Символ Нового 2017 року – Півень

Не всі знають, що згідно східного (китайського) календаря, символ Нового 2017 року є вогняний червоний Півень. Саме ця тварина, є покровителем рухливих людей. Наступний 2017 р. буде дуже рухливий і активний, обставини будуть змінюватися з вражаючою швидкістю. З цієї причини, кожному з нас прийдеться сміливо боротися з труднощами, бути рішучими і зухвалими.

У рік, символ якого Півень, краще забути про лінь та пасивність. Саме час активно діяти, щоб потім мати можливість спочивати на лаврах.

Це рік розумних, цілеспрямованих та обдарованих людей. Правда, будьте готові до жартів, оскільки символ 2017 року – Півень, є великим жартівником і любить перевіряти грунт під ногами і Ваше почуття гумору. Найкращий вихід – не опускати руки і посміятися разом з ним.

Фонтануючи фантазією, новими ідеями, задумами, Півень обов’язково втілить їх у життя, так як він цінує професіоналізм. Символ Нового року симпатизує перш за все: винахідникам, конструкторам, людям творчих професій.

У рік Півня краще все робити самим, не покладаючись на допомогу друзів, оскільки символ і талісман 2017 року є дуже самостійним і не любить непрошених помічників. Усі проблеми краще вирішувати по мірі надходження, не накопичуючи їх. Так як потім, вони ризикують перетворитися на здоровенний ком, який буде важко розгребти поодинці.

Ось тільки з’ясовувати стосунки в цей не високосний рік – не варто, так як Півні, дуже вперті і будуть стояти на своєму до кінця, тому треба намагатися йти обхідними шляхами.Create AccountLog In Your Account