Вдалі місяці в 2020 році для східних знаків

Вдалі місяці в 2020 році для Собаки, Кролика, Коня, Кози

Найвдаліше рік складеться для Собаки, Коня, Кролика, Кози – знаків, які опиняться під впливом зірки процвітання, чию позитивну силу недооцінювати не можна.

Знаки зодіаку по східному гороскопу на 2020 рік

Вдалі місяці в 2020 році: листопад, вересень, серпень, липень, травень, лютий.

У цей період ви будете насолоджуватися максимальною кількістю всіх доступних людині благ. Звичайно, гармонія і мир будуть змінюватися прийомами долі, іноді удача буде залишати вас, але великі втрати за собою це не потягне.

Зосередьтеся на романтиці в житті, на розвитку стосунків з партнером, з яким загальне не може бути поверхневим. Час від часу між вами будуть виникати розбіжності, доведеться зіткнутися зі спокусами, перевірками на вірність, яких найбільше сід очікувати в січні та квітні. Незважаючи на ці неприємності, рік хороший для походу під вінець, зачаття спадкоємця.

На роботі більше уваги приділіть укладенню важливих договорів, які принесуть вам фінансову стабільність. Не розраховуйте на допомогу оточуючих, якими б не були вдалими для Вас місяці в 2020 році, Собакам, Коням, Кроликам і Козам доведеться покладатися тільки на свої навички у сфері дипломатії. Заробляючи великі гроші, готуйтеся зіткнутися із зрадою з боку близької людини, засліпленою заздрістю. Навколо вас будуть плести плітки.

Можливостей для саморозвитку в 2020-му буде багато, головне, не пропустити їх. Залишайтеся уважними до дрібниць, переслідуйте виключно реалістичні цілі, діючи за раніше складеним планом. Не женіться за неможливим, інакше ви втратите не тільки гроші, але і удачу, якою вас наділить господиня року.

Здоров’я Собаку, Козу, Коня і Кролика не підведе. Ослаблено воно буде тільки в тих, хто перестарається на роботі. Не намагайтеся заробити всі гроші світу, кошти будуть приходити до тих, хто не вважає їх головною цінністю в житті. Нікому не давайте в борг, не зациклюйтеся на матеріальному, приділяйте більше часу духовному зростанню.

Вдалі місяці в 2020 році для Змії, Свині, Тигра, Півня

2019 рік для Змії, Півня, Тигра і Свині був складним. Новий порадує їх безліччю позитивних моментів, гармонією.

Вдалі місяці в 2020 році – це грудень, червень, травень, березень.

В особистому житті готуйтеся до падінь і злетів. Все негативне, що буде відбуватися у вашому житті, пов’язане з таким небезпечним почуттям, як ревнощі. Вони можуть виникнути не тільки у вас, але і у вашого партнера, і небезпідставно, варто відзначити. Ви станете перед вибором: любовні пригоди або спокійні, стабільні відносини.

Романтичному зв’язку доведеться приділяти багато уваги. Щоб уникнути докорів з боку коханого, проводьте з ним більше часу, рушайте разом у подорож. Збираєтеся зіграти весілля? Вдалі місяці в 2020 році для цього – березень, грудень. У жовтні ви будете залучені в скандали, що виникнуть на тлі ваших походів на ліво.

Півень, Тигр, Змія, Свиня – природжені лідери, які в 2020-му можуть продемонструвати свою ділову хватку в травні. В червні не беріть і не давайте гроші в борг. Розраховуйте тільки на себе, поставте перед собою мету стати успішною особистістю.

Для інвестицій рік Криси (Щура) підходящий, але в цій справі вам ніхто не допоможе. Переконайтеся, що у вас є вільні гроші, а також кошти, відкладені на чорний день, який може виникнути за великої конкуренції на ринку праці. Виховуйте себе, боріться з проявами жадібності. Використовуйте ті шанси стати впливовішим, які вам надає доля. Не дозволяйте зовнішнім обставинам, оточуючим відволікати вас від реалізації грандіозних планів.

Здоров’я в 2020-му Змію, Півня, Тигра і Свиню буде підводити. Зверніть увагу на свій раціон харчування і психологічний стан. Частіше вибирайтеся на природу, організовуйте пікнік біля водойм.

Перешкод на шляху до вершини Олімпу передбачається багато, але доклавши максимум зусиль, ви їх подолаєте.

Вдалі місяці в 2020 році для Дракона, Бика, Криси (Щура), Мавпи

Накопичили в 2019-му достатньо грошей? У новому році будьте обережні, щоб не втратити їх, ставши жертвами шахраїв, нещасних випадків.

Вдалі місяці в 2020 році для Мавпи, Щура, Дракона і Бика: жовтень, серпень, червень, травень.

В особистому житті контролюйте свої емоції, напади ревнощів, які стануть причиною конфліктів у листопаді, квітні. Для укладення шлюбу або старту нових відносин січень, лютий, листопад, вересень – не самі вдалі місяці в 2020 році. Хочете гармонізувати романтичний зв’язок з партнером? Навчіться йти на компроміси, не проявляйте впертість там, де вона зайва. Проявляйте терпіння, і ви уникнете багатьох непорозумінь.

Накопичені багатства постарайтеся зберегти. Бізнесменам тому не можна ризикувати, починаючи нову справу або розширюючи стару. Присвятіть себе звичним справам. У липні будьте пильними та уважними до дрібниць. Відмовтеся від звички будувати грандіозні плани, в яких головна мета є нереалістичною, недосяжною. Примножити гроші постарайтеся в травні, самому перспективному у фінансовому відношенні місяці. У лютому та листопаді удача може від вас відвернуться. Уважно в цей час стежте за тим, як змінюється ринок, вирішуйте по ходу, під нього можна підлаштувати свої бізнес-плани.

Здоров’я Дракона, Криси (Щура), Бика, Мавпу не потурбує. Небезпеку несуть тільки металеві предмети, необережне поводження з якими може призвести до нещасних випадків. З цієї причини розслаблятися і втрачати пильність заборонено.

2020-й принесе довгоочікувану зустріч з досвідченими цікавими людьми, які можуть стати для вас кимось на кшталт наставників, що бууть готові простягнути вам руку допомоги в будь-яку хвилину. За рахунок їх допомоги вам буде легше долати різні перешкоди на шляху до успіху, зосереджуватися на головному, не розпорошуючись на те, що не заслуговує вашої уваги.Create AccountLog In Your Account