Ванга: пророцтва на 2022 рік

Попереду 2022 рік і ми пропонуємо детально розібратися, які пророцтва і передбачення дослівно зробила Ванга на цей період для України і світу.

Велика провидиця

Віщунка Ванга – найгучніша і значуща фігура серед усіх пророків, які жили в ХХ столітті, і в 2021 році їй би виповнилося 110 років. Безліч паломників зверталися до неї, щоб відкрити завісу таємниці над своїм майбутнім, але її погляд був звернений і на значно більші, глобальні проблеми. Ясновидиця бачила долі цілих країн і народів і ще в ті далекі часи знала, що чекає світ у третьому тисячолітті.

Племінниця незрячої болгарської ясновидиці, Красимира Стоянова, говорила, що Ванга розмовляла з душами померлих або, в разі, коли померлі не могли дати відповіді, з якимсь нелюдським голосом. Після кожного такого сеансу Ванга говорила: «мені стає погано, а потім я цілий день як розбита» і «я втрачаю багато енергії, мені стає погано, я довго перебуваю в зневірі».

Є пророцтва Ванги і на 2022 рік – навіть таке далеке на той момент майбутнє не сховалося від провидиці величезної духовної сили. Чи правдиві вони і наскільки точні, покаже час, але дивлячись на точність її прорікань, сумніватися в цьому не доводиться. Пророцтва Ванги на 2022 рік для України і світу. Що нас чекає?

Бенкет під час чуми (Ванга про коронавірус)

Зміни в світі, які вніс коронавірус, торкнулися практично кожної людини. І ця хвороба не змогла втекти від проникливості Ванги, яка сказала дослівно: «Буде бенкет під час чуми».

Віщунка говорила про те, що невідома раніше науці хвороба прийде на початку третього тисячоліття – чи то зі Сходу, чи то з Африки. Про це до сих пір сперечаються вчені всього світу, і ніяк не можуть прийти до єдиної думки. По всій видимості, це так і залишиться загадкою і точно виявити джерело хвороби ніхто так і не зможе.

Передбачення провидиці про бенкет під час чуми цілком точне: в той час як одні фармацевтичні компанії намагаються позбавити світ від коронавірусу, інші прагнуть просто встигнути розбагатіти, користуючись моментом і виробляючи неякісні вакцини, а також роблячи божевільні націнки на життєво необхідні ліки. Однак люди не міняються ще з давніх часів, і бажаючих знайти швидкі та легкі гроші, навіть якщо вони здобуті на чужому горі, завжди було більш ніж достатньо.

Більш цікавими виглядають слова провидиці про поширення хвороби. Пророцтва Ванги на 2022 рік із приводу вірусу, з одного боку, не можна назвати втішними – вона стверджувала, що люди звикнуть до смертоносної хвороби і вона «стане звичайною, як застуда». Але, можливо, це варто трактувати і як те, що винайдені вакцини і колективний імунітет дозволять впоратися з коронавірусом, і він стане не більш небезпечним, ніж згадане ГРВІ. На жаль передбачення Ванги не дають нам прямої відповіді на питання, чи буде кінець епідемії в 2022 році.

Фінансові потрясіння

Ще одне хвилююче питання для багатьох – чи буде фінансово успішним 2022 рік. Ванга говорила, що в світ розділиться на бідних і багатих. Різниця в добробуті буде величезною, що так само продовжиться і в 2022 році. З цією тенденцією не можна не погодитися: в списках найбагатших людей планети є люди, статки яких перевищують багатство багатьох держав. Навряд чи щось зміниться і в наступаючому році.

Крім цього, болгарська віщунка стверджувала, що «гроші розділяться на 2 потоки, поточні на схід і на захід і в зворотному напрямку».

Міць Сходу, постійно нарощує свою економіку, змушує рахуватися з ним навіть наддержави.

 А ось трактування передбачення Ванги про людей, які будуть казково багаті без грошей, також двояка. З одного боку, може порадувати те, що в 2022 році нікуди не зникнуть людські цінності, які не мають нічого спільного з грошима – доброта, любов, дружба. Люди, які дорожать цими поняттями, дійсно багаті по-своєму. Але деякі бачать в цій заяві куди більшу проникливість Ванги – і говорять про те, що віщунка має на увазі електронні гроші. Світ продовжать наповнювати платіжні системи, які дозволять відмовитися від готівки на користь електронних грошей. І тому казково багатим може бути та людина, яка навіть не потримає в руках жодної грошової купюри.

