Персональне число 2020 року для Вас: нумерологічний гороскоп 2020

Нумерологічний прогноз на кожен рік складається з метою допомогти людині з визначенням головних цілей на 12 місяців. Важливу роль у прогнозі грає головне число року. Для його визначення потрібно скласти всі цифри. Наприклад, для 2020 року розрахунок буде таким: 2 + 0 + 2 + 0 = 4. Таким чином, для року Металевої Білої Криси головним числом є 4.

Нумерологічний гороскоп для 2020 року Криси (Щура)
В нумерології четвірку пов’язують з надійністю, терплячістю, стійкістю, завзятістю, практичністю, а також з передбачуваністю і стабільністю, яку також можна назвати словом «одноманітність». Цифра 4 має енергію землі, вона вказує на те, що на людей буде впливати енергетика приземленості, кожен відчує впевненість у майбутньому. Рік не принесе глобальних змін, низка постійних падінь і злетів також не передбачається. Це час спокою, яким можна скористатися для налагодження зв’язків. А тепер детально розглянемо нумерологічний гороскоп на 2020 рік.

Професійна сфера та робота

Як і в особистому житті, в цій сфері намагатися знайти себе і щось різко змінити, не рекомендується. Час більше підходить для укріплення на тій позиції, яка вже була завойована раніше. 2020 рік принесе можливість стабільно розвиватися, просуватися по кар’єрних сходах. Рік хороший для досвідчених підприємців. Їм четвірка допоможе своїй методичністю і завзятістю досягти мети.

Грошова Сфера

Нумерологічний гороскоп на 2020 рік вказує на те, що у фінансових питаннях бажано відмовитися від експериментів. Заробіток повинен бути стабільним і спокійним. Не лізьте на рожен, щоб не втратити великі гроші.

Здоров’я в нумерології 2020

Те, що виходить за рамки звичного розуміння – не передбачається. Слідкуйте за самопочуттям, не відмовляйтеся від профілактики найпоширеніших хвороб. Покладайтеся на підтримку тотема, але і самі не бездійте.

Особисте життя в гороскопі 2020

Не найкращий час для драм і романтики. 2019 рік проходив під впливом 3, пов’язаної з різноманітністю і занепокоєнням. Після такого бурхливого періоду прийде період затишшя і стабільності, розміреного життя. Відносини, розпочаті в рік Білої Криси, будуть розвиватися стрімко, але обов’язково несподівано для закоханих перейдуть в етап одноманітності, спокійного побуту, що багатьох підштовхне до шлюбу. 2020 рік не підходить для розриву романтичного зв’язку, більше того, приводів для розлучення 4-ка принесе вкрай мало. Якщо ж все-таки розрив станеться, то зі статусом одинака або одиначки доведеться миритися довго.

Чи принесе саме вам 2020 рік удачу?

Прогноз, заснований на головному числі року, не може похвалитися великою точністю. Він являє собою лише узагальнені передбачення, підказки, що робити, в якому напрямку рухатися протягом 12 місяців. Але люди різні, і їх життя однаково розвиватися не може. Отримати більш точний прогноз дозволить персональне число. У кожного воно своє, визначити його нескладно. Досить скласти цифри дати народження. Скажімо, ви народилися 18 січня в 1966 році, тобто 18.01.1966. Тоді ваше персональне число буде розраховуватися таким чином: 1 + 8 + 0+1+ 1+ 9 + 6 + 6. У підсумку отримуємо 32. Після складання 3 і 2, отримаємо 5.

Нумерологічний гороскоп на 2020 рік для тих, чиє персональне число – одиниця акцентує увагу на тому, що майбутні 12 місяців будуть пов’язані з важливими подіями, великими змінами. Одиниці – це люди активні, сильні, призвичаєні до самостійності. Вони не готові визнавати чийсь авторитет, прямолінійні, діють егоїстично, ні до кого не прислухаються. Нерідко вони стають фахівцями в своїй галузі трудової діяльності. В особистому житті одиниці – складні, але з ними не засумуєш. Якби типову одиницю можна було б порівняти з екранним героєм, це була б Скарлетт О’хара.

