Сприятливі дні для операції в квітні 2021 року

Місячний календар на квітень 2021 року допомагає визначити самий благополучний момент для операцій. При правильному призначенні дати шви заживають швидше, а ймовірність ускладнень істотно знижується. 

Коли робити операцію за місячним календарем в квітні 2021

Місяць безпосередньо впливає на життя людей. Вплив проявляється як в матеріальній сфері, так і потойбічних речах. Щоб планова операція виявилася успішною, важливо правильно вибрати дату. У цьому допоможе календар операцій в форматі таблиці.

Існує ряд астрологічних правил, яких слід дотримуватися:

  • Не можна проводити інвазивні дії, поки Місяць стоїть в знаках зодіаку, керуючих оперованими органами. У ці періоди ризик отримати ускладнення найбільш великий. Слід віддати перевагу методам, що не припускають хірургічного лікування. Ліки і масажі показують високу ефективність.
  • Фаза, коли Місяць убуває, сприятлива для процедур, що вимагають дій хірурга. Шви заростають значно швидше, знижується ймовірність помилки через необережних дій лікаря і інфікування.
  • Фаза, коли Місяць росте, небажана для хірургічних процедур. Це час добре присвятити неінвазивного лікування. В іншому випадку ймовірність ускладнень буде вище.
  • Вкрай небажано призначати операції на молодик і повний місяць. Це несприятливі дні для всіх способів лікування. Краще перенести відвідування хірурга на інший час.
  • Сатанинська місячна доба і Місяць в мутабельном знаках зодіаку незначно, але негативно впливають на людину. Організм, ослаблений операцією, може погано відреагувати на лікування.

Рекомендації астрологів стосуються виключно планових операцій, якщо здоров’я знаходиться у відносній безпеці. Вибирати сприятливі дні для операцій в квітні 2021 року за місячним календарем можна, так як час це дозволяє. Якщо пацієнт потребує термінових діях лікаря, то процедуру виконують відразу, не рахуючись з положенням Місяця.

Операції по фазах Місяця в квітні 2021

Дізнавшись, як положення Місяця впливає на самопочуття, буде простіше вибрати правильний час для походу до лікаря. Місячний календар на квітень 2021 повідомляє, коли настануть найбільш сприятливі дні для операцій.

У другому весняному місяці будуть такі фази Місяця:

  • Спадаюча стадія (1-11, 28-30 квітня) . Найбільш вдалий період для візиту до хірурга. Органи краще реагують на лікування, зменшується ймовірність ускладнень і помилок лікарів.
  • Зростаюча стадія (13-26 квітня) . Астрологи радять не відвідувати хірургів в цей період. Рани заростають довше і складніше, коли Місяць росте. Також високий ризик занести інфекцію.
  • Молодик і повний місяць (12 і 27 квітня) . Невдалий час для планування лікувальних процедур. Ефективність хірургічних дій знаходиться на низькому рівні. Замість бажаного результату пацієнт отримає ускладнення.
  • Місяць в мутабельном знаках зодіаку (1, 2, 8, 9, 15, 16, 17, 23, 24, 29, 30 квітня) . Сузір’я погано впливають на результати лікувальних процедур. Слід побоюватися таких моментів.

Сатанинська місячна доба також може негативно вплинути на лікування. При настанні цих періодів падає уважність, а значить, зростає ймовірність того, що хірург може помилитися. Сатанинські дні пройдуть 5, 11, 19, 25 квітня 2021 року.

Сприятливі дні для операцій в квітні 2021

Для планової операції можна добре обміркувати рішення і призначити зручний час. Для термінових випадків, коли зволікання буде коштувати пацієнту дуже дорого, нехтують усіма астрологічними правилами і діють згідно з приписом лікарів.

Місячний календар операцій на квітень 2021 року поданий у вигляді таблиці по днях. Вона допоможе визначити, коли краще записатися на прийом до лікаря або перенести відвідування на інший час.

 

дні місяця Знак зодіаку Стадія місячного циклу Що можна лікувати лікування протипоказане
1, 2 Стрілець Спадна Легкі, дихальні шляхи, руки Печінка, шкіра, маніпуляції з кров’ю, пластичні операції
3-5 Козеріг Маніпуляції в районі діафрагми, шлунок Кістки, суглоби, жовчний міхур
6, 7 Водолій Спина, серце, судини органи тазу
8, 9 риби Область ШКТ, процедури по очищенню організму Операції на нижніх кінцівках
10, 11 Овен Сечостатева система, хребет Верх голови, зуби верхньої щелепи, очі
12 Овен Молодик. Вибираючи, коли робити операцію за місячним календарем в квітні 2021 року цей день слід виключити.
13, 14 Телець Зростаюча У фазі зростання небажано відвідувати хірурга Низ голови, шия, мовний апарат, зуби нижньої щелепи
15-17 Близнюки Дихальна система, руки
18, 19 рак Грудна клітка, травна система
20 22 Лев Спина, серце, кровоносна система
23, 24 Діва Травна система
25, 26 ваги Сечостатева система
27 Скорпіон Повний місяць. Поганий день для лікування. Відвідування лікаря варто перенести на інший час.
28 Скорпіон Спадна Час після молодика небажано для лікування органи тазу
29, 30 Стрілець Легкі, трахея, руки Печінка, шкіра, донорство і трансплантація

Підведемо підсумок

Місячний календар на квітень 2021 року допомагає виявити найвдаліші дати для проведення операцій. Астрологи вважають таким часом фазу спаду Місяця. Вони настійно рекомендують відмовитися від лікування в молодик і повний місяць, так як результат буде негативним.Create AccountLog In Your Account