Що буде з Біткоіном в 2021 році і в найближчому майбутньому

Криптовалюта протягом декількох років впевнено падала, але зараз намітився курс на збільшення котирувань. У ситуації, що склалася інвестори цікавляться, що буде з біткоіном в 2021 році. Розберемося, чи буде він і далі рости і чи зможе досягти нових рекордів в ціні.

Курс біткоіна сьогодні

За минулі декілька місяців можна було спостерігати, як біткоін впевнено зростав у ціні. Минулого і цього тижня він також додавав у вартості. Сьогодні криптовалюта вдалося досягти позначки в 50000 доларів.

Люди, які не вірили в нього в 2016 році і трохи пізніше, зараз кусають лікті, адже біткоіни в черговий раз всіх здивували. Але чи досягне він нових рекордів на цей раз?

Думки експертів

Г. Костарєв, що представляє Binance, вважає, що цифрова монета сьогодні відчуває себе впевнено, як ніколи. Навіть в листопаді, коли євро і долар продемонстрували сильну залежність від подій на політичній арені, біткоіни впевнено продовжував зростати, абсолютно ніяк не реагуючи на президентські вибори і інші важливі події в світі.

При цьому експерти відзначають, що біткоін як і раніше може бути чутливим до певних економічних подій. Але навіть вони можуть при певному розкладі «грати йому на руку», адже в умовах фінансової нестабільності все більше людей з усього світу розглядає його, як найнадійніший захисний актив.

Більшість прогнозів експертів щодо біткоіну позитивні. Вони впевнені, що люди і далі будуть розглядати його, як надійний актив і платіжний засіб, який буде залишатися стабільним, незалежно від ситуації на ринку.

Аналітики впевнені, що з точки зору інвестицій на сьогодні це найкращий фінансовий інструмент. Період після пандемії буде істотно відрізнятися від того, що було до нього. Безконтактні перекази і платежі з використанням інтернет-гаманців, зокрема блокчейна, обіцяють набирати обертів. Ключова криптовалюта світу у всіх зазначених процесах буде продовжувати займати пріоритетне місце.

Представники німецького банку Bayerische Landesbank вважають, що в 2021 і 2022 роках біткоін може вирости до позначки в 90 тис. Доларів. Д. Макафі, який створив відоме на весь світ антивірусне ПЗ, впевнений, що вже в першій половині 2021 року біткоін може досягти позначки в 1 мільйон доларів. 

Творець антивірусної програми пояснює свою думку тим, що знаходяться на даний момент в обороті біткоіни обмежені в обсязі. Відповідно, виникне значний попит на цю криптовалюту. З огляду на зазначене обмеження його затребуваністі, а заодно і ціна на ринку, будуть збільшуватися.

Експерти компанії Crypto Research провели детальний аналіз можливих перспектив криптовалюта на найближчі 10 років. На їхню думку, біткоін може подорожчати до $ 400 000. Е. Помпліано, спільний засновник Morgan Creek Digital, вважає, що в грудні 2021 року можна буде очікувати зростання біткоіну до $ 100 000.

Песимістичні прогнози

П. Шифф стверджує, що біткоіни є на сьогодні переоціненим активом, і його ціна в найближчій перспективі буде падати спочатку до $ 6 000, потім дійде до позначки в $ 2 000. В обґрунтування такої позиції критик наводить існуючі графіки, взяті за окремі часові проміжки.

Н. Рубіні, якому вдалося успішно передбачити світові кризи, заявляє, що на середину 2021 року постане питання про припинення існування біткоінів, так як ця валюта не надає ніякого захисту для користувачів, а також необхідного рівня приватності.

Рубіні заявляє, що через відсутність децентралізації люди так чи інакше почнуть розчаровуватися в біткоінах, що призведе до його знецінення.

Прогноз на першу половину 2021 року

Експерти вже розробили передбачуваний курс біткоіну в січні, лютому і березні 2021 року. Згідно з цим прогнозом, на початку січня може бути встановлений курс на рівні $ 29 829, а в останні дні місяця – $ 28 945. Відповідно, на лютий дається прогноз курсу на рівні $ 50000, на березень – на позначці $ 40-50 тис.

З початку 2020 року вартість біткоіну зросла на 30%. Якщо уважно вивчити графік, криптовалюта обіцяє так само впевнено рости і в першому півріччі 2021 року.

Нинішнє подорожчання вартості біткоіну багато хто пов’язує із зростанням кількості користувачів. Разом з цим збільшиться і кількість власників криптовалюта, які не будуть навіть при кризових ситуаціях продавати наявні кріптоактіви.

Довгостроковий прогноз

Єдиної точки зору, незважаючи на впевнений курс на збільшення котирувань, поки серед експертів немає. Багато аналітиків вважають, що монети будуть рости в ціні і далі. У той же час є експерти, впевнені в стрімкому падінні ціни.

Аналітик Т. Дрейпер стверджує, що в довгостроковій перспективі вартість валюти може скласти $ 250 вже до кінця 2022 року. Основна частина учасників спільноти, що цікавиться криптовалюта, очікує зростання ціни на біткоіни.

Найбільш реальним на сьогодні здається прогноз, відповідно до якого буде мати місце відпрацювання 4-річного циклу з подальшим переміщенням в стадію стійкого зростання після халвінга в 2020 році. Згідно з цим алгоритмом виходить, що приблизно через 3-4 роки можна буде очікувати збільшення вартості біткоіну до $ 200 000 за одиницю.

Наскільки можливий дефіцит біткоіну на ринку

Окремі аналітики сумніваються, що біткоін буде слідувати прогресивній моделі і досягне в 2021 і 2022 роках позначки в $ 100-250 000. В. Ву, популярний в Інтернеті криптоаналитик, звертає увагу на можливість в найближчому майбутньому забезпечити достаток монет на ринку.

Він упевнений, що сукупна кількість монет дорівнюватиме близько 17 млн. Таку думку пояснюється експертом тим, що багато монети були втрачені до того, як фактично позначилася їх цінність.

Підсумки

  • Універсальна точка зору з приводу того, що буде відбуватися з біткоіном в 2021 році, відсутня. Але більшість аналітиків вважає, що є багато шансів на подальше збільшення його котирувань.
  • Крім стриманих прогнозів, звучать і досить оптимістичні, а іноді і зовсім фантастичні, відповідно до яких стверджується, нібито біткоін може пробити позначку в $ 1 000 000 за перше півріччя 2021 року.
  • Щодо мало учасників криптотовариства, які очікують падіння цін на біткоіни. Такі періоди розглядаються інвесторами як сприятливий час для закупівлі монет з метою їх подальшого вигідного перепродажу.


Create AccountLog In Your Account