Про ретроградні планети в 2020 році

Небесні тіла постійно обертаються по своїй орбіті. І рухаються вони завжди в одну і ту ж сторону. Але трапляються періоди, коли з Землі здається (якщо, звичайно, дивитися в телескоп), що якась планета раптом уповільнює свій хід, а потім немов починає «задкувати». Планети, які візуально рухаються назад, називаються ретроградними. І вони справляють особливий вплив на земні події і долі людей.

У космосі нічого не змінюється. Планети продовжують рухатися в заданому напрямку. Їх зворотній рух – ретроградність – є ілюзією, яка виникає з-за різної швидкості обертання небесних тіл навколо Сонця. Той же ефект виходить, коли два потяги рухаються назустріч один одному: якщо один мчить з більшою швидкістю, то тоді здається, що другий їде назад. Планети, які починають уявний рух назад, випромінюють потужні потоки енергії.

У житті будь-який відступ від заданого напрямку дає нам можливість щось переосмислити, повернути, змінити, позбутися від негативних думок, уникнути небажаних ситуацій. Точно так само треба діяти, коли ваш знак зодіаку виявляється в зоні впливу ретроградної планети. Як це відбуватиметься у 2020-му?

Ретроградний Меркурій в 2020 році

Вплив ретроградних планет в 2020 році
У 2020 році у Меркурія буде відразу три ретроградних періоди:

  • з 17 лютого по 10 березня 2020 року,
  • з 18 червня по 12 липня 2020 року
  • з 14 жовтня по 3 листопада 2020 року.

Меркурій у звичному русі – є покровителем торгівлі, транспорту, навчання, поширення інформації. А якщо рух протилежний? Отже, в усіх цих сферах можливий збій.

При ретроградному Меркурію не варто укладати договори і підписувати важливі контракти, здійснювати операції. Не треба також реєструвати шлюб або починати будь-яку навчальну діяльність. Купівля будь-яких засобів зв’язку, пристроїв, комп’ютерів теж буде невдалою. Зате ретроградний Меркурій допоможе зробити вірний аналіз чого б то не було – прийнятих раніше рішень, подій, що сталися або планів на майбутнє. Цей період сприятливий для медитацій і зустрічей з друзями.

На кожен знак зодіаку зробить свій вплив ретроградний Меркурій. Водолії мають найбільший вплив 10 березня, а Терези – 3 листопада. В цей період – не плануйте важливих справ.

Ретроградна Венера в 2020 році

Рух назад Венера почне 13 травня і завершить ретроградний цикл 25 червня. Це планета, у віданні якої перебувають любов, стосунки, творчість, покупки і все, що пов’язане з красою. Тому в період ретроградної Венери краще відмовитися від спроб завести новий роман і від укладення шлюбу. Невдалими будуть пластичні операції і косметичні процедури. Не рекомендується починати бізнес або інвестувати гроші навіть в самий привабливий проект.

Час ретроградної Венери можна використовувати для того, щоб безболісно завершити відносини, які себе вичерпали. Або провести переоцінку любовних та родинних зв’язків, виправити якісь помилки в цій сфері. Дуже добре відновити заняття творчістю після великої перерви, роздати борги, навести порядок в будинку і справах.

Найбільший вплив ретроградна Венера матиме на Близнюків.

Ретроградний Марс в 2020 році

Червона планета «буде задкувати» у період з 10 вересня до 14 листопада. Марс шанувальник воєн, конфліктів і будь-яких проявів агресії. І це не той випадок, коли в ретрофазі все буде відбуватися навпаки – війни вщухнуть, а конфлікти вгамуються… на Жаль, але при ретрогардному Марсі люди стають більш запальними, роздратованими. Вони охоче пригадують старі образи і частіше думають про помсту.

При ретроградному Марсі підвищується ризик аварій, катастроф, ДТП, частіше ламається техніка та збільшується кількість травм. Не варто планувати на цей період подорожі, придбання автомобіля або дорогих гаджетів. Не ведіться на провокації, не вступайте у запеклі суперечки, займайте нейтральну позицію в гострих ситуаціях. По можливості перенесіть на інший час хірургічні операції.

