Символ 2020 року за східним календарем

Проходять роки, а разом з ними змінюються тварини-покровителі. У кожного з них свій характер, свої уподобання в їжі, свій колір і стихія… Східна філософія стверджує, що ці особливості безпосередньо впливають на те, яким буде рік, і які сюрпризи він приготує для людства. А якщо приділити достатньо уваги зодіакальним тонкощам, то символ року віддячить вас успіхом і процвітанням. 2020 рік не є виключенням! Підлаштовуючись під характер його символу – Білого Металевого Щура – можна досягти абсолютно будь-яких цілей, які ви поставите перед собою в цьому році!

Характерні особливості символа року 2020

За китайським календарем тварина, яка очолить зодіакальне коло в 2020 році – Білий Металеви Щур (Пацюк). Саме 25 січня 2020 р. вона змінить Жовту Земляну Свиню – і почнеться новий цикл, адже саме Щур стоїть на чолі решти 12 символів! Початок чергового періоду – відмінний час для побудови довгострокових планів. Вони можуть стосуватися будь-якої сфери: від особистого життя до комерційних проектів. Але Білий Пацюк – не надто приязна тварина. Не чекайте, що удача сама піде вам в руки! Для втілення своїх ідей доведеться добре все спланувати і прикласти чимало зусиль.

Символ 2020 року ощадливий і допоможе збирати гроші на велику покупку!

Білий Щур являє собою рішучість і завзятість. Йому притаманні раціоналізм і тверезість мислення — цей знак не стане ховати від себе реальність за рожевими окулярами, якою би гнітючої та не була. Тому часто Щур дуже прямолінійний і чесний, але завжди – по-своєму справедливий.

До речі, білий метал – поєднання, яке багато хто асоціює з холодним і гордим характером. Але Щур не підходить під цей опис. Спочатку він може здатися дещо відчуженим, але схиливши його на свою сторону, ви зможете отримувати допомогу Щура в будь-якій справі. Символ року 2020 – товариський, чуйний і неконфліктний з тими, хто його поважає. Тому негаразди на роботі або в родині в 2020 році залишаться позаду.

Стихія року

Слід відзначити, стихією 2020 року буде метал. Його метафізичне значення полягає у спокої і концентрації енергії для майбутніх справ. Метал є міцним, надійним матеріалом, він символізує стабільність року. Ця сильна стихія допоможе врівноважити душевний стан, позбутися від переживань, депресій і стресів. Разом з тим, метал символізує напористість і невідворотність. Ця стихія допоможе довести розпочаті справи до кінця, а вже після — набратися сил для втілення нових ідей.

Металева стихія високосного 2020 року

Стихія металу зміцнить ваш дух і допоможе в досягненні важких цілей. Втім, є у металу і ще одна важлива здатність — він допоможе вам зосередитися на собі, підвищиться вимогливість до власного «я» і своїх вчинків. Однак у 2020 році важливо не допустити надлишку енергії Металу. Це може призвести до зниження самооцінки, відчуженості і депресії.

Головні кольори 2020 року

Чималий вплив на успіх у справах надають кольору, який подобаєьбся символу року – Щуру. Вони можуть переважати не тільки в одязі, але і в інтер’єрі, у макіяжі або манікюрі — словом, усім, чим ви оточуєте себе і супроводжуєте свій побут. Переважний колір 2020 року – білий. Саме цей відтінок врівноважує енергію і напір металу. Він дарує спокій, наділяє неупередженістю у вирішенні складних питань.

Білий символізує духовність, нематеріальний світ. Присвятивши рік свого моральному та етичного розвитку, вдосконалюючись у чуттєвому пізнанні, можна домогтися приголомшливих успіхів у спілкуванні та роботі. Поряд з білим, Щур прихильно ставиться до наступних кольорів:

  • молочного;
  • світло бежевим відтінкам;
  • сірим і сріблястим тонам.

Вибираючи одяг, зверніть увагу на тканину, яка має легкий атласний або металевий перелив. Речі таких відтінків повинні бути досить стриманими. Наявність безлічі візерунків або прикрас відштовхує практичного Щура, так що дотримуйтеся суворого, навіть кілька манірного стилю.

Кольори и відтінки 2020 року

Використовуйте стриманість і лаконічність білого кольору для роботи над собою

Тим, хто хоче привнести в своє життя струмінь новизни, варто посилити активність стихії Металу яскравими квітами. Вони допоможуть здійснити давно задумані ідеї, подолати наявні перешкоди на шляху до мети.

Яким буде рік Білого Щура (Пацюка)

Тотем 2020 року – тварина з непередбачуваним характером. Але якщо знати, чим Щур буде незадоволений, а що йому точно сподобається, можна відвести від себе його гнів, і тоді вже — розраховувати на сприятливий результат в будь-якій справі. Звичайно, якщо воно не суперечить характерним рисам Щура-покровителя!

Фінансовий прогноз на 2020 рік

Символ 2020 року – інтелектуал, продумує кожен крок. Пацюк не терпить необачних рішень і необдуманих вчинків. Тому в професійних справах можна досягти успіху, тільки ретельно продумавши план дій. Як символ справедливості, Щур застерігає від участі в авантюрах. Вони, швидше за все, закінчаться невдачею. Замість того щоб вкладати гроші в сумнівні проекти, витратьте їх з більшу користь – наприклад, на відпочинок. 2020 рік підходить для розслаблення і філософських роздумів. Крім того, час відпустки можна використовувати для обдумування ідей і планування.

У цілому, рік 2020 сприяє поліпшенню фінансового положення. Тих, хто присвятить цей час накопиченню коштів, майже напевно чекає значне поліпшення якості життя. Ощадливість посприяє зростанню кількості грошей в кубушці, так що рік обіцяє привнести в життя економних людей матеріальний достаток. Завдяки символу року гроші будуть вкладені з толком, а переїзд і адаптація до нового місця пройдуть без праці.

Білий Пацюк (Щур) - талісман року

Утримайтеся від марнотратства, інакше символ 2020 вас покарає!

Стосунки і взаємовідносини

Життєрадісний енергійний Щур завжди готовий прийти на допомогу! Тому в спілкуванні з друзями або близькими варто уважно поставитися до їхніх проблем. Найкраща тактика в розмовах з колегами і начальством – уникнення суперечок і конфліктних ситуацій. Тільки тоді можна сподіватися на плідну співпрацю. Корисно зав’язати в 2020 році нові ділові знайомства — вони будуть працювати на перспективу. У цілому, рік обіцяє бути спокійним, без великих скандалів. Ви зможете усунути непорозуміння та подолати сімейні проблеми, що неминуче зміцнить зв’язок з родичами.Create AccountLog In Your Account