Смішні та веселі сценки на Новий рік 2020

Як відомо, наступний 2020 рік — щура. І хоча для українського менталітету цей гризун — далеко не самий приємний звірок, у східній символіці щур — персонаж позитивний. Головна характеристика цього символу року — постійне прагнення до динаміки, а ось гармонії і тиші щур не сприймає. А значить і святкування Нового року 2020 має бути яскравим, неординарним, веселим. Як зустрінеш Новий рік — так його і проведеш! Тому варто заздалегідь подбати про розваги. Наприклад, відмінним заходом для всіх гостей стануть новорічні сценки 2020.

Підготовчий етап

Щоб сценки пройшли «на ура», організатор свята повинен заздалегідь про все подумати. Є деякі моменти, які часто упускають з виду і відкладають на останній момент. Наприклад:

  • Декорування приміщення: прикрашена заздалегідь ялинка, сяючі гірлянди, повітряні кульки, святкові вінки з ялинових гілок, жартівливі плакати на новорічну тематику — це важливі елементи декору, які створюють святковий настрій з першого погляду. Крім того, якщо очікуються подарунки, необхідно переконатися, що для них є місце: це можуть бути традиційні подарунки під ялинкою, а можуть бути і розвішані на стінах декоративні шкарпетки для подарунків.
  • Підготовка реквізиту. Необхідно заздалегідь уважно вичитати сценарій, виписати окремо все, що необхідно для проведення, приготувати до початку торжества: різні олівці, фломастери, папір, таблички з написами, м’ячики, кульки — те, що може легко загубитися, необхідно приготувати в кількох примірниках.
  • Подарунки. Про подарунки для близьких забути складно, а ось дрібні нагороди для переможців у конкурсах іноді забуваються. Щоб в останній момент в паніці не бігати по магазинах, краще заздалегідь придбати приємні презенти за активну участь. Для дітей це можуть бути солодощі, фрукти, фломастери, розмальовки, для дорослих — пляшка хорошого алкоголю, цукерки, невеликі сувеніри з символікою року, ялинкові прикраси.
  • Музичний супровід. Якщо оформлення приміщення — це святковий настрій для очей, то музичний супровід — це «свято для вух». Саме новорічні музичні композиції завершують загальний настрій свята. Крім того, тематична музика необхідна і для веселих конкурсів.

Смішні сценки до Нового 2020 року для дорослих

Вибір сценарію для новорічного свята

Щур — персонаж, який присутній у багатьох творах літератури і мультиплікації. Тому він цілком може нарівні з Дідом Морозом і Снігуронькою брати участь у новорічній виставі. Сюжет для сценки на Новий рік 2020 можна взяти з наступних творів: «Лускунчик» (Мишачий король), «Черепашки-ніндзя» (вчитель Сплінтер), «Теремок» (мишка), «Дюймовочка» (пацюк, щур).

Новорічні сценки 2020 для дітей

Щур, присутній у наступному сценарії, що для дитячого новорічного ранку, — щур Лариска старухи Шапокляк.

Персонажі сценки:

Ведуча або ведучий (В.)

Стара Шапокляк (Ш.)

Кіт Леопольд (Л.)

Миші з мультфільму «Кіт Леопольд» (М.)

Щур Лариска (К.)

Дід Мороз (Д.)

Снігуронька (С.)

Свинка (Св.)

Дія:

Діти чекають початку вистави у залі. Входить ведуча.

В: «Здрастуйте, діти! Давайте відразу перевіримо, чи готові ми святкувати Новий 2020 рік: дайте одне одному руки і підемо навколо ялинки (організовує хоровод). Яка у нас ялиночка-красуня! Ти на свято до нас прийшла, дітям радість принесла!».

Учасниця сценки на Новий рік 2020 - старуха Шапокляк
Вбігає Шапокляк.

Ш: «На допомогу! На допомогу! Стареньку ображають!»

В: «Здрастуйте! Хто ви? Хто до нас на свято прийшов?»

