Ворожіння на Новий рік 2022 в новорічну ніч

Ворожіння на Новий рік 2022 можуть стати не тільки частиною розваг на цей вечір, але і допоможуть зазирнути у своє майбутнє, завдяки чому з’явиться можливість скорегувати свої подальші дії.

У таку ніч ворожать і на судженого, і на любов. Ще дуже поширені ворожіння на гроші і здійснення бажань. Далі ми поетапно розглянемо варіанти ворожінь на найпопулярніші запити в інтернеті.

Швидкі ворожіння в новорічну ніч 2022

Є такі види ворожінь, де не потрібна попередня підготовка атрибутів і місця проведення. Вони прості у виконанні і займають зовсім небагато часу. Саме такі види ворожінь надані нижче.

Пророцтва на снах

Ніч з 31 грудня на 1 січня вважається містичної. І саме в цей період сняться віщі сни. Основним завданням такого ворожіння є те, що на ранок необхідно просто згадати все, що снилось вночі.

Пророцтва на картах

З давніх-давен саме на картах люди ворожили. І новорічна ніч не стане винятком. Для того, щоб дізнатися, яким же буде Новий 2022 рік, необхідно гарненько перетасувати колоду карт і покласти її під подушку. А вранці, перш ніж відкрити очі, витягнути одну карту з колоди і подивитися її значення:

 • бубнова масть означає, що удача посміхнеться у фінансовій сфері;
 • чирвова масть покаже, що в цьому році пощастить у коханні;
 • хрестова масть буде означати, що цей рік буде повний корисних нових знайомств;
 • а ось пікова карта буде обіцяти про складні періоди в житті в році Тигра.

Пророцтва на монетах

Ще одним швидким способом в новорічну ніч дізнатися про своє майбутнє є підкидання монети. І в цьому варіанті є два типи різновиди ворожіння:

 • Під бій курантів необхідно згадати заповітне бажання і тричі підкинути монетку. Якщо 2 рази випаде орел, то бажання в наступаючому році точно здійсниться.
 • Або ж ще до бою курантів загадати 2 бажання. Перше буде відповідати решці, друге – орлу. І як тільки годинник проб’є північ, підкинути монетку і яка сторона випаде – то бажання і виповниться в році, що наступив.

Ворожіння на любов і судженого

Традиційно всіх молодих дівчат дуже сильно хвилює питання: хто ж стане їх судженим і коли ж вони вийдуть заміж. Для такого виду ворожіння як не можна краще підходить саме новорічна ніч. Пропонуємо вам кілька варіантів ворожінь, які підходять під цю тематику.

Передбачення на судженого

Якщо дівчина ще не визначилася зі своїм вибором чоловіка або такого в її житті ще немає, то хорошим варіантом стане для неї ворожіння на судженого. Нічого складного в ньому немає.

Всього-то перед тим, як лягати спати в новорічну ніч, необхідно набрати склянку води, зверху покласти дерев’яну паличку і відправити цю конструкцію собі під ліжко, примовляючи: «Суджений, уві сні до мене прийди, через місток мене переведи». Той чоловік, який присниться, і повинен стати тим самим улюбленим, про який дівчина так давно мріє.

Що ще почитати: У чому і якому кольорі зустрічати Новий 2022 рік

Передбачення на улюбленого

У тому випадку, якщо дівчина вже давно складається у відносинах і хоче знати, що саме за цю людину і саме в цьому році вона вийде заміж, то наступне ворожіння для неї.

Перед Новим роком їй необхідно прийти до будинку коханого, непомітно відколоти тріску від вхідних дверей і покласти її під подушку в новорічну ніч. Якщо її коханий присниться в цю ніч, то вони точно одружаться.

Передбачення на заміжжя

Якщо дівчина дуже хоче дізнатися, чи отримає вона в цьому році пропозиція руки і серця від свого коханого, то все, що для цього потрібно – лише посадити в склянку з водою в ніч з 31 грудня на 1 січня цибулину. І спостерігати за нею. Якщо незабаром цибулю дасть зелені паростки – весіллі бути.

Ну а якщо у дівчини кілька претендентів на її серце, то можна взяти стільки цибулин, скільки залицяльників, позначити кожну з них ім’ям молодої людини і також чекати, коли вони пустять паростки.

Перший, у якого здадуться відростки, і стане майбутнім чоловіком.

Передбачення на характер чоловіка

Розклад на колоді карт допоможе зрозуміти ворожбитів дівчині, якими якостями характеру буде володіти її майбутній чоловік. Напередодні Нового 2022 року через колоди карт необхідно вилучити всіх королів і покласти їх на ніч під подушку.