Спокій 2020 року буде виводити з себе. Тому дана категорія людей буде намагатися самостійно провокувати у своєму житті певні зміни. Одиниці будуть діяти ініціативно і цілеспрямовано. Їм вдасться вдало завершити важливі масштабні проекти. Головне, не відноситься до оточуючих з позиції тирана, стримувати емоції. В іншому випадку зірки підкинуть одиницям проблеми.

Багато що пов’язує четвірку і двійку. За значенням ці два числа схожі. Двійка символізує рівновагу, симетрію, спокій. Люди, двійки звикли діяти тактовно, м’яко. Вони чудово відчувають інших, добродушні по відношенню до них. Головна цінність в житті – стабільність, мир. Ці особистості незадоволені, коли щось або хтось загрожує їх спокою, комфорту, вони не дозволять іншим безцеремонно втручатися в їх звичний побут. «Двійкам» властиво постійно прагнути до рівноваги.

Нумерологічний гороскоп на 2020 рік для двійок позитивний. Двійкам гарантовано спокій і розміреність життя. Їм вдасться плисти за течією, не побоюючись того, що воно їх не винесе на той берег. При цьому все ж втрачати пильність не можна, адже недоброзичливці завжди готові розпалити конфлікти, обмовити безтурботних людей. Такі ситуації можуть позбавити душевної рівноваги.

Люди Трійки – оптимісти, у яких вистачає енергії на багато що. Ці особистості безтурботні, артистичні, яких дрібні неприємності з сідла не вибивають. Їм властиво думати, що від долі не втечеш, а бажане прийде в їх руки рано чи пізно, варто лише запастися терпінням. І все ж, навіть у житті таких веселунів бувають чорні смуги, коли гостро проявляється дефіцит сил, коли верх бере зневіру. Трійки – ходячі люди-свята, яким важливо чути похвалу з боку оточуючих, отримувати заслужене місце в центрі загальної уваги.

2019 рік із зрозумілої причини для трійок був ідеальним, але в 2020 році все зміниться. Готуйтеся до періоду спаду, до необхідності багато працювати для закріплення успіхів у старих справах, про які, здавалося б, пора забути. Рік Криси, з іншого боку, подарує трійкам шанс розширити бізнес, домогтися просування по кар’єрних сходах завдяки ініціативності та енергійності. В особистому житті не передбачається нічого поганого, головне, перестати вимагати від близьких більше, ніж вони можуть дати.

Четвірки звикли до стабільності, вони прагнуть завжди стояти на ногах, підлаштовуючись під зовнішні умови, якими б ті не були. Це люди, які можуть похвалитися витривалістю, стійкістю, наполегливістю, готовністю застосовувати знання на практиці, не сумніваючись у собі. Вони легко вливаються в будь-який колектив у ньому, зазвичай, займають позицію людини справи, а не людини слова. Оточуючим четвірки здаються впертими і занудними, неготовими до глобальних раптових змін. Як трудоголікам, їм важливо не забувати змінювати періоди тяжкої роботи періодами повноцінного відпочинку.

Нумерологічний гороскоп на 2020 рік обіцяє четверкам успіх у всьому, за що ті візьмуться. Настав час для самореалізації, для досягнення поставлених цілей. Хороший період для укладання важливих угод. Головне, правильно розрахувати сили, щоб не видихнутися до середини року.

П’ятірки не люблять слова «не можна», «неможливо». Будь-які обмеження їх пригнічують. Це аналітики, які звикли про все судити, дивлячись на ситуацію крізь призму особливого особистісного сприйняття світу. П’ятірки проігнорують заборони і правила, якщо ті здадуться їм дурними. Ці люди легко йдуть на контакт з іншими, вони прагнуть до спілкування на високому інтелектуальному рівні. Їх головним недоліком вважається безвідповідальність, на другому місці запальність, а на третьому – підсвідоме прагнення до гедонізму.

