Відео-привітання з Хрещенням Господнім 2022 (музичні листівки)

Хрещення Господнє або Богоявлення – свято, що завершає низку новорічних урочистостей, адже саме в цей день прийнято спалювати ялинку і ховати новорічні іграшки до наступного року. З цим днем ​​пов’язано багато цікавих звичаїв і традицій. Про них і про те, як оригінально і красиво привітати з Хрещенням рідних і близьких, щоб 19 січня 2022 року запам’ятався надовго, мова піде далі.

Водохресні звичаї і традиції

Крім спалювання ялинки є ще багато цікавих традицій, пов’язаних з цим святом. Так, великим гріхом вважалося працювати в цей день, оскільки він третій за значимістю після Різдва та Великодня. Звичайно, у більшості працюючих людей новорічні канікули закінчаться задовго до Хрещення, але якщо є можливість взяти вихідний, варто скористатися нею, щоб насолодитися іншими традиціями цього дня.

Цікавий факт: раніше Різдво і Хрещення відзначалися в один день 25 грудня або 6 січня. Зараз така традиція поєднання дат збереглася тільки в деяких країнах (наприклад, у Вірменії).

Головний символ Богоявлення – це вода. Її освячують у храмах, в ній купаються, незважаючи на хрещенські морози, її обов’язково потрібно випити по ковтку перед святковою трапезою. Вважалося, що водохресна вода здатна подарувати молодість і красу, тому за старих часів дівчата на світанку поспішали до річки, щоб умитися в «чарівної воді».

Привітання з Хрещенням

Якщо немає внутрішнього настрою і готовності скупатися в крижаній ополонці на Водохреща, можна обмежитися відвідуванням служби в храмі, потім просто вмитися свяченою водою і розіслати гарні музичні листівки друзям і знайомим.

Як правило, відео-привітання містить зображення біблійних сцен Старого Завіту, що ілюструють характерні сцени, пов’язані з цим Таїнством.

Незважаючи на те, що погода на Водохреще не балує теплом (існує навіть стійкий вираз «хрещенські морози»), кожна відео-листівка хоч і рясніє красивими сніговими візерунками, але здатна наповнити душу і серце світлом, добром, миром і теплом. А ще, щоб душевних слів було більше, ми написали гарні вірші-привітання на Хрещення Господнє.

Як правило, такий результат дають проникливі слова в водохресних листівках. І нехай на листівці вже написані гарні вірші або привітання в прозі, не зайвим буде додати пару рядків особисто від себе. Це зробить звернення більш душевним і особистим.

Традиційні побажання в цей день – душевне очищення, віра і захист. Саме з такими і не тільки словами привітання можна скачати безкоштовно з наведеної підбірки красивих музичних листівок. Всі вони здатні подарувати промінчик світла віри і зігріваючу надію.Create AccountLog In Your Account