Ш: «Як? Як це ви мене не впізнали! Я ж найвідоміша старенька! Я — Шапокляк!»

В: «Як ви сказали? Шлякомяк? Шляпокляк? Діти, щось я не розчула, як звуть нашу гостю?» (Діти хором відповідають)

Ш: «Так що ж ви кричите! Мені потрібна допомога, а вони підняли тут ґвалт!»

В: «Чим ми можемо вам допомогти? Діти, ви готові допомогти нашій гості?» (Діти хором відповідають)

Ш: «Ну от і домовилися. Справа ось у чому: Лариска моя кудись поділася. Зазвичай ми не розлий вода. І співати разом любили… Пам’ятаєте, нашу пісню (співає): хто людям допомагає, той витрачає час даремно. І тут вона кудись пропала. Ось де її шукати?»

В: «Давайте голосно покличемо по імені, може, знайдуться у нас Лариски. Є у нас в хороводі Лариси? Виходьте, дівчата, нехай Шапокляк на вас подивиться, може, й свою знайде» (Виходять Лариси)

Ш: «Ой, та це все не те! Справжня Лариска сіра, пухнаста! А це що? Де у них вуса? Де хвости? Тільки красиві дівчата»

В: «Що це за така подруга з хвостом і вусами? Хлопці, підкажіть, що це за Лариска така сіра, хвостата-вусата?» (Діти хором відповідають:«Щур!»)

Діти є учасниками сценки в дитячому садку
Ш: «Ось! Точно! Маленькі, а розумніші від тебе будуть! А раз ви такі розумники, відшукайте мого щура Лариску! А я за це вам обіцяю як можна менше капостей влаштовувати. Так адже без неї і свято ніколи не почнеться»

В: «Без неї свято не почнеться?»

Ш: «Лариска — господиня всього 2020 року. Це ж рік Щура»

В: «Як бути? Я тобі допомогти не зможу, бо я гризунів боюся. Проте у мене є один друг, великий фахівець по гризунам»

(виїжджає Леопольд на велосипеді під пісню «Якщо добрий ти…»)

Л: «Як я радий вас бачити у це прекрасне свято! Добрий день! Які ж ви гарні, красиві. Ви мене впізнали? Правильно, я — кіт Леопольд. Прийшов привітати вас зі святом»

В: «Здрастуй, Леопольд! Ти, як завжди, вчасно: біда у нас, твоя допомога потрібна»

Л: «Завжди радий допомогти. Що у вас сталося?»

Ш: «Пропав мій щур. Терміново допоможи мені його знайти!»

Л: «Де ж ваша ввічливість? Це більше схоже на наказ, ніж на прохання. Не буду я тоді шукати щура»

В: «Леопольд, не ображайся на Шапокляк, вона ще тільки вчиться бути вихованою. А ось дітлахи у нас вже вміють домовлятися: хочеш, ми для тебе заспіваємо або станцюємо? А ти нам за це допоможеш»

Л: «Приємно допомагати вихованим дітям. Але тільки я сам виберу пісню. І в казку вас заодно відправлю. Хто готовий зображати дерева в чарівному лісі? Ну-ка, не бачу ваші руки. Ясно, ви і будете деревами! Тепер потрібно вибрати лісових мешканців. Хто з хлопців вміє зображувати рик ведмедя? Чудово, вас ми призначимо ведмедями. А тепер похрюкайте, подивимося, зможете зобразити кабанчика? Відмінно вийшло! А з птахів давайте спробуємо зобразити сову. Як вона шугає? Здорово, пугачі і сови теж знайшлися. Тепер давайте зобразимо весь чарівний ліс цілком: дерева гойдаються з боку в бік і шарудять, ведмеді гарчать, хрюкають кабани, сови ухають. Почали! От молодці! Давно я не гуляв в чарівному лісі. Ну, а тепер давайте влаштуємо хоровод навколо ялинки. Моя улюблена пісня — «Маленькій ялинці» (організовує хоровод з піснею «Маленькій ялинці»)

Після пісні грає музика Crazy Frog, на самокатах з’являються миші з мультфільму «Кіт Леопольд». Кидають самокати в бік, починають танцювати з дітьми.

