Веселі сценарії для зустрічі Нового 2020 року

Щоб святкування наступаючого 2020 року, який буде проходити під символом Білого Металевого Щура, було незабутнім і веселим, необхідно підготуватися до нього заздалегідь. На корпоративи часто запрошують професійних ведучих з підготовленим сценарієм. Ну а для святкування Нового року вдома чи в колі знайомих і друзів можна скласти сценарій самостійно. Для цього підійдуть конкурси та ігри, які при бажанні можна доповнювати, комбінувати, ускладнювати. Готові сценарії адаптують на місці, враховуючи інтереси, вік і соціальний статус гостей.

Святковий сценарій для новорічного корпоративу

Розважають гостей на святкових новорічних заходах Ведуча і казкові персонажі Дід Мороз і Снігуронька.

Ведуча: «Дорогі друзі, колеги! Рік Свині приніс багато радості, удачі, щастя, нові враження. Для когось він став прибутковим, такою свинею-скарбничкою, а з кимось повів себе як порося. Прийшла пора попрощатися з роком Свині. Але перш, ніж помахати йому рукою на прощання, пропоную згадати, яким ви запам’ятали його і як його провели. Оголошую конкурс!»

Гра 1. Пропонується згадати казку про трьох поросят. Потім з гостей створюють невеликі групи по 2-3 людини. Завдання групи – побудувати з предметів, які знаходяться навколо, красиве та міцне житло. У хід можуть йти стільці, ремені, скатертини, гірлянди, ялинкові прикраси… Переможця незвичайної будови можна вибрати шляхом глядацького голосування.

Ведуча: «Подякуймо року Свині і зустрінемо символ наступаючого року – Щура. Пропоную вибрати чарівну Мишку, господиню Нового 2020 року».

Гра 2. Наступна гра по сценарію до Нового 2020 року проходить за мотивами мультфільму «Рататуй». 3-4 гостям пропонується згадати щура-кухаря з цього мультфільму. Гравці отримують будь-який набір продуктів (фрукти, овочі, цукерки, сир), з якого їм пропонується швидко, креативно і артистично приготувати незвичайне частування. Призом в даному конкурсі може служити будь-яка річ з символікою року Щура і горде звання «Господиня Нового року».

Дівчина на новрічному корпоративі 2020

Ведуча: «Ну ось, ми і вибрали з вами господиню свята. Прийшла пора покликати головну дійову особу Новорічних святкувань – Діда Мороза. Давайте разом голосно покличемо: «Дідусь Мороз!».

Далі по сценарію, під звуки хуртовини вибігає Дід Мороз, свище, хурделить, розмахує руками, кружляє між запрошеними гостями. Зупиняється і, обтрусивши шубу, запитує їх: «чи Тепло вам молодці? Чи Тепло вам дівиці? Щоб зовсім не замерзнути, запрошує всіх потанцювати.

А поки ви кружляєте в танці, я спробую відшукати серед вас свою улюблену внучку Снігуроньку. Прошу милих дівчат утворити коло. Візьміть мій казковий посох і під звуки музики передавайте його швидко один одному. В чиїх руках опиниться посох, у момент зупинки мелодії, того і назву моєю онукою на сьогоднішній вечір». В кінці конкурсу обрану дівчину присвячують в Снігуроньку, дарують їй сріблясту корону та букет білих троянд.

Дідусь Мороз: «Довго їхав я, втомився, та й вік вже не той. Щоб Новий рік пройшов весело, мені потрібні спритні помічники. Та не прості, а такі, хто весь рік виконував би всі доручення начальства і заслужив не тільки вдячність, але й грошову винагороду. Допоможе мені вибрати найбільш успішних працівників цього року директор підприємства». (Звертається до директора). «Прошу Вас провести конкурс-нагородження «Трудоголік». Отже, імена героїв в студію!».

Весела компанія святкує новий 2020 рік

Гра 3: (Ще до початку корпоративу організаторам слід попередити директора про сценарій нагородження). Директор називає кращих працівників року. Відібрані начальством працівники шикуються в шеренгу. Чиє ім’я називає директор, виходить на два кроки вперед і жартівливо віддає начальству честь. Шеф розповідає про трудовий «подвиг» співробітника (наприклад, найбільш професійний, самий акуратний, приносить найбільший прибуток компанії тощо) і вручає йому грамоту, грошові заохочення, приз на свій розсуд.

Ведуча: «Наше свято в самому розпалі, але Дідусеві Морозу вже пора йти до інших великих хлопчиків і дівчаток. Пропоную кожному з вас загадати бажання, яке повинен виконати Дід Мороз в Новому 2020 році».

Гра 4: Гравці по черзі надягають на голову новорічний ковпак і говорять вголос про своє бажання. Чиє бажання найбільш оригінальне і позитивне, той отримує від Діда Мороза подарунок і обіцянку постаратися виконати задумане.