Вранці, ще не встаючи з ліжка, необхідно витягнути одного з королів і подивитися на його значення:

 • Бубновий король розповість ворожбитів, що той чоловік, який зараз поруч з нею, і стане її чоловіком. Цей шлюб триватиме довго, адже побудований він буде на взаємній любові.
 • Король хрестовий масті розповість про те, що суджений буде дуже серйозним і заповзятливим людиною. Швидше за все, це буде людина на керівній посаді або навіть військовий
 • Пікова масть короля натякне дівчині про те, що її майбутній обранець буде набагато старший за неї. Також така карта може означати, що ця людина буде добре відомий масам, але при цьому скупим і до божевілля ревнивим.
 • А ось K черва означатиме прекрасний шлюбний союз по любові і обопільної згоди. Але при цьому в цій парі будуть постійні сварки і конфлікти. Також велика ймовірність подружніх зрад.

Ворожіння на багатство і гроші

У нашому сучасному світі дуже багато проблем вирішують гроші. Саме тому люди хочуть знати, що буде з їх фінансовим станом в найближчому майбутньому. Наша добірка відкриє завісу фінансового стану ворожбитів на рік Чорного (Блакитного) Водяного Тигра.

Ворожіння за допомогою монет

Для того, щоб провести таке ворожіння, нам знадобляться всі монети, які є в побуті країни, починаючи від найменшого номіналу і закінчуючи найбільшим. Всіх їх поміщають в мішок, ретельно перемішують і втягують навмання тільки одну.

Чим більшого достоїнства буде витягнута монета, тим краще добробут буде в цьому році.

Ворожіння за допомогою карт

Пророцтва з приводу фінансового стану в наступаючому році можна провести і на картах. Перед ворожінням колоду ретельно перемішують і ділять приблизно на три рівні частини. Потім зупиняють свій вибір всього на одній стопці і вибирають звідти тузи.

Саме їх кількість і буде позначати добробут в наступаючому році:

 • якщо випали всі 4 туза – рік буде просто відмінним в фінансовому плані;
 • якщо в стосі виявилося 3 туза, то для досягнення бажаного результату доведеться трохи попрацювати;
 • 2 туза розкажуть про те, що власна лінь завадить досягти бажаного результату;
 • при випаданні 1 туза карти підкажуть, що в цьому році доведеться змінити місце роботи;
 • ну а якщо ні одного туза в стосі не виявлено, цей рік стане дуже важким в грошовому плані.

Що ще почитати: Тости на Новий рік Тигра +2022: прикольні для корпоративу

Ворожіння за допомогою льоду

Для такого виду передбачення необхідно буде виконати наступні маніпуляції: в новорічну ніч набрати невелику кількість води в стакан і помістити його в морозилку, а на ранок оцінити результат.

Якщо замерзла поверхня буде трохи горбиста або рівна – рік буде успішним. Ну а якщо ви виявите там поглиблення і великі нерівності, то варто приготуватися до досить важкого року в фінансовому плані.

Ворожіння за допомогою дзеркала

Дзеркало здавна вважалося магічним символом. І в новорічну ніч воно також може допомогти гадающему визначити свою фінансову долю в майбутньому році.

Для цього в ніч з 31 грудня на 1 січня дзеркало обливають водою і поміщають в холодне місце. Вулиця це буде або холодильник – вирішують самі гадати. А вранці дивляться на утворилися малюнки.

Якщо візерунки у вигляді кіл – бути багатим, ну а якщо візерунки з ламаються і незграбними лініями – збитків не уникнути.

Ворожіння на майбутнє

Буває так, що ні на судженого, ні на гроші гадати не хочеться. А ось заглянути в своє майбутнє дуже цікаво. Саме тому ми представляємо наступні варіанти ворожінь.

Ворожіння по таємничій тіні

Для цього нам буде потрібно:

 • свічка;
 • блюдце;
 • аркуш паперу;
 • запальничка або сірники.

Напередодні Нового року потрібно запалити свічку і розташуватися за столом так, щоб стіна була перед очима. Тепер подумки задається питання, чого ж чекати в наступному році. При цьому мнеться папір в кулаці.

Далі кладемо цей папірець на перевернуте блюдце, підпалюємо її і по тіні від згорілого листа самі собі відповідаємо на поставлене запитання. Інтерпретація відповіді буде залежати цілком і повністю від тієї людини, яка задавав питання.

Ворожіння по звуках

Увечері 31 грудня перед тим, як лягати спати, необхідно подумки поставити запитання долі про те, що ж вона приготувала в новому 2022 році. А ось вранці 1 січня, тільки відкривши очі, слід ретельно прислухатися до звуків, що в околицях.

Що перше почуєте, таким рік і буде:

 • сміх дитини обіцяє успіх;
 • дзвін сповіщає про можливе весілля або про народження дитини;
 • якщо гавкають собаки – буде зустріч з судженим;
 • якщо почуєте спів птахів, то в найближчому майбутньому отримаєте приємні звістки;
 • ну а якщо почуєте лайка і лайка людей, то будьте готові до неприємностей.

