Веселі та цікаві конкурси на Новий рік 2020

Щоб рік Криси зустріти весело, не тільки сидячи за столом перед екраном телевізора, рекомендується ознайомитися з конкурсами на Новий рік 2020, адже новорічні ігри та розваги допоможуть зробити свято незабутнім і веселим.

Веселі конкурси до Нового 2020 року для будь-якої компанії

3 конкурси для веселої компанії:

 1. «Стрічка Аріадни». Для підготовки до цього конкурсу необхідно попередньо розрізати довгу стрічку на багато відрізків і сховати їх у різних місцях приміщення. Бажано роздати учасникам в якості прикладу по відрізку стрічки. Завдання полягає в тому, щоб знайти найбільшу кількість захованих шматочків стрічки і зв’язати їх в одну. У кого виявиться сама довга стрічка, той і переміг. Конкурс краще всього проводити при слабкому освітленні.
 2. «Змагання джигітів». Такий конкурс допоможе розвеселити як присутніх, так і учасників. Ведучий вибирає пару осіб, та видає їм маски з вусами та папахи. Крім того, їм вручають коней, у ролі яких можуть виступати конячки з паличкою, що зажимається між ногами. Якщо такого інвентарю не знайшлося, можна використовувати швабри або інші предмети з довгою ручкою. Завдання для учасників — проскакати до встановленої позначки. Вони можуть одночасно виконувати танець або грати на музичних інструментах.
 3. «Розкриття секрету» (застільна гра). Ця гра розрахована на велику компанію. Для її проведення потрібно заздалегідь підготувати невеликі листочки із запитаннями та відповідями. Питання можуть бути будь-які, так само як і відповіді. З питань і відповідей формують 2 стопки. Вибирають по черзі по 2 гравця, один із яких задає питання, а інший відповідає. Потім естафета передається іншій парі. Перемогу здобуде та пара, чиї питання-відповідь будуть найбільш веселими і оригінальними.

Веселий конкурс з Дідом Морозом на Новий рік 2020

Смішні конкурси та ігри для новорічного корпоративу

Для корпоративу з колегами в новорічну ніч 2020 підійдуть такі приколи та конкурси:

 • «Незрячий пірат». Сюжет гри полягає у тому, що сліпий пірат охороняє скарб на кораблі. Вибирають 2 учасників з 2 команд і зав’язують їм очі. Поруч з ними кладуть різні предмети: одяг, побутові прилади, іграшки та ін. Це будуть скарби пірата, на які полюють гравці протилежної команди. По сигналу починається гра: мисливці за скарбами намагаються вихопити предмети, а пірати намагаються зловити їх. Спійманий 3 рази злодій покидає гру. Перед початком гри необхідно засікти час. Чия команда першою забере у пірата всі скарби, та і переможе.
 • «Промені сонця». Це спортивне змагання. Для його проведення знадобляться обручі й гімнастичні палиці. Кожному з гравців видається по 1 палиці, а на відстані 15-20 м від кожної команди ставиться по обручу. По черзі кожен гравець підбігає до обруча і викладає навколо нього палиці у вигляді сонячних променів. Переможцем стане та команда, в якій останній з учасників першим повернеться на своє місце.
 • «Ялинка із пластику». У цій грі змагаються між собою по 2 гравця. Кожному з них видають велику кількість пластикових стаканів, які складені 1 в 1. По сигналу починається змагання, в процесі якого учасники повинні зібрати з стаканчиків фігуру ялинки і відразу ж її розібрати, склавши стакани 1 в 1. Перемагає той, хто це зробить швидше.
 • «Читай по губах». В одному турі гри бере участь 2 гравця, кожному з яких видаються навушники. У них голосно грає музика. Необхідно переконатися, що вона грає досить голосно і гравці не можуть почути голоси один одного. Один задає питання іншому, а той відповідає на нього, прочитавши питання по губах. Потім вони міняються ролями. Виграє той, хто правильно зрозуміє більшу частину питань. Цей конкурс розвеселить будь-яку компанію.
 • «Футболка сніговика». Для цього конкурсу відбирають 3 учасники, яким належить одягнути на себе футболку як можна швидше. Підступ полягає в тому, що перед видачею футболок їх попередньо скручують і кладуть в морозилку, що істотно ускладнює завдання.

