Прикмети на Масляну для багатства в 2020 році: що потрібно робити

У 2020 році Масляна стартує 24 лютого і триватиме до 1 березня, бо рік високосний і зима довша на 1 день. Є безліч народних прикмет, ворожінь, і ритуалів, які потрібно проводити на цьому тижні. Є й прикмети для багатства: знаючи, що потрібно робити в ці дні, є шанс домогтися жаданого результату.

Трохи про святковий тиждень

Ще в XVI столітті православна церква зробила вчинок, який став основною причиною для того, щоб називати Православ’я одним з найбільш лояльних і доброзичливих християнських течій. Офіційно були прийняті язичницькі традиції і свята, які до цього ніхто не думав забувати.

Дівчата з млинцями на Масляну
Таким вчинком православна віра:

  • зберігала основні ознаки споконвічного слов’янського менталітету;
  • набувала прихильників навіть серед тих, хто потай від неї або явно віддавався язичницьким святам;
  • Масляній слов’янами надавався особливий сакральний сенс, адже це був збережений в недоторканності культ Ярила, який до цих пір має сильний вплив на народні традиції, звичаї та вірування;
  • старт Масляної незмінно припадав на початок останнього тижня перед днем весняного рівнодення. Вона символізувала прихід весни, а млинці представляли собою мініатюрні символи Сонця.

Пізніше стали відзначати Масляну напередодні Великого Посту, початок якого відраховується від дня Пасхи – головного свята в році, що не має постійної календарної дати.

Таким чином, вона стала теж мати різні дати, і щороку люди шукають в пошукових системах не тільки коли чекати початку Великодня в 2020 році, багатьох цікавить і коли починається Масляний тиждень.

У 2019 році вона почалася 4 березня, а закінчилася 10 числа. У 2020 році, треба відраховувати за церковними канонами 56 днів від Великої Пасхи. Так можна отримати початок вхідного тижня перед дотриманням Великого Посту.

Важливі традиції

Прикмети на Масляну для багатства – не єдиний аспект, якому приділяли увагу народні вірування. Особливо дієвими вважалися масляні замовляння, які були спрямовані саме на отримання фінансового благополуччя і грошового достатку. Але були й замовляння від пристріту і поганих думок, і від заздрісників, і на виконання заповітного бажання.

Святкові танці на вулиці під час Масляної
У 2020 році, вважаючи себе надто освіченими і розумними, щоб піддаватися впливу забобонів, можна просто пам’ятати, що в ці святкові дні не можна скаржитися, сумувати і засмучуватися, ображати і ображатися.

Також погано перебувати на самоті, відмовлятися від людського спілкування і від можливості радіти зустрічам із друзями та родичами.

Млинці з медом та полуницею на столі
Народні прикмети на Масляну не стали менш актуальними для віруючих людей, адже прийняття споконвічно слов’янського менталітету в число атрибутів віри означає збереження народних традицій, історії та культури народу, визнання природних сил і стихій, свята, що шанувалося предками.

Фінансове благополуччя

Це робиться не стільки багатства, скільки для досягнення рівноваги між доходами і витратами. Якщо зробити таке замовляння, всі необхідні витрати не будуть спустошувати гаманець, оскільки до нього буде постійний приплив грошей.

Святкові прикмети на Масляну
Як і декількома століттями раніше, у 2020 році для цього використовується монетка максимального номіналу. Якщо міцно стиснути її в руці і вимовити замовляння («Іду на торг купцем, повертаюся на соболі молодцем. Заношу додому скарб. Дай, Боже, стільки грошей, щоб не було куди класти. Амінь»), а потім покласти цю монетку в гаманець і не витрачати місяць, всі проблеми з джерелом коштів вирішаться самі собою. Головне – потім витратити її на власні потреби, та неодмінно пожертвувати жебракам біля церкви.

Замовляння на гроші

Вірна прикмета для багатства – займаючись випічкою на Масляну, тричі зім’яти руками тісто і прошепотіти ще одне замовляння («Як ти, тісто, ростеш-піднімаєшся вгору, вниз і вшир зростаєш, так би і в моєму будинку гроші водилися, розросталися і на віки віків ніколи не кінчалися. Слово моє швидке і для справи корисне. Ключ. Замок. Язик. Амінь»).

Тісто на пиріг або млинці завжди готувалося з простих харчових продуктів і було символом благополуччя і достатку. Прикмета про виконання заповітного бажання теж пов’язана з масляною випічкою.

Виконання бажання

Мрія, що збулася теж може стати сприятливою ознакою для багатства. Якщо в свіжоспечений, але вже остиглий пиріг на Масляну 2020 року увіткнути ніж, скроплений святою водою (пиріг теж побризкати водою), то по положенню рукоятки ножа можна визначитися бажання збудеться або ні.

Святковий пиріг на столі під час святкування Масляної
Якщо вона зміститься прямо і праворуч – бажання не збудеться, вліво – все буде чудово, а ось якщо впаде – людину, що гадає чекає невдача.

У 2020 році потрібно пам’ятати і про проверені народні прикмети: щедро пригощати гостей  – до хорошого року і достатку. Поскупитися – до величезних збитків. Позбутися від старих речей – заслужити красиві обновки.

Пишні і красиві млинці виходять у тих, кого чекає хороший рік, але якщо приготувати їх у надмірній кількості – влітку буде посуха.

Спалювання опудала Масляної

Підводячи підсумки

В народних прикметах завжди є золоте раціональне зерно. Прикмети до багатства можуть бути різними:

  • Щедре частування гостей, особливо нежданих.
  • Монетка з замовлянням, що лежить в гаманці.
  • Красиві і рум’яні млинці в розумній кількості.
  • Роздача їжі жебракам в останній день, птахам і знедоленим тваринам – в будь-який день року.

 Create AccountLog In Your Account