Ворожіння по пиріжків з передбаченнями

Якщо ви плануєте святкувати Новий 2022 рік у великій компанії, то хорошим приводом стане ворожіння на майбутнє по пиріжків або печива з передбаченнями.

Для цього заздалегідь напишіть різні варіанти прогнозів (як хороших, так і нейтральних) і вкладіть їх у випічку. А за святковим столом почастуєте всіх присутніх, заздалегідь попередивши про те, що всередині є папірець з прогнозом, щоб уникнути неприємних моментів.

Ворожіння по 4 предметам

Для такого виду ворожіння потрібно помічник. Заздалегідь потрібно приготувати 4 склянки, сіль, цукор, кільце і шматочок хліба. У кожну склянку поміщають одну з речей.

Гадающий закриває очі, а помічник переставляє і змінює склянки місцями. Далі людина, яка хоче знати своє майбутнє, обирає один стакан і дивиться, що виявилося всередині.

Якщо це:

 • хліб, то в наступаючому році не доведеться турбуватися про достатку;
 • кільце, то в цьому році велика ймовірність весілля або поповнення в родині;
 • цукор вкаже на те, що весь рік буде успішним і ніяких проблем очікувати не варто;
 • а ось сіль обіцяє про проблеми і в особистому житті, і в фінансовій сфері.

Що ще почитати: Старий Новий рік якого числа у 2022

Ворожіння за малюнками з воску

Саме віск і вода допоможуть зазирнути у своє майбутнє. Перед боєм курантів слід розтопити віск, а опівночі різко вилити його в ємність з холодною водою. За застиглої формі і намагаються розгадати свою долю. Природно, що фігурки можуть бути абсолютно різними і химерними.

Але є кілька точних фігур, які розтлумачуються наступним чином:

 • кільце обіцяє про заручини або весілля;
 • ангел показує, що наступний рік буде благополучним;
 • коло пророкує тільки позитивні події;
 • а ось неправильної форми овал або просто пляма говорить про неприємності.

Таким же чином можна поворожити на ім’я судженого. Тільки в застиглій формі слід спробувати відшукати першу букву імені майбутнього обранця.

Ворожіння на виконання бажання

Одним з найбільш традиційних ворожінь вважають ворожіння на бажання. Чи виконається те, чого так хоче людина, чи ні. Можливо це заміжжя, можливо це зустріч з другої половинки, або з’явиться можливість розбагатіти в майбутньому році. Нижче перераховані способи, які допоможуть передбачити, виповниться задумане чи ні.

Ворожіння на крупі

Щоб зробити цей ритуал, що ворожить перед сном в новорічну ніч загадує бажання і відправляється спати. А вранці насамперед йде на кухню, бере жменю будь-якої крупи і перераховує крупинки.

Якщо кількість вийшло парних, то бажання збудеться в році, що наступив, ну а якщо непарне, то варто повторити ритуал в наступний Новий рік.

Ворожіння на папірцях з бажаннями

Наступний спосіб дізнатися, чи збудеться те чи інше бажання в новому році, має на увазі в собі наступне: на 12 маленьких листочках пишуться 12 різних бажань і кладуться вночі під подушку. Вранці витягується за все один листочок. Те бажання, яке буде написано на ньому, точно збудеться в цьому році.

Ворожіння на ялинкових кулях

Для цього гадання необхідно заздалегідь приготуватися. Потрібно взяти 3 однакових по діаметру новорічних кулі, на кожному з них написати по одному бажанню і покласти їх в один мішок.

Вночі, під бій курантів, потрібно витягнути тільки один шар. Те, що на ньому буде написано, має виповнитися протягом 2022 року.

Новорічні гадання на символ року 2022

2022 рік стане роком Водяного Тигра. Це дуже розумне і небезпечна тварина. Але в той же час правильне і віддане. Багато ворожіння дуже часто використовують застиглий віск, тінь від спаленого паперу, візерунок на вікнах тощо для більш докладного розгляду вийшла фігури.

Але що символізує сам Господар року, якщо в якомусь з ворожінь вам вдасться побачити його обриси:

 • Побачивши обриси повного силуету Тигра, вам варто побоюватися суперників. Вони вже зібралися воєдино, щоб нанести вам нищівного удару.
 • Якщо буде тільки силует голови, то вам варто очікувати привабливих пропозицій, які далеко не завжди будуть вам корисними. Але життєвий досвід, який ви накопичували роками, допоможе уникнути всіх неприємностей.

Ну а взагалі, які б результати ворожінь у вас ні вийшли в новорічну ніч 2022, не варто сильно на них рівнятися. Адже нашу долю будуємо ми самі!Create AccountLog In Your Account