Новорічна пляшка шампанського

Дідусь Мороз: «Дякую, порадували старого. Але мені пора, треба ще встигнути привітати багатьох. Щоб вам не було нудно, моя внучка Снігуронька залишиться з вами на святкуванні Нового року 2020. Онучка моя, приймай керівництво святом. Всім бажаю щасливого Нового року, море позитиву і ударної роботи на благо вашого підприємства». (Дід Мороз прощається і йде).

Снігуронька: «Продовжимо наше свято. Я пропоную моїм подружкам – сніжинкам пограти в гру».

Гра 5: З числа присутніх вибирають кілька дівчат. В центрі розташовуються по колу кілька стільців, їх кількість на одну одиницю менше, ніж учасниць гри. Дівчата під музику обходять стільці. Як тільки музика переривається, учасниці повинні знайти собі місце. Кому стільця не дістається, той вибуває з гри. Переможниця конкурсу отримує з рук Снігуроньки новорічний приз.

Зустрічаємо Новий 2020 рік у колі сім’ї

Щоб зустріч Нового року не перетворилася на звичайне застілля, можна включити в сценарій Нового року 2020, ігри та конкурси, та провести їх серед рідних і друзів родини, в яких зможуть брати участь і діти, і дорослі.

Малюкам можна запропонувати гру «Хвилина слави», учасники якої розкривають перед глядачами свої таланти. Переможця зазвичай не вибирають, і всім дітям, хто бере участь в конкурсах, роздають подарунки або призи.

В невеликих компаніях або серед родичів також можна провести ігри з фантами. Картки з завданнями готуються заздалегідь. Фанти можуть бути як жартівливими, так і серйозними. Особливо вітаються завдання, пов’язані з традиціями і спогадами конкретної сім’ї. Брати участь може будь-хто. Гра проводиться в кілька етапів протягом усього вечора. Кількість карток може бути будь-яким. Краще, якщо їх буде навіть більше, ніж присутніх на вечорі гостей.

Гравцям пропонується здати в чарівну коробку одну свою особисту річ. Самі літні родичі витягують будь-яку річ з коробочки і вибирають картку-фант. Гравець виконує завдання.

Зустріч Нового року Криси в колі сім'ї

Картки-фанти:

  • Показати звички Щура – господара наступаючого 2020 року.
  • Заспівати будь-яку новорічну пісню, запрошуючи всіх в хоровод навколо ялинки.
  • Станцювати навколо ялинки танець веселого зайчика.
  • Виразно, з почуттям продекламувати вірш для Дідуся Мороза.
  • Привітати близьких з Новим 2020 роком від особи Глави держави.
  • Зобразити ходу гламурної Снігуроньки.
  • Пригадати 4 новорічних мультфільми.

В сценарії для Нового року доречним буде і відгадування загадок або жартівливих питань, пов’язаних із зимою, снігом, ялинкою і т. д.

Новорічні сценарії для молодіжної компанії

До складання сценарію святкування Нового 2020 року для компанії молодих людей, студентів, школярів старших класів можна підійти креативно. В традиційні конкурси, загадки і фанти можна додати трохи молодіжного гумору і сленгу.

Слід також враховувати місце проведення вечірки. Домашні ігри та конкурси можуть бути більш розкутими, ніж ігри в кафе і барі, але завжди все має бути в рамках пристойності.

Молодіжна компанія зустрічає прихід Нового року 2020

Фанти для молодіжної вечірки:

  • Зобразити рухами і жестами самця орангутанга, який шукає собі самочку. У гру можна залучати всіх присутніх.
  • Розповісти про свої дитячі новорічні карнавальні костюми і подарунки, про свої емоції і почуття при святкуванні Нового року в дитинстві.
  • На картці до фантів заздалегідь написати ім’я кожного, хто присутній на вечірці. Виконавець повинен мімікою і жестами показати, про кого йде мова в завданні. Інші намагаються відгадати, кого він зображує.
  • Виконати танець гоу-гоу з посохом Дідуся Мороза. Гравцями можуть бути як дівчата, так і хлопці.
  • Вдихнувши повітря з гелієвої кульки, розповісти анекдот.

В компанії молоді на «ура» йдуть рухливі ігри та конкурси.

«Силач». Ведуча оголошує назву конкурсу і запрошує бажаючих взяти участь у ньому хлопців. Гравці отримують по 4-5 повітряних кульки. Завдання: Лопнути кульки без допомоги рук.

«Листок паперу». Запрошуються пари з юнаків і дівчат. Хлопці сідають на стілець, на їх коліна кладуть аркуш паперу А4. Поки звучить музика, дівчата повинні сісти на коліна хлопців і постаратися зім’яти паперовий лист.

«Кастинг в балетну школу». Взяти участь у грі можуть всі бажаючі. Завдання: під музику «Лебединого озера» станцювати танок вмираючого лебедя. Кращий танцюрист отримує в якості призу …пачку паперових серветок.

Конкурси та ігри на новорічній вечірці можуть бути будь-якими. Головне – щоб свято запам’яталося усім і подарувало веселощі і море позитиву.Create AccountLog In Your Account