Посадка полуниці в 2021 році

Як відомо, полуниця — сама смачна і свіжа ягода. Хто не любить її смак? А ось, займатися її вирощуванням, завдання не з легких. Безліч людей, садівників, дачників використовують не тільки прогноз погоди для сприятливого дня висадки цієї культури, але і місячним календарем для 2021 року. Адже він підкаже, коли краще садити розсаду, поливати, щоб виростити велику, солодку, насичену кольором і смаком полуницю.

Специфіка розвитку коренів і висадка полуниці

Важливо розуміти, який сорт полуниці ви хочете виростити. Від цього і буде залежати в 2021 році час висадки полуниці. Можна купити вже готову розсаду з розвиненими корінцями, яку відразу можна висаджувати в землю. Є варіант самостійно виростити кореневу систему, що розвивається для подальшої посадки. Після того, як корінці зміцніють і будуть готові осісти в землю, варто перевірити температуру ґрунту, яка повинна бути в межах 10-11 градусів. Ця температура сприятливо вплине на розвиток подальшої культури. Відповідно, це період ранньої весни.

Врожай полуниці в руках у жінки

Корисна порада — якщо хочете, щоб ваші плоди не заражалися різного роду хворобами чи шкідниками, варто змочити корінці перед посадкою в медовому розчині. Це захистить ваш майбутній урожай. Суміш готується з розрахунку 1 л води на 1 ложку меду. Після посадки варто гарненько полити кожну лунку.

Правила догляду за плодами

  • Відразу після того, як ви висадили вашу розсаду, варто закрити землю соломою. Це допоможе вам легше доглядати за рослиною, плоди не будуть стикатися з землею і загортати її. Так само, цей маленький лайфхак допоможе захистити вашу полуничку від палючого літнього сонця.
  • Удобрювати полуницю варто ранньою весною. Це допоможе захистити врожай від шкідників. Краще всього використовувати для обробки розчин нашатирного спирту. Він зможе позбавити вас від зайвих комах, зберігши плоди і не змінивши їх смакові і зовнішні якості. Розчин готується максимально просто: на 10 літрів води варто розвести 2 столові ложки спирту (це приблизно 40 мл). З такою обробкою жоден шкідник не зможе з’їсти ваш урожай.
  • В період цвітіння, полуницю теж потрібно обробляти, але вже не нашатирем. Краще використовувати — медову воду. Варто зауважити, що краще не використовувати покупні хімікати, адже їх неправильне використання може призвести до загибелі всього врожаю та отруєння плодів, які користь людині, а особливо маленьким дітям, точно не принесуть.

Для чого варто використовувати медову воду. Всім відомо, що мед приваблює бджіл, а вони, в свою чергу, запилюють наші цвітіння. Відповідно, не використовуючи жодних хімікатів, ми можемо отримати чудовий і здоровий урожай. Рецепт все той же, в 1 л теплої води ми розчиняємо 1 столову ложку меду. Обприскуэмо наші грядки і чекаємо гостей.

Сприятливі дні для посадки полуниці в 2021 році

Період зростаючого Місяця — є сприятливим для початку будь-якого роду занять. Всі справи, які були розпочаті у цей період, пройдуть гладко, легко, а головне — приведуть до успіху. Це стосується і посадки полуниці. Всі дії, пов’язані з вирощуванням плодів повинні відбуватися у спеціально розрахованы дні зодіакального кола. Кілька знаків сприятливо впливають на нові починання, та допоможуть досягти успіху.

Список таких сприятливих днів і знаків, у яких перебуває Місяць:

  • З 2 по 5 квітня 2021 року — Місяць перебуває в знаках Рак, Лев і Діва. У ці дні можна починати посадку полуниці. Температура грунту буде прийнятною, розсада добре приживеться і принесе у подальшому хороші плоди. Можна починати фарбувати дерева белилом, щоб зберегти плоди від впливу шкідників.
  • З 1 по 4 травня  — Місяць в знаках Лев, Діва, Терези. Відлік сприятливих днів для посадки починається з моменту переходу в Першу чверть Місяця, чотири наступні дні є сприятливими для посадки та обробки паростків. Якщо ж ви вже висадили грядки, варто зайнятися обприскуванням і захистом від комах, які можуть зіпсувати ваш урожай.
  • З 31 травня по 3 червня 2021 р. — Місяць перебуває в знаках Діва, Терези і Скорпіон. Всі три знака зодіаку позитивно впливають на майбутній врожай. З їх допомогою плоди виростуть здоровими, соковитими, солодкими з яскравим червоним кольором. Варто гарненько зволожити грунт після посадки, це посприяє подальшому швидкому зростанню вашого врожаю. Не забувайте удобрювати і доглядати за паростками.
  • З 29 червня по 2 липня  — Місяць знаходиться в знаках Терези, Скорпіон і Стрілець. Це останні дні для висадки розсади. Адже земля вже пересушена палючим сонцем, а паростки, які були висаджені раніше, вже принесуть перший і досить не поганий урожай. Варто поспішити і не забувати гарненько зволожувати землю.

Дозріла полуниця на городі

Дозрівання і збирання врожаю

Процес дозрівання плодів починається відразу після закінчення цвітіння всіх квіток. Цей процес може тривати в середньому від 4 до 7 тижнів, в залежності від погодних умов і температурного режиму.

Дозрівання самих плодів відбувається в межах 25 — 37 днів. За цей час ви самі можете спостерігати, коли полуниця готова до збору врожаю. Для отримання якісно врожаю варто вкласти всю душу, добре знати теорію посадки. Бажаємо Вам, великої і соковитої вам полуниці в 2021 році!


Читайте також:

Публікації на тему:

Create AccountLog In Your Account