В чому зустрічати 2017 рік Півня: вбрання, одяг, прикраси

Відома приказка говорить про те, що зустріч Нового року впливає на всі наступні 12 місяців, а тому дуже важливо, в чому зустрічати 2017 рік Півня – це дозволить створити потрібний настрій на всі прийдешні 365 днів. 

Дотримуючись традицій східного гороскопу, 2017 рік – це час Півня, причому не звичайного, а Вогненного. Ця тварина любить яскравий одяг і зухвалі вбрання, які гарантовано будуть привертати увагу. Неважко здогадатися, в чому саме потрібно зустрічати новий 2017 рік. Перевагу варто віддавати саме сукні, а не брючному костюму.

Кольорову гаму утворюють всі відтінки червоного: червоний; жовтий; оранжевий; пурпурний, золотий; бронзовий. Саме в цих кольорах краще підбирати одяг і зустрічати новорічну ніч, так як вони допоможуть відчувати себе розкішніше, що добре підкреслює настрій Півня.

Серед нарядів кращим вибором стануть: довгі коктейльні сукні в підлогу, а також сукні з відкритими плечима. Головне, щоб новорічний одяг був яскравим і виразним.

Правильно зустрічати 2017 рік Півня у великій кількості прикрас з натуральних каменів і аксесуарів. Коштовності підкреслять розкіш стилю їх власниці, тому новорічні свята – найкращий привід додати в свою колекцію прикрас. Ідеальним вибором стануть золото і діаманти, які припадуть до душі Півню. Серед прикрас варто віддавати перевагу: важким золотим сережках; широким кольє; плоским браслетам; масивним перстням.

Так як царювання китайського символу 2017 року – Півня, все ж справляє помітний вплив на настрій прийдешнього року, тому так важливо, правильно зустрічати і відповідно виглядати в Новий рік 2017.Create AccountLog In Your Account