Прикольні привітання на Новий 2020 рік

Попереду сама довгоочікувана ніч року і саме час задуматися над тим, як ви привітаєте рідних, близьких і друзів на Новий 2020 рік – ми зібрали для вас найцікавіші ідеї та прикольні привітання для дітей і дорослих.

Якщо ви шукайте ідею для подарунка, рекомендуємо ознайомитися з матеріалами відповідного розділу нашого сайту. А в даній статті мова піде саме про організацію новорічного привітання і про те, як можна подарувати масу яскравих емоцій без великих капіталовкладень.

Торт з подарунків

Креативна коробочка для подарунка в форматі шматочка торта може стати оригінальним способом порадувати всіх присутніх на святі невеликими новорічними презентами.

Оригінальний новорічний торт

Виготовити таку упаковку можна по шаблону з картону і пакувального паперу. А в якості наповнювача можуть виступати:

  • різноманітні цукерки;
  • невеликі сувенірчики;
  • записки з побажаннями або передбаченнями на 2020 рік.

При бажанні, ви можете зробити кожен презент іменним, або надати гостям право самостійно вибрати свій «шматочок від торту», що може перетворитися в захоплюючий квест «кому що дістанеться».

Відео привітання

Такий ексклюзивний ролик обов’язково сподобається всім, хто прийде розділити з вами радість новорічної ночі, але його створення потребує трохи часу, наявність камери, а також інформація про людей, які запрошені на свято.

Тематика ролика може бути абсолютно різною. Ось лише кілька цікавих ідей:

  • Найяскравіші і хороші моменти року, що минає.
  • Персональні побажання від Діда Мороза.
  • Гра в загадки (відгадай, про кого розповідає Дід Мороз).

Для дітей можна створити справжнє відео-привітання від Діда Мороза через спеціальний онлайн-сервіс. Звичайно, попередньо треба буде написати лист доброму чарівникові разом з малюком і попросити дитину намалювати картинку. Завантаживши на сайт фото малюка, його листа та малюнка, ви швидко (але не безкоштовно) створите унікальний подарунок, який точно доставить дитині масу яскравих вражень і стане оригінальним доповненням вашої сімейної колекції дитячих відео.

Новорічний квест

Звичайно, комусь може здатися досить популярною тематика квестів, але з кожним роком в даному напрямку з’являються все нові і нові можливості, які дозволяють зробити полювання на подарунки ще цікавішими.

Гості приймають участь у новорічному квесті

Варто зауважити, що веселий і незвичайний квест з пошуку презентів, можна легко організуватися і в невеликій квартирі, і в офісі. Якщо ж вам хочеться хоч на деякий час вибратися з будинку, знайдіть об’єкти, розташовані недалеко від місця проведення урочистості. Складність і тематика квесту залежить від віку учасників.

Різноманітність в сам процес пошуку, можуть принести сучасні технології. Використовуйте матричні коди та можливості всесвітньої павутини, зашифровувавши послання в текстах веб-сторінок або картинках, розміщених в інтернеті.

Піжамний маскарад

Для організації такої вечірки кожному із запрошених потрібна своя піжамка “Кігуруми”. Придбати таку сьогодні не проблема. Але при виборі не забудьте, що символом 2020 року буде Щур і добре б такий костюмчик включити в імпровізований зоо-світ.

Зустрічаємо новорічну ніч в піжамах

Навіть сам факт переодягання підніме всім настрій, але для ще більшого ефекту варто підготувати на Новий 2020 рік смішні новорічні конкурси та прикольні привітання з урахуванням особливостей всіх присутніх героїв (тигрів, сов, єдинорогів, мишок і ін.). Можна і завчасно попросити кожного гостя продумати незвичайне привітання від свого персонажа.

Вистава-казка експромтом

Ще один цікавий варіант – вистава-казка. Організатори заготовляють сценарій, де для кожного героя передбачені свої слова і дії. Виконавці ролей визначаються серед гостей наосліп, що вже саме по собі викликає шалену бурю емоцій.

Запрошені гості беруть участь у виставі

Звичайно, для досягнення максимального ефекту, потрібен не тільки оригінальний реквізит. Кожен учасник повинен привнести в свою роль нотку креативності і викластися на всі 100%. Після прем’єри можна організуватися вручення оскарів «за кращу жіночу роль», «за кращий жарт», «за краще перевтілення» і т. д.

Привітати друзів, родичів або колег з Новим 2020 роком також можна, виконавши для них оригінальну пісню переробку на мотив одного з улюблених хітів минулих років.

Ще більше оригінальних привітань і свіжих ідей для цікавих нетривіальних подарунків на Новий Рік 2020 ви знайдете на сторінках нашого сайту!Create AccountLog In Your Account