Пророцтва для України на 2020 рік

Історично територія сучасної України була протягом багатьох століть в руках різних завойовників. Всіх їх приваблювало одне і те ж – вигідне стратегічне становище українських земель і їх природні багатства. Як не зазіхнути на такий ласий шматочок!

Що буде з Україною в 2020 році: прогнози астрологів і ясновидців

В останнє десятиліття боротьба за контроль над Україною розгорілася з новою силою. За п’ять років відбулося багато неоднозначних подій, і мало хто міг з точністю їх передбачити. Однак багато ясновидців у своїх прогнозах давали зрозуміти, що український народ чекає низка потрясінь. Люди в пошуках відповідей і бажання дізнатися майбутнє своєї країни стали все частіше прислухатися до думок віщунів, астрологів, політологів, економістів…

Давайте і ми дізнаємося, що думають астрологи про можливу долю України в 2020 році!

Прогнози від астролога Влада Росса

На думку відомого астролога, 2020 рік стане для України роком відродження. Незважаючи на політичну нестабільність і величезні економічні проблеми, цей період лише ще більше згуртує людей перед різними труднощами. Позитивна динаміка, на думку Владислава, буде зберігатися аж до осені, коли настануть важкі місяці для українців – жовтень і листопад. У цей момент можливі (і навіть вірогідні) політичні провокації, а також різке знецінення національної валюти, аж до оголошення дефолту.

Тим не менш, Влад Росс запевняє, що в цілому останній рік другого десятиліття двадцять першого століття стане одним з найуспішніших для незалежної України.

Пророцтва Нострадамуса

Великий французький провісник, що жив в 16-му столітті, всі свої пророкування зашифрував з допомогою чотиривіршів – катренів. Дослідники і історики змогли дізнатися, що території нинішньої України ясновидець приділяв особливу увагу. На його думку, в 2020-му році тут відбудеться кілька подій, наслідки яких вплинуть на весь світ. Політичні лідери задумаються про новий світовий порядок і необхідність радикальних змін. При цьому Нострадамус застерігає українців, стверджуючи, що тільки міцний союз з іншими народами допоможе подолати спільного ворога.

Пророцтва від Джугала Джоші

Знаменитий індійський астролог грунтовно підготувався до прогнозування долі української держави! Відомий Джоші став після пророцтва війни в Іраку і страти Саддама Хусейна – з цими подіями він потрапив в точку аж до року. Також Джугал передбачив світову фінансову кризу 2008 року. Справа в тому, що індус – потомствений астролог. Він вважає, що вміння передбачати майбутнє – ні що інше, як холодний математичний розрахунок. Зазвичай для складання прогнозів Джоші потрібно кілька днів. За його словами, свою долю навіть можна змінити, якщо заздалегідь розуміти, за якою схемою вона буде розвиватися без зовнішнього втручання.

Щоб побачити, що чекає Україну в майбутньому, він склав натальну карту. Джугал охарактеризував період з 2013-го по 2018-й рік, як період нескінченної смути у всіх сферах життя держави, як політичної, так і економічної. Після 2018-го року почнеться відродження та перехід українського народу на новий рівень розвитку.

У 2020 році будуть улагоджені всі політичні конфлікти, і населення України знайде душевний спокій і певну стабільність, чого раніше йому так не вистачало.

Астрологічний прогноз від Тетяни Ніколаєвої

Відомий український астролог Т. Ніколаєва пророкує нелегке життя для українців у першій половині 2020-го року. У країні настає політична перебудова, результати якої будуть помітні вже у другому півріччі. За її словами, це ідеальний період для приходу до влади нових людей, які забезпечать необхідну країні стабільність.

Самим небезпечним місяцем для України стане квітень, коли буде відбуватися транзит Плутона. Найбільш сприятливим місяцем стане жовтень, адже протягом усього місяця буде правити планета Уран, яка посприяє розвитку у людей творчих здібностей.

Незважаючи на всі вище наведені пророцтва і прогнози, ми сподіваємося, що Україну в 2020 році будуть чекати дійсно позитивні зміни як в економіці, так і в інших сферах!Create AccountLog In Your Account