Чим можна зайнятися? Детальним опрацюванням вже розпочатих проектів, додатковим медобстеження, техоглядами. Оптимальний варіант фізичних навантажень – йога. Особливо уважними при ретроградному Марсі треба бути Козерогам і Овнам.

Ретроградний Юпітер в 2020 році

Він стане ретроградним 15 травня, а «звичайним» – 13 вересня. Сфера впливу Юпітера – освіта, юриспруденція, філософія, соціалка і благодійність. Під час ретрофази у всіх цих сферах нашого життя процеси будуть гальмуватися або йти не так, як слід було б.

Зате при ретроградному Юпітері людина отримує можливість переосмислити свій світогляд і звернути з неправильного шляху. Загострюється внутрішнє чуття, тому легше відчути фальш або обман з боку оточуючих.

Найсильніше ретроградний Юпітер вплине на Козерогів і Раків.

Ретроградний Сатурн у 2020 році

Ця планета стане ретроградноїю 11 травня і повернеться до свого звичайного руху після 29 вересня. Сатурн символізує порядок, відповідальність, працьовитість, силу волі, подолання перешкод. Але в ретрофазі все це буде ослаблено або зведено нанівець. Труднощі чекають на юристів: у них виникнуть затримки в просуванні справ. Виникнуть проблеми у викладачів і політиків.

При ретроградному Сатурні небажано починати нові проекти, не варто вступати в дискусії і суперечки. Але це хороший період для благодійних акцій і організації будь-якого виду допомоги нужденним.

Найбільший вплив ретроградний Сатурн матиме на Близнюків, Раків і Козерогів. Ці знаки потраплять в зону зворотного руху планети по кілька разів.

Ретроградний Уран в 2020 році

Ретроградний Уран в 2020 році надасть нам для звершень дуже широке тимчасове вікно – з 11 січня і аж до 15 серпня. Найбільш сильний вплив ця планета матиме на Тельців, Водоліїв, Риб, Козерогів, Близнюків і Раків. Тельці можуть запланувати деякі важливі зміни на своєму життєвому шляху на 11 січня.

Ця планета – символ непередбачуваності. Під егідою Урану відбуваються несподівані події, ламаються стереотипи, трапляються раптові осяяння і знаходяться оригінальні вирішення якихось давніх проблем.

Ретроградний період Урану можна (і потрібно!) використовувати для значних змін у своєму житті: зміна роботи, переїзд, початок нових відносин або рішучий розрив колишніх зв’язків – тих, що стали тягарем. Це час сміливих експериментів, досліджень, відкриттів. Рибам треба готуватися до звершень 17 лютого, або 23 червня.

Ретроградний Нептун у 2020 році

Ретроградність цього небесного тіла «запланована» на відрізок з 21 червня по 29 листопада. Нептун допомагає в любовних справах, питаннях віри, у реалізації творчих планів. А ще він благоволить фантазерам і мрійникам. У ретрофазі грань між реальністю і фантазіями стає розмитою. Тому саме час взятися за втілення найсміливіших мрій. Але при цьому треба тверезо розраховувати свої сили: якщо почати штурм такої мети, яка явно не по плечу, то великий ризик залишитися в дурнях.

Вплив ретроградного Нептуна особливо відчують Риби, Овни і Козероги.

Ретроградний Плутон у 2020 році

Дуже тривалий час ретроградним буде Плутон – з 24 квітня по 4 жовтня 2020 року. Плутон відповідає за державний устрій, управління народними масами і за системи матеріального світу – великі підприємства, об’єднання, фінансові установи. Його зворотній рух означає ризик переворотів і політичних чвар.

Можливі економічна криза або банкрутство великих корпорацій. При ретроградному Плутоні не варто брати участь у масових заходах, мітингах, ходах і т. п. Наслідки можуть бути сумними. Краще присвятити цей час сім’ї, близьким. І собі! Корисно буде розібратися у своїх переживаннях та думках, переоцінити свої вчинки, скинути з душі якийсь емоційний вантаж.

Під найсильнішим впливом ретроградного Плутона в 2020 році виявляться Козероги. Вони потраплять у сферу дії планети аж п’ять разів за весь період її зворотного руху.Create AccountLog In Your Account