Нумерологічний гороскоп на 2020 рік підказує «п’ятіркам», що прийшов час працювати пліч о пліч з іншими, не розраховувати тільки на себе. Рік Криси – гарний час для реалізації творчого імпульсу, для втілення в життя сміливих ідей. Рекомендується уважно ставитися до фінансової сфери, інвестувати гроші в проекти, у яких є хороші шанси стати успішними. Самотні п’ятірки отримають можливість влаштувати особисте життя, знайти партнера для тривалих стосунків.

Шістка є персональним числом тих, кого можна назвати особами чесними і справедливими, самовідданими. У цьому сенсі вони нагадують доблесних лицарів, які готові жертвувати чимось заради щастя інших. Це люди, які уважно ставляться до оточуючих, але це не означає, що вони є альтруїстами до мозку кісток. Є у шісток і негативні риси характеру, наприклад, іноді вони дозволяють собі нахабну поведінку. Нерідко займають позицію мучеників, що оточуючим не по душі.

2020 рік принесе Шісткам можливість досягти мети на професійному терені. Деякі зможуть перетворити хобі у нове джерело доходу. Рік підходить для застосування всіх талантів на ділі. Сімейні шістки можуть не сподіватися на глобальні зміни в особистому житті, в цьому плані все буде стабільно, спокійно і приємно.

Сімки можуть похвалитися високим рівнем інтелекту, здатністю завжди діяти за логікою, добре аналізувати. Вони притягують до себе поціновувачів спокійної атмосфери. Оточуючим ці особи здаються мудрими, тому з ними часто радяться. Сімки часто ведуть себе, як типові інтроверти. Хтось навіть може назвати їх мізантропами, які вважають за краще йти в себе, відмовлятися від звичного в розумінні суспільства укладу життя. Ці люди не бояться грубо критикувати інших, протистояти натовпу, демонструвати свою незалежність.

Нумерологічний гороскоп на 2020 рік обіцяє сімкам насичені 12 місяців, що відрізняються від попередніх яскравою динамічністю. Зараз не рекомендується поспішати, приймати необдумані рішення. Гороскоп подарує сімці можливість розвиватися, усувати проблеми, пов’язані зі здоров’ям. Деякі завершать давно розпочаті проекти, налагодять стосунки з дорогими людьми.

Вісімки є практиками, матеріалістами від природи. Їх нерідко хвалять за міцну ділову хватку, уміння вести переговори та добиватися свого. Вони не люблять прибріхувати, вони будуть говорити правду, навіть якщо оточуючим вона не сподобається. З-за цієї своєї риси, вісімки часто здаються жорсткими або ж неупередженими, байдужими до долі інших, гордими і пихатими і навіть зарозумілими. З цієї причини з ними оточуючим спілкуватися важко.

Нумерологічний гороскоп на 2020 рік для тих, хто знаходиться під впливом 8-ки, обіцяє спокійний період. Саме час зменшити набраний темп, знайти час для відпочинку, поповнення запасу сил. Криса піднесе вісімкам можливість просунутися по кар’єрних сходах, отримати новий важливий досвід на професійному терені. При цьому не слід закривати очі на проблеми рідних. Проводьте з ними більше часу, не скупіться на подарунки.

Це особистості, які підкорюють оточуючих своєю природною внутрішньою красою. Їх привабливість компенсує недоліки зовнішності. Дев’ятки – люди добродушні, м’які, здатні демонструвати милосердя навіть по відношенню до їх недоброзичливців. Зворотна сторона медалі – схильність драматизувати, невміння контролювати свої почуття. Для них виплеск емоцій – дорінює повноцінному відпочинку, розслабленню, що оточуючі не можуть зрозуміти і прийняти.

Нумерологічний гороскоп на 2020 рік для «дев’яток» передбачає велику кількість роботи. На шляху до успіху передбачається низка перешкод, які потрібно долати, залишаючись максимально обережними і завбачливими. Рекомендується робити ставку на посидючість, своє вміння зосереджуватися на трудомістких проектах. Рідні дев’ятку будуть підтримувати в усіх починаннях.Create AccountLog In Your Account