Під яким знаком зодіаку буде 2022 рік

2022 – рік якої тварини? Саме на це питання ми дамо відповідь в нашій статті, а також розповімо про особливості характеру, тих, хто буде народжений в цьому році, і розглянемо їх поведінку в дружбі, сім’ї та професії.

Загальна характеристика символу


Символом 2022 року за східним календарем буде Водяний Тигр. Рік Тигра настає кожні 12 років, але тварина водної стихії приходить лише раз в 60. Цей знак наділяє своїх представників добротою, гострим розумом і мудрістю, а також постійним бажанням пізнавати все нове і незвідане.

Народжені в 2022 році будуть дуже спокійні і стримані, таких людей складно вивести з себе, вони завжди зберігають ясність мислення і присутність духу навіть в самих екстремальних ситуаціях.

Водна стихія робить характер грізного Тигра більш м’яким і підатливим. Такі люди дуже відкриті, готові до нового досвіду, вони прекрасно розбираються в інших і легко визначають брехню. Поєднання грізності і м’якості дозволить народженим у 2022 році контролювати себе і стежити за емоціями. Вони можуть бути холоднокровними, а коли потрібно – м’якими і ніжними, як кошенята.

Хижаки Водної стихії не такі темпераментні, як їхні родичі, під заступництвом Металом, Деревом, Землею і Вогнем. Це їм навіть на руку, так як вони вміють поводитися розсудливо і грамотно будувати плани.

Коли настає рік Чорного Водяного Тигра за східним календарем? Рік Тигра за Китайським календарем розпочнеться 1 лютого 2022 року і триватиме до 21 січня 2023, так як дата китайського нового року непостійна і прив’язана до місячного циклу.

Особливості характеру


Тигри, чиєю стихією є Вода, дуже добрі, врівноважені і розумні. Такі люди наділені тактом і вміють слухати партнера, вони ідеальні співрозмовники, що володіють талантом переконувати інших і вести за собою. Завзятість дозволяє їм досягати своїх цілей і швидко вирішувати будь-які проблеми. Мало що може збити з пантелику представників цього знака, з них виходять відмінні керівники. Гнучкі і обережні, вони мають найсильнішe енергетикe, яка відчувається здалеку. Розвинена уява наділяє їх здібностями до ораторства і талантами в письменницькій сфері. Водяні Тигри стають хорошими сім’янинами, але іноді можуть перегнути з контролем коханої людини.

Той, хто народиться в 2022 році, буде володіти широким спектром інтересів, такі люди захоплюються різною діяльністю і не припинять вивчення поки не доб’ються повного розуміння в обраній сфері. Іноді вони бувають занадто імпульсивні і роблять ризиковані кроки, тому оточуючим необхідно спускати їх з небес на землю. Слід зазначити, що вони вміють прислухатися до колег і швидко змінювати напрямок в кращу сторону.

Яким буде 2022 рік Чорного Водяного Тигра

У 2022 році удача буде супроводжувати авантюрних людей. Ризикуйте, але робіть це усвідомлено, прорахувавши можливі наслідки. Тигр цінує ініціативність, і якщо ви докладете певних зусиль, то поступово зрозумієте, що все задумане починає здійснюватися, а Всесвіт, здається, підкидає вам одне вдале збіг за іншим.

Але будьте пильні, не покладайтеся лише на удачу – Водяний Тигр, на відміну від свого Вогненного брата, терплячий і мудрий, і не любить, коли дурні кидаються з місця в кар’єр, не поміркувавши про наслідки. Для таких він готує ряд випробувань, покликаних «пригальмувати» сміливця. Якщо ви потрапили в таку ситуацію, то не впадайте у відчай. Зберіться з думками і зустріньте невдачі, які вам піднесе цей рік, з холодною головою, і тоді Тигр винагородить вас.

Рік буде сприятливий для творчості і мистецтва. Водна стихія, згідно стародавнім китайським традиціям, сприяє самовираженню, так що якщо ви давно хотіли записатися на курси з малювання або почати писати розповідь, то 2022 рік ідеально підійде для подібних починань.

