Рік Щура: 2020 рік якої тварини, гороскоп

Рік Щура — є першим в місячному циклі китайського гороскопу. Стародавні китайські філософи не просто дивилися з цікавістю на зоряне небо, вони вираховували розташування світил, складали особливі гороскопи. Завдяки яким, і була передбачена зміна священних тварин, першим у списку яких був, як раз, Щур. Ця хитра тварина скористалася добротою Бика, і на його спині перепливла небесну річку. З тих пір її рік наступає кожні 12 років, також він випадає і на 2020 рік.

Якщо Ви народилися в 2020 рік Щура

Безтурботний щурячий характер — робить його чарівним, товариським і милим. Але під зовнішньою оболонкою Щура ховається агресивний і злопам’ятний звір, здатний багато років таїти образу, виношуючи план помсти. Небезпечну привабливість він пускає в хід нахабно, любить використовувати інших у своїх цілях. Прагне оточувати себе цікавими і корисними партнерами, спілкується лише з впливовими особистостями. Награна веселість надійно приховує підвищену нервозність, надмірне занепокоєння. Щур лише на перший погляд спокійний і флегматичний, всередині у нього вирує вулкан пристрастей.

2020 рік Щура (Пацюка) за китайським гороскопом

Для кожного 12-річного циклу характерна повна зміна священних тварин. Відкриває в 2020 році цей список — Пацюк, як самий юркий хитрий, що вміє отримувати своє лідерство за чужий рахунок. Талановиті і розумні представники знаку часто стають відомими політиками або відомими художниками. Таким людям все по плечу, вони легко справляються з будь-якими викликами.

Що приносить удачу і щастя

Нумерологія чітко визначає щасливі цифри для Щурів. Так, особливу удачу Щурам здатні принести Двійка і Трійка, а також всі числа пов’язані з ними, наприклад, 32 або 23. У проміжки між молодиками за китайським місячним календарем вдалими будуть 4 і 13 числа будь-якого місяця.

Серед кольорів виділяють зелений, золотий і синій, а рослини «щастя» — африканська фіалка і лілія. Щурам можна благополучно слідувати в західних, південно-західних і північно-західних напрямках. Травень, Червень і Вересень несуть позитивний заряд для знака Щурів. Негативними кольорами визнані шоколадний і жовтий. На південь і південний схід краще не подорожувати, а в Квітні, Листопаді та Грудні не слід планувати важливих справ.

Для всіх Щурів щасливими цифрами є — 2 і 3, колір — зелений, синій і золотий, напрямки — південно-захід, захід і північний захід.

Нещасливі цифри (або ж числа які містять ці цифри) — 5 і 9, кольори — коричневий та жовтий, напрямки — південний-схід і південь.

Характеристика Щурів

Різнобічні і інтелектуально розвинені Щури не рідкість, така їхня суть. У них дуже потужна інтуїція, в будь-якій обстановці вони асимілюються спритно. При будь-яких привабливих пропозиціях, Щури спритно використовують багату фантазію. Вміло Пацюки справляються з будь-якими випробуваннями. Що стосується жінок, вони відрізняються красою, чарівністю і шармом. Зайва прискіпливість, робить Щурів зарозумілими, налаштовує людей проти них. Люблять довго спати, спосіб життя – нічний.

Кращі професії

Маючи гострий розум і далекоглядність, Щури підходять до будь-якої справи раціонально, відмовляються від непотрібних хвилювань. В роботі проявляють обережність, не приймають спонтанних рішень. Якщо розглядати професії, ідеально для цього знака підходять найрізноманітніші сфери.

Найбільшого успіху цей східний знак доб’ється будучи бізнесменами, політиками, адміністраторами, директорами, юристами. Люди творчих спеціальностей також можуть планувати кар’єрний ріст в журналістиці, музиці, театральній майстерності.

Здоров’я

Найчастіше, Щурі відрізняються міцним здоров’ям, оскільки їх організм заповнений активністю і енергією. Від таких людей хвороби просто самі тікають. Добре допомагають відчувати себе фітнес, йога, салатні листочки в тарілці замість жирного м’яса. Як результат, гризунам вдається показувати високу працездатність. Щоб піднестися над стресом, Щурам треба частіше гуляти, плавати в басейні.

Для здоров'я в 2020 році треба займатися спортом
Проживання у районах з посушливим кліматом посилює хвороби шкіри та дихальної системи. Належить побувати у відповідних фахівців, пройти профілактичний лікувальний маршрут.

Відносини

Природна активність змушує Щурів шукати різноманітні контакти для спілкування, бувати на світських заходах. Заводити стосунки вони іноді бояться, але намагаються бути милими і турботливими. Неповторні й чарівні, ці люди притягують до себе з першого знайомства. Втриматися перед Пацюками просто нереально, і багато кому подобаються їх манери і зовнішність.

Любовні романи заводять легко, але так само безболісно їх припиняють. До того ж, для Щурів характерна сильна непостійність. Догодити такому партнерові майже нереально, адже вони схильні вередувати, проявляти нетерпіння і невдоволення. Якщо у них поганий настрій, чекати комфортної атмосфери у домі не варто.

Сумісність Щура з іншими знаками

Перш, ніж завести роман, китайські мудреці радять перевірити сумісність знаків зодіаку. Союз між двома Щурами можливий, але потребує докласти деякі зусилля. З Мавпою – любов на все життя, як і з Драконом. Зі Зміями, Тиграми, Биками, Півнями, Собаками і Свинями — стосунки можливі, але назвати їх ідеальними буде важко. А ось Кінь, Кролик і Коза – найгірші партнери. До речі, Коза – подвійний знак, здатний стати заклятим ворогом.

Стихії за східним календарем

На кожен зодіакальний знак впливають п’ять стихій: земля, метал, вогонь, дерево і вода. По суті, кожна комбінація зустрічається одного разу у 60 років. Безпосередньо 2020 рік відповідає Металу, а колір його Білий.

  • Для 1924 і 1984 років, Щури залежні від Дерева. Це робить їх командними гравцями, незалежними, впевненими в собі, талановитими.
  • 1936 і 1996 роки – Вогонь – Щури доброзичливі, а також енергійні і хоробрі.
  • 1948 і 2008 – Земля – Щур має почуття власної гідності, люб’язність, гнучкість, чесність.
  • 1960 і 2020 – Метал – Щури відрізняються ревнощами, почуттям самосвідомості, розумом і талантом.
  • 1912 і 1972 – Вода – балакучість, мудрість, консерватизм.

Стихія 2020 року - метал, колір - білий

Дивіться відео з докладною характеристикою знака Щури за східним гороскопом:Create AccountLog In Your Account