Сприятливі дні для операції в травні 2021 року

Планові операції – серйозний крок, що вимагає відповідального підходу. Для успішного виконання медичної процедури важливо не тільки вибрати хорошого фахівця, але і призначити вдалий час. Місячний календар операцій на травень 2021 року дасть змогу швидко вирішити цю задачу.

Коли робити операцію за місячним календарем в травні 2021

Експерти астрології повідомляють, що не можна призначати цю дату на періоди, коли Місяць заходить в знаки зодіаку, що керують хворими органами. При такому положенні результат процедури буде негативним і не принесе потрібного ефекту. Астрологи приписують це правило Гіппократа – давньогрецькому засновнику медицини, хоча історичного доказу цього немає.

Таблиця допомагає виключити інвазивні операції. Лікування препаратами і масажами, навпаки, показує хорошу ефективність.

Крім цього існують і інші залежності від фаз Місяця. Вони допоможуть визначити сприятливі дні для операцій в травні 2021 року:

  • В порядку спадання стадії відзначається невелика зміна в регенеративних здібностях. Місця надрізу заростають швидше, якщо були зроблені в фазі спаду, а медичні інвазивні процедури мають кращий результат. Календар операцій рекомендує призначати візит до лікаря на цей період.
  • Стадія зростаючого Місяця володіє протилежним ефектом. Шрами будуть заростати довше і складніше. Ризик ускладнень також буде вище. Дану фазу Місяця слід присвятити косметичним і медикаментозним лікувальних процедур. Також добре приживаються трансплантовані органи і нові серцеві клапани.
  • Стадія нового та повного Місяця протипоказана для медичних процедур. Це стосується як операцій, так і неінвазивних способів впливу. Краще відпочити або робити прості домашні справи.
  • Погано впливають на операції сонячні і місячні затемнення. Посилена енергетика небесних тіл негативно позначається на самопочутті людини і викликає післяопераційні ускладнення.
  • Сатанинські дні і Місяць в мутабельних знаках вважаються несприятливими періодами для здоров’я людини. Однак такий вплив незначний.

Будь-які астрологічні поради мають сенс, якщо стан людини стабільний, а її життю нічого не загрожує. В такому випадку пацієнт може самостійно призначити відповідну дату з урахуванням всіх умов. Якщо час дорогий, і від цього залежить життя людини, в розрахунок приймають тільки призначення лікаря. Місячний календар в такі моменти не в пріоритеті.

Операції по фазах Місяця в травні 2021

Сучасні технології спостереження і підрахунку дозволили щохвилини розрахувати рух Місяця. Завдяки цьому місячні календарі стали точніше, а прогнози – достовірніше.

Положення Місяця впливає на самопочуття і рішення людини. Знаючи, як саме він впливає на мешканців планети, можна розрахувати сприятливі і небажані дні для операцій за місячним календарем на травень 2021 року:

  • Спадну фазу (1-10, 27-31 травня) вважають найкращим часом, щоб відвідати кабінет хірурга. Операції, зроблені в ці періоди, мають хороший результат. Пацієнти швидше йдуть на поправку, а від швів не залишиться помітних слідів.
  • Зростаюча фаза (12-25 травня) менш сприятлива для хірургічного втручання. Цей час варто присвятити медикаментозному лікуванню, косметичному догляду. Вважається, що в фазі зростання краще приживаються пересаджені органи.
  • Під час молодика або в повний місяць (11 і 26 травня) візити до лікаря варто скасувати, крім термінових випадків. Будь-які медичні процедури не принесуть бажаного результату, зате зроблять негативний вплив на організм.
  • Якщо медичний випадок не вимагає термінового втручання хірурга, то варто уникати операцій, коли Місяць в мутабельних знаках зодіаку (5, 6, 13, 14, 20, 21, 26, 27 травня) і сатанинських днях (4, 10, 19, 25 травня ). Хоч вплив цих днів і незначний, але негативний.

Сприятливі дні для операцій в травні 2021

Для зручності застосування місячний календар операцій на травень 2021 викладено у формі таблиці по днях. Вона допоможе підібрати найбільш вдалий час для візиту до медичного закладу.

 

дні місяця сузір’я Фаза місячного циклу Що найкраще лікувати Які органи не варто лікувати
1, 2 Козеріг Зменшення Груди, шлунково-кишкового тракту Опорно-руховий апарат, жовчний міхур
3, 4 Водолій Лікування радикуліту, серцево-судинної системи Стегна, гомілки, щиколотки
5-7 Риби Травна система Стопи, пальці ніг
8, 9 Овен Нирки, сечовий міхур, хребет Верхня частина голови, зуби, органи зору
10 Телець Перед молодиком процедури небажані Нижня частина голови, шийний відділ, голосові зв’язки, зуби
11 Телець Молодик. Вирішуючи, коли робити операцію за місячним календарем в травні 2021 року варто уникати цей день.
12 Телець Зріст У цей період звертатися до хірурга не рекомендується Нижня частина голови, шийний відділ, голосові зв’язки, зуби
13, 14 Близнюки Легкі, пальці рук, плечі, зап’ястя, передпліччя
15-17 Рак Груди, шлунково-кишкового тракту
18, 19 Лев Хребет, серцево-судинна система
20, 21 Діва Шлунок, кишечник
22, 23 Терези Нирки, сечовий міхур, статеві органи
24, 25 Скорпіон Статеві органи, анус
26 Стрілець Повний місяць. Відвідування медичних фахівців небажано
27 Стрілець Зменшення Після молодика лікувальні процедури не увінчаються успіхом Печінка, шкіра, донорство крові і трансплантація органів, пластичні операції
28, 29 Козеріг Груди, шлунково-кишкового тракту ОДА, жовчний міхур
30, 31 Водолій Лікування радикуліту, серця і кровоносної системи Стегна, гомілки, щиколотки

 

Підведемо підсумок

Місячний календар на травень 2021 року – це відмінний інструмент для визначення часу для операцій. Він допомагає виявити сприятливі і несприятливі дні, а також підкаже, які органи можна лікувати. Create AccountLog In Your Account