Незважаючи на те, що Тигр звичайно не вважається придатним для продовження роду знаком, стихія Води пом’якшує його характер, так що рік Чорного Водяного Тигра ідеально підходить для створення сім’ї. Для цього знака фортеця сімейних уз має величезне значення.

Але пам’ятайте, навіть «просочений» водяним спокоєм, Тигр все ще залишається норовливою твариною, тому підготуйте себе до того, що 2022 рік сповнений несподіванок і потрясінь.

Як зустрічати Рік Тигра: Cтриманість і витонченість


Як вже говорилося Тигр – це цар джунглів, тому замашки у нього воістину королівські. Новорічний стіл повинен бути красиво і витончено прикрашений, делікатний Тигр полюбляє акуратну сервіровку, а з блюд віддає перевагу м’ясним делікатесам. Головне правило в декорі – дотримуватися єдиного стилю і віддавати перевагу натуральним матеріалам. Так само Тигру сподобається, якщо прикраси будуть з металевим блиском золота і срібла.

В одязі віддайте перевагу чорному, сірому синього і блакитного. Уникайте строкатих нарядів, контрастних сполучень і кричущого неону в своєму гардеробі, подібні кольори будуть дратувати господаря року.

Водяний Тигр (чоловік)


Представники чоловічого роду, народжені в рік Водяного Тигра, неймовірно привабливі і харизматичні. Вони прекрасно освоюються в творчому середовищі. Багато Водяних Тигрів ставали свого часу талановитими акторами. Товариськість дозволяє з легкістю заводити нові знайомства, причому більша частина з них може стати в нагоді в майбутньому. Гострий розум і винахідливість дозволяє чоловікам-Тиграм уникати невдач і швидко проходити будь-які перешкоди. Тигр наділяє таких людей сміливістю, завдяки якій вони вміють відстоювати свою думку. Вода ж, в свою чергу, робить їх гнучкими і добросердими, що дозволяє зберегти приємні стосунки навіть з недругами.

Чоловіки-Тигри вродливі і вміють привертати увагу жінок. Завоювати прихильність представниці прекрасної статі їм допомагає не тільки краса, а й хороші манери. Вони вміють галантно поводитися і залицятися до дівчат, влаштовуючи їм приємні сюрпризи та побачення. Водяні Тигри при виборі нареченої спираються на внутрішнє відчуття. Як правило, у них щаслива сім’я, де чоловік і дружина живуть в гармонії і любові.

Віддані партнери, їх складно буде спокусити, вони вірні своїм коханим. До дітей такі батьки ставляться з увагою і оточують їх любов’ю.

Водяний Тигр (жінка)


Дівчата цього знаку – дуже творчі і обдаровані особистості. Вони не будуть стрибати вище голови і прекрасно розуміють, що їм по зубах. Тигриці – це ніжні особи, які потребують постійної турботи, але при необхідності спокійно можуть постояти за себе і дати відсіч супернику. Їх слабкість лише видима, всередині вони дуже сильні і мають гарну інтуїцію, що дозволяє бачити інших наскрізь. Вони легко знаходять спільну мову з іншими людьми і вміють домагатися від чоловіків уваги і захоплення. Дами, яким судилося народитися в 2022 році, будуть мати небувалу красу, яка залучає особу протилежної статі.

Хитрі Водяні Тигриці вміють грамотно фліртувати і часом змушують шанувальників робити божевільні вчинки. Вони крутять чоловіками, при цьому не роблячи остаточного вибору на користь одного або другого, і вже тим більше не поспішаючи виходити заміж. Вони довго придивляються до прихильника, але, зробивши вибір, вірні йому до кінця. Представниці цього знаку східного зодіаку люблять романтику і цікаві зустрічі. Тигриці – зразкові дружини і хороші матері, які встигають працювати і будувати кар’єру.