Смішні новорічні конкурси 2020 для дорослих

Новорічні конкурси для сімейного свята

Для сім’ї підійдуть такі веселі конкурси на Новий 2020 рік:

Жартівливе ворожіння. Для цього конкурсу необхідно підготувати якісь побутові предмети (іграшки, ключі, викрутки тощо) і загорнути їх в пакувальний папір. Всі ці предмети скласти в окрему ємність, після чого кожен учасник повинен витягнути своє пророцтво. Розшифрувати їх буде нескладно:

 • викрутка — незабаром буде ремонт;
 • монета — очікуються грошові надходження;
 • упаковка з вітамінами — протягом року здоров’я буде хорошим;
 • міні-глобус — попереду чекають подорожі;
 • дзеркало — зміни в зовнішності;
 • книга — належить вчитися новому;
 • лист — добрі вісті;
 • годинник — чекають приємні події;
 • кільце — вигідна пропозицію (особистого характеру або роботи).

«Історія без прикметників». Ця розвага полягає в написанні оповідання про що-небудь (про сім’ю, про роботу). Необхідно придумати для цієї історії цікаву назву. Фішка гри полягає в тому, що пропозиції повинні бути без прикметників. Пишеться текст розповідного характеру, в якому вказуються імена людей і назви предметів. Спочатку кожен учасник повинен назвати по 1 прикметнику (бажано з яскравим емоційним забарвленням), після чого кожне з них вставляється на пропущене в тексті місце в потрібному порядку. Виходять смішні пропозиції.

Рекомендовані прикметники:

 • химерний;
 • помпезний;
 • зарозумілий;
 • гучний і т. п.

Сім'я грає в веселий новорічний конкурс

«Кращий сищик». Така гра підійде як для дітей, так і для дорослих. Необхідно обрати декілька учасників, яких потрібно вивести в іншу кімнату. В цей час ведучий конкурсу ховає заздалегідь заготовлені сніжинки в різних місцях. Розкладати їх можна де завгодно, тільки щоб їх не було видно. Після цього в кімнату заходять учасники і по команді починають шукати сніжинки. Якщо хтось довго не може знайти, його можна направляти словами «тепло — холодно». Переможцем стає той, хто знайшов більше сніжинок.

«Сплячий Дід Мороз». Вибирають гравця на роль Діда Мороза, садять його на стілець і зав’язують очі. Поруч з ним на підлозі кладуть коробку з подарунком. Кожен з гравців повинен навшпиньки підійти до подарунка і забрати його так, щоб не бути спійманим Дідом Морозом. У разі якщо дідусь все ж зловив злодія, останній виконує побажання, яке йому загадують інші гравці. Якщо злодій зумів вкрасти подарунок, то він дістається йому.

«Знайди своє ім’я». Ведучий конкурсу попередньо готує надувні кулі з іменами гостей і членів сім’ї, а потім розвішує їх по всій квартирі. Щоб було цікавіше, слід приготувати відповідні призи для учасників:

 • перший, що знайшов своє ім’я — 1 кг мандаринів;
 • другий — брелок у вигляді ялинки;
 • третій — шоколад і т. д.

За сигналом ведучого починається гра.

Забавні розваги за новорічним столом

Можна зіграти в гру в стилі «Що? Де? Коли?», але питання придумати більш веселі й незвичайні:

 1. Найбільш страшна річка на планеті? — Тигр.
 2. Як в літрову банку вмістити 2 л молока? — Зварити згущене молоко.
 3. На яке питання не можна відповісти «ні»? — Ти живий?
 4. Як зістрибнути з високої драбини таким чином, щоб не залишилося навіть синців? — Стрибати з самої нижньої ступені.
 5. Що можна приготувати, але не можна з’їсти? — Домашнє завдання.

Ще 1 цікава гра носить назву «Годинник 12 б’є». Всім гравцям видаються аркуші паперу та олівці. Вони повинні за 12 секунд встигнути намалювати якомога більше новорічних предметів (ялинка, прикраси, Снігуронька, подарунки, сніговик, олів’є, келихи з шампанським і т. д.). Той учасник, який за цей час намалює більше всіх предметів, стане переможцем.

Гра «Улюблене число» полягає в тому, що кожен гравець повинен написати на аркуші паперу число, яке йому прийде в голову. Після цього ведучий починає задавати учасникам питання, відповіддю на які стане написана на листку цифра. Питання можуть бути такого характеру:

 • Скільки тобі років?
 • Скільки ти важиш?
 • Скільки пальців у тебе на руці?
 • Скільки разів на день ти їси?

Прикольні конкурси та ігри до Нового 2020 року

Ще одна цікава гра називається «Вгадай прикмету». Завдання ведучого — написати на аркуші паперу новорічні прикмети, причому як правдиві, так і вигадані. Потім він зачитує їх для кожного з учасників. Гравці, у свою чергу, повинні відгадати, чи існує така прикмета чи ні. Хто правильно відгадає найбільше прикмет, той і переможець.

