Сприятливі дні для весілля в 2020 році

Місячний календар одруження допоможе спланувати відповідний день весільної церемонії, і зрозуміти які сприятливі дні для весілля в 2020 році, а які ні.

Святкування в 2020 році весілля

Якщо закохані забобонні люди або бажають все-таки перестрахуватися, упевнитися що союз буде довговічним, потрібно знати особливості і сприятливі дати весілля в 2020 році. Цей період високосний, тому багато хто задається питанням щодо успішного життя після заміжжя.

Якщо весільна церемонія запланована на цей рік, то до одруження не можна збирати великі компанії в будинку майбутньої дружини. Багато людей думають, що це відлякає благополуччя в родині. В несприятливий рік це правило важливо не ігнорувати.

Щоб в будинку молодят водилися гроші, потрібно 3 роки поспіль на кожну річницю настилати на стіл скатертину, що була у подружжя при святкуванні урочистостей.

А також важливо врахувати час. Для весілля в 2020 році найбільш сприятливі для одруження за місячним календарем — вересневі, жовтневі, березневі і травневі дні, зазначені у календарі по місяцях нижче.

Найкращі весільні дні і дати

Є багато прикмет, які пов’язані з весільним святкуванням. Для жінки день одруження – важливий та довгоочікуваний. Грає роль при цьому:

 • Рік.
 • Місяць і сприятливі дні в ньому.
 • Час весілля.
 • Вбрання молодят.
 • Інші дрібні моменти, які не слід ігнорувати.

Є думка, що грати весілля в несприятливий рік не можна. Союз зазнає на провал, а вінчання в церкві під забороною.

З’ясувати сприятливий чи ні 2020 рік для вступу в шлюб допоможе місячний календар. Складений експертами календар надасть допомогу в плануванні дати весільної церемонії, виходячи з розташування нічного світила.

Сприятливі дні для весілля по місяцям 2020 року

Січень
5, 6, 10, 26, 29

Лютий
2, 3, 6, 7, 25, 28, 29

Березень
1, 6, 8, 27, 29, 30

Квітень
2, 3, 5, 7, 17, 24, 26-28

Травень
1, 4, 5, 24

Червень
1, 5, 21, 23 ,26, 28

Липень
3 ,5, 25-27, 30, 31

Серпень
2, 3, 21, 23, 26, 30, 31

Вересень
1, 2, 18, 19, 23, 27-30

Жовтень
2, 4, 9, 18, 23, 25, 26, 30

Листопад
17, 20-22, 27-29

Грудень
18, 20, 21, 25-28

Все впливає на взаємини і життя закоханих. Якщо взяти до уваги всі тонкощі і вірно скласти план заходів, життя подружжя буде щасливе, благополучне і така сім’я кожен день буде тільки міцнішати.

Сприятливі дні для вінчання

Якщо закохані не бажають відкладати дату і грати весілля в 2020 несприятливий рік, важливо знати, які для одруження будуть сприятливі дні.

Важливо для заспокоєння, уточнити які дати в 2020 році найкраще підходять для вінчання та урочистостей. Тим, хто вірить у прикмети, це допоможе перекрити негативну енергію складного періоду. Визначити більш успішні дати для церемонії допоможуть експерти в астрологічній області. Але якщо немає можливості особисто відвідати фахівця, слід прислухатися до деяких загальних порад.

Найкращі дати для вінчання в 2020 році

Якщо Ви хочете створити міцний шлюб, то сприятливі дні для цього:

 • У вересневі дні правильно планувати церемонію на 18 або іншу дату в останні числа місяця.
 • У травневі дні кращими вважається період 15-27 травня.
 • В лютому треба вступати в шлюб в період 20-25.
 • У листопаді можна одружитися в будь-який день починаючи з 3-го числа.
 • Серпень дозволяє одруження: 12, 13, 15 і 18.

Крім дат слід прислухатися і до прогнозів астрологів на майбутній рік. Для багатьох, старт 2020 року буде складним, так говорить астрологічний прогноз на рік Щура, особливо це відноситься до всіх починань. Але в цілому 2020-й – можна назвати роком взаємного розуміння і любові. Це відмінний період для налагодження стосунків у коханні і дружбі, а також для вступу в шлюб, незважаючи на забобони з приводу того, що рік високосний.

Вплив фази місяця на весілля

Хороших днів для весілля в 2020 році досить багато, але молодятам цікаво, чи можна вступити в союз в певну місячну фазу. Коли все-таки є невеликі сумніви.

Фази місяця і їхній вплив на майбутній шлюб:

 • Дні затемнення вважаються найбільш несприятливими для реєстрації сім’ї. Астрологічні ознаки говорять про те, що такий шлюб буде недовговічним.
 • Нехороший період для укладення шлюбу – щербатий місяць. Вважається, що в такій сім’ї буде багато сварок.
 • Молодик і фаза зростання місяця – найвдаліший час для укладення шлюбного союзу.

Вплив місяця на майбутні сімейні відносини

Знаходження місяця в певних сузір’ях теж грає роль. Поганий час, коли місяць у Тельці, Овні, Близнюках, в Скорпіоні. У Леві – у сім’ї будуть часті зради. В Діві і Вагах – підходить тільки для заручин.

Місяць у Стрільці, Козерозі та Рибах – саме час для укладення шлюбу. У Водолії – нейтральний період, тут потрібно звертати увагу на фазу.

Правильно підібрана дата може стати запорукою щастя і міцної родини. Допоможе з вибором дня місячний календар весілля 2020 року. Також є деякі правила, вони допоможуть укласти щасливий союз. Вибір дня – процес важливий і відповідальний.

Традиції і забобони для шлюбу

Коли закохані вірять у забобони або бажають підстрахуватися, щоб весілля в 2020 році і подальше життя було щасливим, треба знати деякі прикмети.

І якщо їх не ігнорувати, то союз вийде:

 • тривалим;
 • успішним;
 • перспективним.

Укладення шлюбу в 2020 році

У давнину високосний рік був часом нареченої. За традицією дівчина повинна була свататися за коханого. При цьому відмова була неприпустимою.

Головним недоліком шлюбу у високосний рік є саме забобонні моменти. Близькі будуть відмовляти закоханих поєднуватися шлюбом в цей час. А розмова близьких про те, що закохані можуть розійтися з-за весілля в несприятливий рік, часто провокують: депресивні стани, сварки, розрив відносин.

Коли складно визначитися, чи треба поєднуватися шлюбом, необхідно знати всі плюси весілля в 2020 році, і сприятливі дні для одруження. Завдяки забобонам, число весільних церемоній в цьому році буде менше. За статистичними даними в несприятливий рік урочистостей на 15% менше ніж у будь-який іншій.

Важливо розуміти, що якщо в парі присутня любов і розуміння, то немає жодної причини переносити шлюб. Якщо люди дійсно цінують один одного, то гармонію не зруйнують ніякі забобони і марновірства.Create AccountLog In Your Account