрим настроєм та оптимізмом, при цьому вчителям бажано уникати заорганізованості та формалізму.

Також дивіться: ЗНО 2016, останні нововведення та обов’язкові предмети.



Create Account



Log In Your Account