Сприятливі дні для фінансових операцій в квітні 2021

Кожен з нас бажає грамотно управляти своїми коштами. Однак іноді одних знань і умінь може не вистачити. Удача грає важливу роль в накопиченні капіталу. Місячний грошовий календар на квітень 2021 року розповість про найбільш благополучні і неблагополучні періоди місяця.

Місячний грошовий календар на квітень 2021: таблиця

Другий весняний місяць буде насичений моментами, які позначаються на фінансовій сфері позитивно і негативно. Події будуть розвиватися стрімко, тому важливо бути в курсі справ. Таблиця зможе попередити про сприятливі і несприятливі дні.

Час для фінансових операцій Період
сприятливий 2, 3, 4, 6, 7, 10, 12, 14, 18, 23, 24, 30
несприятливий 5, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 25, 27
Нейтральний 1, 8, 9, 20, 21, 26, 28

 

Зазначена інформація допоможе правильно запланувати справи, зробити дорогі покупки і отримати найбільшу вигоду від угод. Слід призначати на сприятливі дні найбільш значущі події:

  • банківські перекази великих сум;
  • отримання або дача грошей під відсоток;
  • покупку дорогих речей;
  • продаж або купівлю нерухомості;
  • вкладення власних коштів.

Сприятливі дні

Пересування Місяця впливає на різні аспекти фінансової сфери. Астрологи радять в точності виконувати всі рекомендації. Таблиця сприятливих днів для грошових операцій в квітні 2021 року допоможе максимально використовувати космічну енергетику.

період Поради
2, 6, 30 Удача посміхнеться тим, хто ризикне. Угоди на біржах дадуть високий дохід, а шанси отримати приз підвищаться. Добре пройдуть переговори з фінансових питань.
3, 10 Найвдаліші дні для будь-яких дій з грошовими коштами. Слід відправитися на шопінг, якщо він давно відкладався.
4 Вдалий день для покупок в квітні 2021 року. Придбання виявляться якісними і прослужать значно довше свого терміну.
7 Угоди з участю великого капіталу будуть найбільш успішними. Раптові покупки будуть небажаними, є ймовірність переплатити.
12, 24 Вдалі дні, щоб купити довгоочікувану річ, оформити кредит і прийняти обдумані рішення.
14, 18 Гарний час для вкладення в прибуткові проекти і вирішення фінансових питань на роботі і вдома.
23 Ідеальний час для дрібних витрат і невеликих транзакцій. Великі вкладення варто відкласти на більш благополучні часи.

Таблиця сприятливих днів за місячним грошовим календарем на квітень 2021 року показує, коли краще проводити фінансові операції. Грошові витрати, призначені в такі дати, будуть більш успішними, дадуть високі результати.

Несприятливі дні

Місячна енергетика буде впливати на фінанси не тільки позитивно, а й негативно. Несприятливі дні для грошових операцій в квітні 2021 року, показано в таблиці. Детальний опис допоможе розібратися, яких дій слід побоюватися, щоб не втратити накопичення.

період Поради
5 Вкрай невдалий час для великих витрат. Слід уникати кредитів і не позичати кошти.
11, 22 Несприятливий період для будь-яких фінансових операцій. Варто уникати покупок, крім найнеобхідніших повсякденних речей.
12 Молодик. Невдала фаза Місяця для дій з грошима.
13 Вкладення грошей у навіть перспективні і перевірені проекти обернеться додатковими витратами. Витрачені кошти не повернуться.
15 Будь-які види покупок заборонені. Куплений товар виявиться бракованим, з’являться додаткові витрати. Виняток становлять лише повсякденні покупки.
16 Поганий день для оформлення кредитів. Позикові кошти буде важко повернути, можливі штрафи за прострочення платежів.
17, 19 Будь-які великі капіталовкладення обернуться додатковими втратами. Слід уникати операцій з нерухомим майном та інвестуванням.
25 Несприятливий день для дій, пов’язаних з ризиком і удачею. Не можна грати на біржі, інвестувати в сумнівні проекти та укладати ризиковані угоди.
27 Повний місяць. Невдала фаза Місяця для дій з грошима.

Вище розписані дати, коли слід утриматися від фінансових операцій. Астрологи радять відмовитися від витрат, крім випадків необхідності: продукти харчування, повсякденні речі, оплата послуг.

Коли займатися фінансами в квітні 2021 роки?

Розташовуючись в різних знаках зодіаку, Місяць трохи змінює вплив. При цьому загальний фон може залишитися незмінним, а вплив на окремий сектор зміниться. У таблиці вказані найсприятливіші дні за місячним грошовим календарем на квітень 2021 роки для окремих фінансових дій.

 

Дії Коли можна робити
позичати знайомим 10, 12, 17, 25
Чи не позичати 5, 11, 13, 16
Позичати 1, 3, 8, 10
Не брати в борг 5, 11, 13, 18, 22
Оплачувати борги і комунальні послуги 15, 20
перераховувати накопичення 4, 14, 21, 23
купувати гаманець 13, 15, 23, 25
Інвестування 10, 14, 30
Скуповуватися 2, 3, 24, 30
Операції з нерухомістю 2, 18, 20

Вплив фази Місяця в квітні 2021 року

Фази Місяця впливають на будь-яку сферу життя людини. Незважаючи на відсутність наукового підтвердження, виключати місячне вплив не можна. Роботи астрологів доводять наявність нематеріальних сил.

Інформація про фази Місяця на квітень 2021 року допоможе краще сприймати місячний грошовий календар і планувати події на місяць. Розрізняють такі стадії циклу:

  • Зростаючий Місяць (13-26 квітня) . Якщо позичити гроші знайомим, то варто вибирати фазу зростання. Імовірність повернути борг значно зросте. Астрологи рекомендують не оформляти кредит, так як його буде складніше погасити.
  • Спадний (1-11, 28-30 квітня) . В цей час буде вдалим оформлення позики, але віддавати гроші не можна. Кредити, оформлені в цей період, виплачуються набагато простіше. Також час підійде для погашення будь-яких заборгованостей: комунальних платежів і послуг.
  • Молодик і повний місяць (12 і 27 квітня) . Найбільш несприятливий період для грошових операцій. Бажано уникати покупок, крім необхідних.

Відео пояснює, як Місяць впливає на гроші в певні фази:

Підведемо підсумок

Другий весняний місяць буде благополучним для людей, здатних грамотно розпоряджатися своїм капіталом. Місячний грошовий календар на квітень 2021 року повідає про кращі моменти для проведення фінансових операцій з максимальним результатом. Create AccountLog In Your Account