Ретроградні планети в 2022 році

Для того, щоб заручитися підтримкою зірок і з успіхом вести свої справи, корисно знати, як рухаються планети – в прямому напрямку або назад. У цій статті, ви дізнаєтеся, про частоту і тривалість ретроградного руху планет, а також короткий опис сфер, за які відповідає кожна з них.

Планети, звичайно ж, не рухаються назад. Це всього лише ефект, що виникає через різницю швидкостей Землі і планети щодо Сонця.

Рухаючись в ретроградному русі, енергії планет виявляються інакше, ніж при русі планети прямо. У сферах, за які відповідає планета, це проявляється як уповільнення і поглиблення в тему, відповідну символізму планети.

Періоди ретроградності планет сприятливі для осмислення пройденого шляху, аналізу та виправлення помилок в тих сферах, якими управляє та чи інша планета. І менш сприятливі для надмірної активності в даних областях. Наприклад, при ретроградному Меркурії часто виникають проблеми з транспортом, зв’язком, документами. Ретроградна Венера дає час на переоцінку цінностей і перегляд відносин. А при ретроградному Марсі потрібно ретельніше обдумувати свої дії.

Таблиця ретроградних планет на 2022 рік


У 2022 році в один період цілих 6 планет будуть в ретроградній петлі на різних етапах, тому варто уважно ознайомитися з астрологічним прогнозом, щоб уникнути несподіваних наслідків. Особливо Водоліям, їм у 2022 році доведеться бути особливо обережними.

Ретроградні планети 2022. Частота, тривалість


Світила – Сонце і Місяць в астрології вважаються планетами. Вони завжди рухаються прямо і не бувають ретроградними.

Меркурій

Меркурій буває ретроградним 3, а то і 4 рази на рік і це триває приблизно 3 тижні.

В астрології Меркурій символізує обмін інформацією і товарами, мислення, взаємовідносини ділового характеру, навчання, поїздки, транспорт, засоби зв’язку та інформації. Детальніше тут: Ретроградний Меркурій: характеристика періоду, рекомендації, дати.

Венера

Венера буває ретроградною раз в 1,5 роки протягом приблизно 6 тижнів.

Венера відповідає за партнерські відносини, любовні справи, договори, контракти, фінанси, шлюб, естетику, мистецтво, гармонію і красу. При ретроградній Венері особливо не рекомендується проводити пластичні операції.

Марс

Марс буває ретроградним раз в 2 роки, протягом приблизно 10 тижнів.

Тематика Марса – активність, дія, захист, агресія, конкуренти, імунітет, бізнес, техніка, хірургія.

Юпітер

Юпітер буває ретроградним раз в 13 місяців і його ретроградність триває 4 місяці.

В астрології Юпітер символізує розширення, успіх, багатство, вищу освіту, далекі подорожі, а також авторитет, пошану, визнання, систему моральних цінностей, учительство, наставництво, спонсорство.

Сатурн

Сатурн буває ретроградним щороку по 4 з половиною місяці.

Він відповідає за час, обмеження, закони, логіку, порядок, відповідальність, різного роду розкладу і графіки, дисципліну.

Уран

Уран буває ретроградним щороку по 5 місяців.

В астрології Уран символізує все незвичайне, свободу, рівність, братерство, демократію, дружбу, ідеали, авіацію, космонавтику, електроніку, електрику, комп’ютери.

Нептун

Нептун буває ретроградним щороку приблизно від 5 до 6 місяців.

У його віданні – мореплавання, екологія, психологія, несвідоме, музика, фантазії, сни, віра, надія, зв’язок з Богом. Але, також і – ілюзії, страхи, наркоманія і алкоголізм.

Плутон

Плутон буває ретроградним щороку приблизно 5 місяців.

Плутон відповідає за трансформацію, смерть і відродження, секс, чужі гроші, банки, страховки, кредити, великий бізнес, ядерні процеси.

Пояснення феномена з наукової точки зору


Природньо, в реальності планети обертаються в одному і тому ж напрямку – проти годинникової стрілки, якщо дивитися на них з північного полюса Сонця. Ефект ретроградності пов’язаний з відносністю руху. Наприклад, якщо один поїзд обганяє інший, більш повільний состав, то пасажиру першого поїзда буде здаватися, що другий состав їде назад.

Рух планет значно складніший. Вони рухаються не по прямій і навіть не про окружності, а по еліптичних орбітах навколо Сонця. До того ж на сприйняття земного спостерігача впливає і обертання Землі навколо власної осі. В результаті через все ту ж відносність руху періодично складаються ситуації, коли Меркурій і Земля рухаються в різних напрямках.

Ретроградність планет є одним з найпереконливіших аргументів на проти геоцентричної картини світу Птолемея і на користь геліоцентричних поглядів Коперника. Саме такий дивний рух планет і підштовхнув астрономів до думки, що Земля не є центром Всесвіту, а сама обертається навколо Сонця.Create AccountLog In Your Account