Кіт Леопольд з мишами є дієвою особою сценки на Новий 2020 рік
М: «Ого! Вчасно ми з тобою приїхали! Тут якраз свято! Ох, і наїмося, напевно!»

Л: «Подивися, Шапокляк, може тобі один з цих мишенят замість Лариски підійде?»

Ш: «Ой, ні, це невиховані хулігани, їм до моєї Лариски далеко! Вона — найкращий щур у світі. Така ж красива і розумна як я!»

М: «А Лариска тут! Хлопці, починайте її один одному передавати»

Під музику починається гра «Передай іншому»: один з мишей передає другого мишеняті бурульку, другий мишеня передає бурульку вже дитині, той – наступному, і так по колу, поки звучить музика. В кінці гри бурулька повинна виявитися у Шапокляк.

Ш: «Обдурили! Яка ж це Лариска… Я на вас образилася!»

М: «Ну ось, відразу і образилася! Вже й пожартувати не можна! Ну, не сердься, давай ми тобі пісню заспіваємо»

Діти з мишами танцюють і співають новорічну пісню

В: «Як добре у вас виходить! Подивлюся-но на вас з усіх боків, походжу навколо! Це подарунки тут лежать? Ой! Щур!» (витягує за хвіст Лариску з мішком цукерок)

К: «Не чекали?»

В: «Хто ж ти?

К: «Мішок з цукерками бачите? Значить я найголовніша людина на цьому святі. Дід Мороз! Ось, у мене і подарунки є, повний мішок цукерок! Але цукерки тільки для тих, хто в конкурсі зі мною візьме участь: хлопчики направо, дівчата-наліво. Починаємо найкращу в світі гру, називається «Цукерковий злодюжка». Цукерки на столі, і кожен повинен потягнути собі одну. Вчіться у професіонала (забирає зі столу цукерку зубами, не торкаючись руками). На старт! Увага! Марш! Відмінно, всі перемогли, головний приз кожному – цукерка»

Дід Мороз з подарунками на дитячому святі
Ш: «Вона! Я її впізнала! І хвостик рідний, і оченята-намистинки, і цей хитрий ніс. Ларисочка… (строго) Ти де пропадала? Швидко до мене!»

Фоном йде музична композиція про Діда Мороза. З’являються Дід Мороз і Снігуронька.

Д.: «З Новим роком, діти! Як ви всі виросли, як змінилися. Але все такі ж добрі, розумні, красиві. Швидко пролетів рік, ось я і знову у вас в гостях. Давайте ми з вами хоровод навколо ялинки влаштуємо!»

З: «Дідусь, почекай з хороводом. У дітей, схоже, ялинка ще не готова — вогники не горять»

Д.: «От халепа! Але ми зараз з дітьми заспіваємо — ялинка і прокинеться»

Діти і всі персонажі водять хоровод, співають пісню «У лісі народилася ялинка»

Голос святкової ялинки: «Доброго ранку! Як же я міцно спала! Спасибі вам за пісню, а то б і свято проспала. Як же гарно ви мене нарядили! А самі діти які нарядні»

С: «Так, дідусю, подивися тільки, які цікаві костюми у дітей в цьому році. Давай влаштуємо презентацію костюмів. Хлопці та дівчата, виходьте по черзі, нехай Дід Мороз подивиться, які ви красиві. Дідусь, готуй дітям за костюми подарунки»

Діти виходять по одному, Дід Мороз хвалить костюми, кожному дає за них нагороду.