Чого чекати в 2022 році


Щур (1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020). Цей рік безумовно не ваш. Тигру не подобається ваш підхід до життя, так що він буде чинити перешкоди в нових починаннях. Поки інші ризикують – не експериментуйте, краще приділіть належну увагу своїм справам, адже напевно є ті, які ви відкладали в довгу шухляду.

Бик (1961, 1973 1985, 1997, 2009 2021). Рік Тигра для вас обіцяє бути важким і повним несподіванок, більшою мірою неприємних. Не поспішайте бігти на мету, виставивши вперед роги. Ретельно продумуйте свої дії і удача вам посміхнеться.

Тигр (1962, 1974, 1986, 1998, 2010). Сяйте! В цьому році зірки безумовно на вашому боці – всі ваші починання будуть вдалими, так що радимо взятися за великі справи і зайнятися тим, до чого дійсно лежить душа.

Кот або Кролик (1963, 1975, 1987, 1999, 2011). Вас не дуже влаштують зміни, які принесе цей рік, але з часом ви впораєтеся. Спокійний спосіб життя, до якого ви звикли, буде порушений, але задумайтеся, чи завжди це погано?

Дракон (1964, 1976, 1988, 2000., 2012). Вам щастить. Рік Тигра буде буйним, і вам це сподобається. Зміни, нові можливості – це все те, що розпалює в вашій крові вогонь. Ви впораєтеся і знайдете спосіб злетіти на вершину.

Змія (1965, 1977, 1989, 2001., 2012). Чи не кожна зміна в житті йде нам на користь, але з кожної події можна винести урок, і Змії це знають краще, ніж хто б то не було. 2022 рік стомлює, але, не дивлячись на те, що не всі зміни відбудуться на краще, досвід, який ви отримаєте з них, буде служити вам вірою і правдою довгі роки.

Кінь (1966, 1978, 1990, 2002 2014). Ви знаєте, що давно пора щось змінювати у своєму житті, але чомусь нічого не робите. Рік Тигра саме час для змін. Дійте, інакше Тигр покарає вас за нерішучість.

Вівця або Коза (1967, 1979, 1991, 2003 2015). Вам не до душі дух революції, що витає в повітрі. Рік Тигра для вас ознаменується проблемами в особистому житті. Можливо, ваш партнер, захопившись змінами, які прийшли з настанням нового року, забуде про вас або відсуне на задній план. Не впадайте у відчай і спробуйте налагодити відносини, терпляче вираховуючи кожен крок.

Мавпа (1968, 1980, 1992, 2004, 2016). Кругом відбувається стільки цікавого, і вам це подобається! Життя в рік Тигра для вас стане схожим на захоплюючий серіал, але, захопившись проблемами героїв навколо, не забувайте про свою власну долю.

Півень (1969, 1981, 1993, 2005 2017). Рік Тигра буде до вас суворий. І нехай труднощі, які на вас обрушаться, будуть вам по плечу, від цього 2022 рік не стане менш виснажливим. Слідкуйте за здоров’ям і фінансами, невдача може підкрастися з несподіваного боку.

Собака (1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018). Ви в своїй стихії. Можливо, вам буде наданий випадок допомогти своєму ближньому на шкоду собі. Подумайте, чи готові ви принести таку жертву. І все ж, якщо ви на неї зважитеся, вона принесе вам щастя.

Кабан (1959, 1971, 1983, 1995, 2007). Незважаючи на те, що по початку вам буде непросто, ви пристосуєтеся. З великодушністю прийміть зміни, даровані вам Тигром, поставившись до них філософськи.

Що обіцяє рік Тигра дітям, які народилися в цей час

Діти, народжені під знаком Чорного Водяного Тигра, наділені природною чарівністю і інтуїцією. Такі люди швидко стають душею компанії і легко знаходять спільну мову з оточуючими, хоча при загрозі можуть і постояти за себе. Проникливість, цілеспрямованість і цікавість допомагають домогтися успіхів у навчанні і роботі, а багатий внутрішній світ і схильність до творчості забезпечують їх особистості багатогранність.Create AccountLog In Your Account