Сприятливі дні для манікюру в травні 2021 року

Місячний календар манікюру на травень 2021 року – корисна інформація для дівчат, які стежать за станом своїх рук і нігтів і прагнуть до їх доглянутого вигляду. Рекомендації від астрологів підкажуть, коли краще відвідувати майстра нейл-арту, щоб косметичні процедури були ефективними.

Манікюр за фазами Місяця в травні 2021

Положення і фаза Місяця дуже впливають на організм. Необхідно враховувати рекомендації астрологів при виборі дати для певної косметичної процедури. Не є винятком і похід до нейл-майстра.

Правильно підібравши день для догляду за нігтями, можна вплинути на швидкість їх росту, реакцію на креми і масла, сприйнятливість до масажів:

  • спадний Місяць (1-10, 27-31 травня). Обрізання нігтів в цей час допомагає пригальмувати їх зростання. Також період підходить для видалення натоптишів. Астрологи рекомендують робити нарощування, покривати нігті гель-лаком.

  • молодик (11 травня) і повний місяць (26 травня). Ці дні не зовсім підходять для відвідування манікюрного салону. Рекомендується перенести запис, а Догляду процедури провести вдома.
  • зростаючий Місяць (12-25 травня). У цей період нігті ростуть швидко. Можна їх стригти, якщо хочете отримати довгий манікюр без нарощування.

Слід враховувати також і положення Місяця щодо сузір’їв. Найсприятливішими днями вважаються ті дати, коли небесне світило розташоване в Козерозі, Леві, Діві.

Місяць у Водолії добре впливає на стан нігтів після косметичних процедур.

За словами астрологів, краще не стригти нігті і не доглядати за ними, коли Місяць знаходиться в Близнюках, Раці і Рибах. Решта місячних днів – нейтральні, можна при необхідності робити будь-які процедури з нігтями.

Сприятливі дні для манікюру в травні 2021

Перш ніж записуватися до майстра на будь-яку косметичну процедуру, пов’язану з нігтями, рекомендується звернутися до місячним календарем манікюру на травень 2021 року і знайти сприятливі дні. У ці дати він вийде гарним, а процедури принесуть максимальний ефект.

У травні вдалі дні випадають на 4-е і 14-е числа. У цей час Місяць матиме позитивний вплив на організм.

Найсприятливішими для косметичних процедур днями будуть 2, 16, 21, 28 і 30 травня. Вони підходять для догляду за нігтями, експериментів в нейл-арте і інших косметичних процедур.

Несприятливими днями будуть 19 і 26 травня. Ці дні не підходять для походу до майстра.

Про вплив Місяця на нігті можна також дізнатися з відео, в якому детально описується, що собою являє місячний календар і чим він може бути корисним.Create AccountLog In Your Account