Скільки днів залишилося до Нового року 2022

Скільки днів залишилося до Нового року 2022? Актуальне питання для людей різного віку. Це те свято, яке народ любить і чекає. Всі із завмиранням серця і солодким передчуттям загадують бажання, обмінюються подарунками, веселяться і, звичайно, об’їдаються кулінарними шедеврами.

Наш онлайн таймер допоможе дізнатися, коли буде значуща подія і хоч трохи наблизить цей довгоочікуваний день.

До настання Нового року 2022 залишилося:

[wpcdt-countdown id=”9947″]

Стільки днів залишилося до настання 2022 року. Ще зовсім трохи до того моменту, коли ви будете сидіти за новорічним столом з дорогими людьми і говорити слова привітання та подяки. А з 1 січня почнуться новорічні канікули. Це час, коли можна відпочити, переглянути улюблені фільми, відвідати друзів, з якими рідко бачитеся.

Збережіть сторінку в закладки, щоб завжди знати, скільки днів до наступного Нового року.

Навіщо рахувати, скільки залишилося до Нового року?

Цей лічильник створений для того, щоб ви завжди були в курсі через скільки днів настане найулюбленіше свято. Таймер допоможе:

  • Покращити настрій. Погодьтеся, настрій автоматично піднімається, коли знаєш, що новорічні канікули зовсім скоро.
  • Підготуватися до торжества. Підрахуйте, чи достатньо часу, щоб скинути пару зайвих кілограмів або навчитися готувати нове блюдо.
  • Розрахувати, скільки грошей доведеться відкласти з зарплати, щоб купити подарунки членам сім’ї і друзям.
  • Закінчити справи по роботі і привести в порядок будинок.
  • Підвести підсумки року і написати цілі на наступний рік.
  • Помріяти. Думки матеріальні, тому мрійте і вірте, що все здійсниться.

Задумайтесь, скільки днів залишилося до свята, – чи не час починати приготування, щоб все пройшло незабутньо.

Хто символ 2022 року

За східним календарем покровителем 2022 року стане Чорний Водяний Тигр. Цей знак наділяє своїх представників добротою, розумом, допитливістю і стриманістю.

Що ще почитати: Ворожіння на Новий рік 2022 в новорічну ніч

Історія і традиції самого чарівного зимового свята – Нового року

Цей світле і барвисте свято люди відзначають здавна. Незважаючи на багату історію, про його походження відомо далеко не всім.

Перші згадки про свято датуються третім тисячоліттям до н. е. Але експерти запевняють, що свято ще старше.
Звичай відзначати був ще в Стародавній Месопотамії. У Вавілоні народ веселився в день весняного рівнодення. Згодом традицію перейняли греки і єгиптяни, потім римляни і т.д.

Святкували і навесні (1 березня, 20 або 21 березня – в день весняного рівнодення), і влітку (22 червня – день літнього сонцестояння), і восени (1 вересня або 23 вересня – день осіннього рівнодення).

У Китаї свято має плаваючу дату, що залежить від місячного календаря, в період від 17.01 по 19.02.

На Русі на 1 січня свято переніс Петро I. З 1699 року був наказано відзначати з європейськими атрибутами – ялинкою і феєрверками.

Головні символи – ялинка і Дід ​​Мороз, якого в різних країнах називають по-своєму. Крім того, торжество неможливо уявити без шампанського, бою курантів, подарунків, різнокольорових гірлянд, щедрого столу.

Щоб ви вчасно занурилися в приємну передноворічну підготовку і встигли здійснити всі плани, створений зручний таймер. Програма точно підрахує, скільки днів залишилося до Нового року 2022.Create AccountLog In Your Account