Пророцтва на 2017 рік від відомих екстрасенсів та астрологів

До пророцтв і прогнозів на майбутнє можна ставитися по-різному, проте слід пам’ятати, що досить часто пророцтва мають властивість збуватися, а значить не варто залишати без уваги висловлювання людей, які мають дар передбачення. Цікаво, а якими будуть пророцтва на 2017 рік від екстрасенсів, що готує цей рік людству і чим він запам’ятається?

Потрібно відзначити, що на наступний 2017 рік жоден з відомих астрологів чи екстрасенсів не зробив сенсаційну заяву про апокаліпсис, тобто про кінець світу. Це означає, що як мінімум наступні 365 днів ми можемо жити без побоювання за долю людства і своє власне життя.

Між тим, спокою в світі буде не багато, так як, наприклад, пророцтва 2017 від болгарської провидиці Ванги, прогнозують конфлікт на Близькому Сході, в результаті якого, може бути застосована зброя масового ураження. Якщо заглянути в минуле, то найбільший провісник всіх часів – Мішель Нострадамус пророкував на цей період нову епідемію, яка почнеться від дії спопеляючих променів. Цілком можливо, що на увазі мається хімічне опромінення.

Про набагато прозаїчніші і чіткіші передбачення та пророцтва на 2017 рік Півня висловлювався один з найбільш авторитетних астрологів сучасності – Павло Глоба. За словами астролога, в цьому році варто очікувати сильного економічного спаду, який поставить на грань існування Євросоюзу. Вже до кінця 2017 року чотири країни вийдуть з його складу і ця тенденція буде лише набирати обертів.

А ось американські футурологи висловлюються про можливу політичну і економічну кризу в США, в результаті якої значно зросте кількість демонстрацій і мітингів, які будуть закликати владу піти у відставку.

А ось дослідник Джеймс Хенсен, який вивчає танення льодовиків вже не один десяток років, заявляє, що з початку 2017 року процес перетворення льоду в воду прискориться в сотні разів. Можливо, цьому передуватиме техногенна катастрофа.

Незважаючи на те, що пророцтва та передбачення на 2017 рік Півня (від астрологів та екстрасенсів) мають негативну направленість, все одно ми повинні бути оптимістами і сподіватися тільки на краще, незважаючи ні на які пророцтва.Create AccountLog In Your Account