Весільний гороскоп на 2017 рік

На думку компетентних астрологів, зодіакальний знак грає величезну роль при виборі партнера для спільного життя. Тому спробуємо розібратися, яким буде весільний гороскоп 2017 для всіх знаків зодіаку.

Овен. У 2017 р. Овни неодмінно захочуть звити своє затишне гніздечко. Але в разі пред’явлення завищених вимог до партнера, можливість провести весь рік у пошуках ідеалу досить висока.

Телець. Остаточно визначитися з одруженням або заміжжям Телець зможе лише при наявності вагомої причини. Перш ніж зважитися на такий важливий крок, весільний гороскоп на 2017 рік, радить ретельно зважити всі «за» і «проти».

Близнюки. Щоб зберегти відносини з Близнюками, їх партнерам доведеться поквапити весільний хід подій. В силу своєї безпечності представники даного знака зодіаку легко можуть знайти новий предмет захоплень.

Рак. Весілля в 2017 році обіцяє Ракам довге і щасливе подружнє життя. Дуже велика ймовірність швидкої появи дітей.

Лев. Ймовірність одруження Левів в цьому році зведена до нуля. Весь рік вони будуть думати про те, чи справді їм це необхідно.

Діва. Для Дів гороскоп на 2017 рік прогнозує, що всі представники цього знака зодіаку обов’язково з’єднаються шлюбними узами, а самотні – знайдуть свою другу половинку.

Терези. У Терезів, навіть тих, які не хочуть втрачати свободу, обставини в житті складуться на користь весілля.

Скорпіон. Шлюбний союз Скорпіонів, укладений в цьому році, буде недовгим. З цією справою слід зачекати.

Стрілець. Для того, щоб зіграти весілля в 2017 р., Стрільцям, гороскоп весільний, рекомендує проявити наполегливість і прикласти чимало зусиль.

Козеріг. Представники цього знака не налаштовані на такий серйозний крок. Весілля у Козерога можливе лише у разі зустрічі з давньою любов’ю, у зв’язку з виникненням почуттів з новою силою.

Водолій. Кар’єрне зростання Водоліїв буде вище всяких почуттів. Але у випадку, якщо весільний союз відбудеться, щасливе майбутнє їм забезпечено.

Риби. При укладенні шлюбу в 2017 році, Рибам, гороскоп радить бути гранично обережними – висока ймовірність зустрічі з шлюбними аферистами.Create AccountLog In Your Account