Сніжинки на Новий рік 2020 своїми руками

Новий рік — це момент, коли казка торжествує над дійсністю; день, в який навіть найзатятіші скептики готові повірити в диво! І якщо на роботі вас чекає злісний дедлайн, а в житті не все гладко, в кінці грудня особливо сильно хочеться оточити себе чимось гарним, що разюче відрізняється від сірої буденності. Комусь достатньо змінити заставку на робочому столі свого ноутбука, а хтось підходить до процесу більш грунтовно, прикрашаючи вікна за допомогою трафаретів на Новий 2020 рік і оформляючи стіни паперовими витинанками.

Але існує ще один, воістину універсальний спосіб прикрасити своє житло, і в той же час створити в ньому містичну новорічну атмосферу! Звичайно ж, це новорічні сніжинки з паперу. Їх робили ще наші бабусі і мами; їх вирізали і ми, готуючись до святкових новорічних ранків в школі, прикрашаючи клас. А значить, настав час згадати дитинство — і посвятити своїх рідних в таїнство створення новорічних сніжинок! Все, що вам знадобиться — пара вільних вечорів, трохи посидючості, гострі манікюрні ножиці і паперові листи.

Сніжинки на Новий рік 2020

Паперові сніжинки на вікнах — справжня різдвяна класика!

Як зробити сніжинку з паперу?

«Рецепт» такої паперової прикраси простий і відомий кожному. Але якщо ви далекі від світу новорічних поробок і жодного разу не вирізали сніжинку, то давайте пройдемося по схемі її створення від вибору матеріалів та до самого останнього етапу — розгладження сніжинки і закріплення паперу на склі. Отже…

  • Виберіть матеріал, з яким хочете працювати. Багато хто вважає доречним використання серветок — різати їх набагато простіше, ніж папір для принтера. Але, на жаль, як би «пухнасто» і чарівно не виглядали такі сніжинки, вони легко рвуться, погано розпрямляються і зажадають від вас куди більшої уважності, ніж виріб з простого паперового аркуша. Так що запасіться папером (звичайним або дизайнерським, якщо хочете зробити кольорові сніжинки), візьміть ножиці з короткими гострими лезами і приступайте до роботи!
  • Виберіть з нашої колекції відповідний шаблон. Ми зібрали схеми для створення чотирьох-, шести – і восьмипромененевих сніжинок, так що ви зможете підібрати собі візерунок за смаком. Чим більше шаблонів, там різноманітнішим буде ваш паперовий снігопад.
  • Складіть папір, розгладьте краї згинів і переконайтеся в тому, що вам зручно буде працювати ножицями. Для чотирьох – або восьмипроменевої сніжинки папір потрібно складати за такою схемою:

Схема складання сніжинок на 4 або 8 променів

  • Не боїтеся труднощів? Хочете зробити більш вишукану шестипроменеву сніжинку? Тоді використовуйте іншу схему:

Складання паперу для сніжинки на 6 променів

  • Озбройтеся олівцем і перенесіть на складений папір схему для вирізання. Далі в гру вступають ножиці — все, що в шаблонах зазначено темним кольором, необхідно вирізати і видалити. Щоб вийняти дрібні обрізки паперу і не пошкодити при цьому промені сніжинки, можна скористатися пінцетом. У нижньому правому куті кожної схеми представлено, як буде виглядати готова сніжинка після вирізання.
  • Розгорніть сніжинку. Напевно вас не порадує її пом’ятий вигляд, але ніхто не заважає вам використовувати загальновідомі прийоми для розгладжування паперу! Наприклад, сніжинку можна розправити, накрити рушником, а потім протягом хвилини пропрасовувати сильно розігрітою праскою. Зробили? Відмінно! Тепер можна зняти рушник і помилуватися результатом.
  • Готові сніжинки підвісьте до стелі або закріпіть на вікнах і дзеркалах. Зробити це можна за допомогою міцного мильного розчину — просочіть їм папір і наклейте на скло, вибравши підходяще місце. Грайте з розмірами, оточуючи великі сніжинки більш дрібними, і тоді на вашому вікні запанує справжня чарівна завірюха! Ну а після свят папір приклеєний мильним розчином, можна буде легко видалити за допомогою губки і миски з водою.

Шаблони сніжинок на Новий рік 2020

Схема вирізання гострої сніжинки

Схема вирізання сніжинки з 8 променями

Схема вирізання сніжинки на Новий рік

Схема вирізання сніжинки зі сніговиками

Схема вирізання сніжинки з собачкою

Схема вирізання сніжинки зі сніговиками і ялинками

Схема вирізання сніжинки з хлопчиками і дівчатками

Схема вирізання великої сніжинки

Схема вирізання складної сніжинки

Схема вирізання незвичайної сніжинки

Схема вирізання восьмипроменевої сніжинки

Схема вирізання колючої сніжинки

Схема вирізання чотирьохпроменевої сніжинки

Схема вирізання круглої сніжинки

Схема вирізання сніжинки з 4 променями

Схема вирізання сніжинки з пелюстками

Схема вирізання сніжинки з бутонами

Схема вирізання сніжинки з квіточками

Схема вирізання сніжинки на чотири променя

Схема вирізання на шість променів

Схема вирізання сніжинки з ялинками

Схема вирізання простої сніжинки

Схема вирізання сніжинки з 12 променями

Схема вирізання шестипроменевої сніжинки

Схема вирізання легкої сніжинки

Схема вирізання сніжинки на 8 променів

Схема вирізання сніжинки з візерунками

Схема вирізання маленької сніжинки

Схема вирізання голчастої сніжинки

Схема вирізання витонченої сніжинкиCreate AccountLog In Your Account