2022 рік для України

З приводу України в 2022 році Ванга говорила досить стримано і в той же час багатозначно: «Витримала то, витримає і це. Країна буде змінюватися, але залишаться тими ж люди ». У сучасних реаліях, коли зміни можуть бути найнесподіванішими і при цьому не завжди хорошими, важко не погодитися з таким прогнозом.

На думку ясновидиці, Україна не зверне з обраного шляху, буде домагатися свого, незважаючи на всі поневіряння та складності. Буде багато незгодних, але залишаться і прихильники своєї справи. В умовах світової кризи нерозумно сподіватися на те, що ситуація за один рік може кардинально змінитися. Однак курс обраний і відмовлятися від нього зовсім буде абсолютно неправильним. Інша справа, що це принесе певні складності, але без них також важко уявити собі якусь перемогу – хоч зовнішньополітичну, хоч зміни всередині країни. Але з усіма негараздами долі вдасться впоратися, і в цьому передбачення Ванги на 2022 рік були однозначними.

Чи буде щастя

На питання, хто з людей буде щасливий в її пророцтвах, Ванга говорила: «Хто зуміє відрізнити правду від брехні і зможе приробити добрі кулаки, але це буде все складніше згодом».

У 2022 році продовжиться епоха настання інформаційних технологій. Все більшу цінність представляють собою не тільки реальні ресурси, але і чиста інформація. З її допомогою можна маніпулювати свідомістю людей, ідеї продаються не гірше, ніж інші товари, патенти дозволяють заробляти, навіть нічого не роблячи. Але у всьому цьому інформаційному потоці все складніше буде відрізнити правду від вигадки. Інформацією легше маніпулювати, ніж зробити підробку на будь-якої товар. І тому у виграші будуть лише ті, хто зможе відрізнити правду від брехні, зуміє звернутися до надійного джерела інформації. Причому справедливим таке судження буде і в міжособистих стосунках. Будучи щирими, люди зможуть бути і щасливими. А ось відносини, побудовані на брехні, ніколи не стануть запорукою щастя.

Добро з кулаками

Друга частина передбачення стосується «добра з кулаками». Сила в правді, але навіть при цьому потрібно буде зуміти її захистити. Тільки це допоможе людині зберегти своє щастя. А ось безсилих людей, нездатних протистояти постійних змін в світі будуть чекати більш сумні часи.

Пророцтва Ванги на 2022 рік не пророкують тотальних воєн або нещасть – і навіть з хворобою багато примиряться. Однак при цьому потрібно буде залишатися сильними для того, щоб знайти своє щастя і зуміти захистити його. Звичайно ж, це зажадає від людей додатково багато душевної енергії, але головне, що навіть в такі складні часи можна буде стати по-справжньому щасливим. Хоча світ і залишається нестабільним, людські цінності залишаються незмінними. А це дозволяє пристосуватися до життя так, щоб бути кожній людині при бажанні знайти своє місце під сонцем.

Чи вірити прогнозам Ванги?

Ставитися серйозно до пророкувань Ванги на 2022 рік, кожен вирішує для себе сам, адже серед озвучених провидицею подій збулися не всі.

За словами болгарського вченого Георгія Лозанова, який протягом 25 років вивчав феномен Ванги, за цей період збулося понад семи тисяч пророкувань, озвучених Вангою. У підсумку він прийшов до висновку, що відсоток збігів значно вище випадкового і досягає близько 80%.

Серед найрезонансніших пророцтв, що здіснились:

  • смерть Сталіна в березні 1953 року (за 6 міс. до події);
  • замах на 35-го президента США Джона Кеннеді (за 4 місяці до вбивства);
  • смерть принцеси Діани (передбачено в день її весілля);
  • вбивство прем’єр-міністра Індії Індіри Ганді (за 15 років до події);
  • загибель підводного човна «Курськ»;
  • теракт в баштах-близнюках в США;

Серед гучних прогнозів, які не справдилися, значаться:

  • вбивство 4-х глав великих держав;
  • початок Світової війни;
  • знищення всього живого в Північній півкулі Землі;
  • війна між мусульманами і європейцями із застосуванням хімічної зброї;


Create AccountLog In Your Account