М: «Нудно! Пропонуємо всім потанцювати! Повторюйте за нами» (демонструють дітям танцювальні рухи, ті за ними повторюють)

З’являється свинка

Св.: «Я не хрю-поздала? Схоже, вчасно. Діти, де щур? Мені терміново потрібен щур. Я ж символ року, що минає, у мене ключі. А щура все немає, кому я їх передам? Де пацюк? (Діти показують на Лариску)Щур! Урочисто вручаю тобі цей ключ. Саме він дозволяє відкрити Новий 2020 рік. Цілий рік я стежила, щоб усі справи йшли справно. Тепер твоя черга: нехай новий рік буде краще, ніж попередній»

Л: «З Новим роком, друзі! Ми бажаємо вам добра»

М: «Бути завжди веселими»

Ш: «Щоб пустувати не забували»

З: «Щоб друзям ви допомагали»

Всі разом: «Вітаємо вас, друзі! Будьте завжди щасливими!»

Д.: «Спасибі вам, діти, за свято! Натанцювалися разом, заспівали пісні, ялинку змусили яскравими вогниками запалитися. Тепер прийшов час найголовнішої справи для Діда Мороза – вручати новорічні подарунки 2020 слухняним дітлахам. (Дід Мороз роздає дітям з мішка подарункові набори) Справу зроблено, пора нам далі йти. Зі святом! Щасливого Нового року!»

Всі персонажі йдуть.

Діти чекають на закінчення новорічної сценки

Сценарій для дорослого свята

Якщо на дитячому ранку, сценка — основа свята, то для дорослого корпоративу подібні сценки до Нового року 2020 — експромти, лише одна з розваг для основного свята.

Сценка анекдот для корпоративу «Ранок після свят»

Персонажі:

Чоловік № 1 (чоловік)

Чоловік № 2 (чоловік)

Дія:

Зустріч двох колег після новорічних свят.

Голос за кадром: «Ранок. Початок робочого тижня після свят. Офіс»

1: «О! Привіт! Як пройшли свята?»

2: «На славу! Відзначив так відзначив: з телебачення дзвонили, сказали, що такий сюжет про мене прислали, що їм ще жодного разу не приходив»

1: «Та дурниця! Я тепер зірка YouTube, мене на вулиці почали пізнавати після такого Нового року»

2: «А я «Фейсбуці» під своїми фотографіями стільки коментарів прочитав… «Війна і мир» і те коротше буде».

1: «Це єрунда! У нас сусідка-пенсіонерка до ранку на столі танцювала! А сама прийшла з проханням не шуміти»

2: «А мене тепер сусід боїться, при зустрічі все про якусь карету для герцога кричить»

1: «А я 1 січня вдало прокинувся — обличчям в салаті. Відразу і поснідав!»

2: «А у нас оселедець під шубою був. Але не так, як у всіх, а під шубою дружини»

1: «щоранку поліція дзвонила, уточнювала, у скільки сьогодні наша вечірка розпочнеться»

2: «Ого нічого собі… Ну це ти зовсім розійшовся. А насправді як?»

1: «Та як… Ну до тещі сходили, посиділи, президента послухали, шампанське випили. Нудьга… А ти?»

2: «так само»

Сценки для дорослих на Новий 2020 рік Криси

Сценка експромт для корпоративу «У лісі народилася ялинка»

Персонажі:

Ведучий

Ялинка

Завірюха

Мороз

Боягуз-зайка

Сердитий вовк

Конячка

Мужичок

Дрова

Дія:

Дія гранично проста і тому цікава. Дорослому колективу належить розіграти сюжет знайомої всім з дитинства пісеньки. Як вони це будуть робити? Так, як їм прийде в голову! Фантазуємо, вигадуємо, веселимося! Ролі може розподілити або ведучий, або випадково за допомогою жеребкування — у такому випадку знадобляться записки, на яких буде вказано кожен персонаж. Звучить пісня «В лісі народилася ялинка», ведучий читає текст пісеньки, виконавці ролей повторюють дію пісеньки. Завершується сценка на Новий 2020 рік спільним хороводом навколо ялинки. Подібну сценку можна влаштувати з будь-якою іншою піснею, в якій описуються дії персонажів.


Читайте також:

Публікації на тему:

Create AccountLog In Your Account