Серед прикмет можна визначити такі:

 • Порвати плаття в новорічну ніч — до бурхливого роману.
 • На Кубі під час бою курантів гостям необхідно з’їсти 12 ягід винограду і під кожну з них загадати бажання.
 • На Кіпрі старий рік прийнято проводжати з вимкненим світлом, який включають тільки після настання Нового року.
 • У Китаї в новорічну ніч у будинку повинен бути живий метелик.

Гра «Новорічні знімки» — весела розвага, під час якої всі учасники діляться на пари. Попередньо заготовляють фанти з завданнями. У кожному фанті написані імена персонажів, яких потрібно зобразити на фотографії. Як приклад можна використовувати:

 • Діда Мороза і Снігуроньку;
 • двох оленів;
 • двох бандитів з фільму «Один вдома» та ін.

Для більшої правдоподібності, учасників можна нарядити і загримувати. Самим яскравим і артистичним персонажам даруються призи і смішні фото на пам’ять.

Прикольні розважальні конкурси для дітей на Новий рік 2020

Існує безліч новорічних конкурсів як для маленьких дітей в домашній обстановці, так і для старшокласників у школі.

Конкурс «З Новим роком» являє собою гру на кмітливість. Необхідно з будь-яких побутових предметів і підручних засобів скласти напис привітання з Новим роком 2020. Для виконання цього завдання можна використовувати:

 • одяг;
 • посуд;
 • продукти;
 • аксесуари та ін.

Переможець визначається шляхом голосування. Інші написи також перемагають у різних номінаціях:

 • сама незвичайна;
 • найкреативніша;
 • найяскравіший напис тощо.

Конкурс «Кольори» передбачає поділ гравців на 2 команди і роздачу їм різнокольорових стрічок. При цьому кількість стрічок і їх кольори в обох командах повинні бути однаковими. Після того як стрічки були роздані, включається запис попередньо вибраних пісень, в яких присутні назви кольорів. Команда, яка швидше і частіше іншої відгадувала правильну відповідь і піднімала стрічку з відповідним кольором, перемагає.

Дитячий конкурс «Посилка». Для його проведення потрібно заздалегідь загорнути в багато шарів паперу який-небудь подарунок (кіндер-сюрприз, апельсин тощо). Після цього малюків необхідно розділити на 2 команди, які будуть розгортати посилку. Кожен учасник повинен зняти по 1 шару паперу, після чого передати посилку іншому. Переможцем стане та команда, яка зробить це швидше.

Слід передбачити, щоб заохочувальні подарунки отримали всі гравці.

Запалений бенгальский вогник

Гра «Найкращий актор» підійде для школярів. Полягає вона в тому, що заздалегідь підготовлені картки з завданнями, які необхідно зобразити кожному учаснику. Інші гравці повинні відгадати, що показує актор. І так по черзі.

Персонажі, яких може зображати актор:

 • відмінник відповідає біля дошки;
 • маленька дитина зголодніла і плаче;
 • на вулиці ожеледь та хуртовини;
 • Снігуронька прийшла з подарунками;
 • злий пес охороняє двір і т.д.

Гра «Новий рік чи ні?» включає в себе наступні дії:

 • Вибирають Діда Мороза в ролі ведучого.
 • Він збирає дітей у коло і пропонує їм назвати всі предмети і дії, пов’язані з Новим роком.
 • Учасники по колу називають по 1 предмету.
 • Той, хто не може згадати предмет, покидає гру.
 • Переможцем призначається той, хто останнім сказав слово.

Для участі у грі «Секретна інформація для діда Мороза» гравців потрібно поділити на 2 великі команди. Кожна з команд стає в ряд. Ті, хто стоять останніми, отримують лист з секретною інформацією, яку потрібно донести до Діда Мороза, який знаходиться в іншому кінці приміщення.

Це може бути інформація про яку-небудь подію або про важливі збори. Пропозиція, написана в листі, не повинна бути короткою.

Прочитану інформацію діти повинні передати по ланцюжку один одному. Кожна дитина повинна тихо і швидко на вухо іншому прошепотіти фразу, написану в листі. Учасник, який останнім почув фразу, повинен донести її до Діда Мороза як можна точніше і швидше. Та команда, яка виявиться найбільш швидкою і максимально точно донесе інформацію до адресата, перемагає.

Гра «Коли на дворі мороз» полягає в тому, що дітям роздають рукавички та набори пазлів (попередньо всіх учасників ділять на 2 команди). Засікається час, за який вони повинні зібрати пазл в рукавичках.Create AccountLog In Your Account