Ворожіння на Різдво 2020 року

Майбутнє кожної людини вкрите щільною завісою таємниці, і багато хто мріє зазирнути за завісу з допомогою ворожіння, щоб дізнатися про майбутні події. Зробити це можливо, але в певні періоди, при точному дотриманні запропонованих правил. В Україні з давніх часів незаміжні дівчата ворожили на нареченого, мріючи з’ясувати, хто і коли візьме їх у дружини. Однак, підглядати в щілинку потойбічного світу, значить, вступати в контакт з нечистою силою. І багато повір’їв пов’язані з великим ризиком для чистоти душі.

Ворожіння на майбутнє

Найбільш підходящим часом для ворожіння вважаються Святки, що охоплюють Різдво і навіть Хрещення.

Стало бути, сприятлива пора для ворожіння в 2020 році, займає проміжок днів з 6 до 19 січня.

Дівчата гадають на Різдво Христове

Скориставшись досвідом старшого покоління, реально зазирнути у власне майбутнє і дізнатися, які випробування і сюрпризи приготувала Вам доля в 2020 році. Для з’ясування аспектів у всіх життєвих сферах придумано величезну різноманітність різних способів ворожіння на Різдво, передбачають використання різних атрибутів.

Спосіб 1

Бджолиний віск або свічка: воскову основу розтоплюють на водяній бані, або підпалюють свічку, даючи воску вільно стікати в миску з водою. Щоб все вийшло, необхідно накапати в ємність достатню кількість фігур, тому процедуру повторюють кілька разів. Застиглі шматочки, що утворили своєрідні фігурки, розглядаються з особливою увагою, і їм дається тлумачення за зовнішнім виглядом:

  • Великі краплі – після Різдва в житті почнуть відбуватися доленосні події.
  • Довгі смуги – довгі відрядження або подорожі.
  • Короткі смуги – порожні турботи.
  • Віск, повністю з’єднався, обіцяє нескорий вступ у шлюб.
  • Кільце або свічка – швидке весілля, можливо навіть в 2020 році.
  • Хрест – неприємності, хвороби.
  • Конверт – звістки від далеких родичів.

Спосіб 2

У ніч перед Різдвом, беруть яйце, і в склянку з гарячою водою виливають білок, і дивляться на отримані фігури. Тлумачення фігур таке ж, як при воску. Важливо не використовувати для ворожіння воду з крана, оскільки водопровідна рідина позбавлена всілякої енергетики. Краще сходити до вуличної колонки, колодязя або навіть розтопити сніг.

Спосіб 3

Папір: на чистому паперовому аркуші потрібно написати цікаві події 2020 р., витримуючи відстань між рядками. Взяти кавове зерно, підкинути його над папером, попередньо закривши очі. Куди зерно впаде, таке майбутнє чекає. Предмети: непрозорі ємності (банки або контейнери) кладуть знакові предмети, тасують і дають кожному хто гадає, вибрати одну посудину. Очі при цьому закривають. Цибуля – сльози, кільце – весілля, монета – багатство, вода – порожні очікування, сіль – біди і неприємності, цукерка – приємний сюрприз, перець – лихі пригоди, хліб – достаток.

Різдвяне ворожіння на нареченого

Початкова мета всіх ворожінь, частіше за все, пов’язана з бажанням дізнатися про майбутнє заміжжя, і особистості чоловіка. На Різдво 2020 року, цікавитися цим питанням особливо актуально, адже потойбічні сили готові ділитися любовними секретами.

Першим ділом можна відправитися в гості до подруги, і залишитися у неї з ночівлею. Лягаючи спати на новому місці, потрібно вимовити вголос чарівні слова, що закликають, щоб приснився наречений своїй нареченій. І бажано, щоб він з’явився з тією особою, з яким стояти під вінцем. По ідеї, хлопець повинен з’явитися у сні. Для посилення ефекту можна помістити під подушку шматочок житнього хліба, і покликати нареченого повечеряти.

Дівчина уві сні чекає на нареченого

Рідкісне ворожіння обходиться без використання обручки, яке можна взяти в борг у заміжніх знайомих. Найбільша вірогідність при цьому досягається 6 січня, тобто в переддень Різдва. Береться прозорий стакан, що має гладкі стінки, наповнюється на одну третину водою з криниці. На дно склянки кидають кільце, закликаючи судженого показати свій лик. Коли рідина прийде в спокійний стан, вдивляються в дорогоцінний овал, де з’явиться поступово обличчя хлопця.

Також кільце прийнято поєднувати з шерстяною ниткою червоного кольору. У склянку, наповнену водою, опускають коштовність на нитці, і розгойдують, слухаючи число ударів об стінки. Мелодійність дзвону дозволяє дізнатися ім’я майбутнього чоловіка. Перед безпосереднім ворожінням потрібно зняти всі прикраси, розпустити волосся, звільнити їх від будь-яких шпильок, позбутися від одягу, що містить гудзики і замки. Важливо дотримуватися тиші, не допускати жартів, сміху і інших звуків.

Ворожіння на майбутніх дітей

Про те, скільки в жінки буде діточок, теж можна дізнатися в 2020 році на Різдво, для чого має сенс піти в лазню. Для ритуалу знадобиться запарити віник, і відправитися в парну. Ворожіння починають, сідаючи на полицю, і закликаючи банні сили відкрити, скільки малюків народиться. Після цього пропарюють все тіло, і по завершенню процедури вважають, що залишилися листочки на тілі. Їх число безпосередньо показує, скільки раз дама стане матір’ю.

Ворожіння на дітей у лазні

Допоможе визначити шукану цифру і ворожіння на сірниках. Беруть тарілку, наливають «живу» воду, і заздалегідь готують сірники. Подумки задають питання, запалюють один сірник, і чекають його повного згоряння. Коли відбудеться загасання, кидають сірник в миску. Якщо потоне – народиться хлопчик, продовжить плавати – дівчинка.

Як ще можна гадати на Різдво в 2020 році

Зазначимо, що різдвяні ворожіння часів прабабусь, звичайно, відрізняються достовірністю, але сучасні дівчата вважають за краще використовувати досягнення техніки. Наприклад, для пророкувань, можна використовувати телефон: набирають випадкові цифри, дзвонять по створеному номеру. Зайнято – порожні турботи, Не відповідають – невдача, розчарування. Відповіла жінка – взаємна любов, чоловік – весілля. Якщо відповів знайомий – везіння і фантастична удача.

Всім людям властиво цікавитися своїм майбутнім, для чого придумано величезну кількість різноманітних ворожінь, обрядів і звичаїв. Однак, потрібно завжди дотримуватися рекомендацій фахівців, не допускати сміху при проведенні обрядів, і налаштовуватися на серйозний лад.

Дивіться відео з найпростішими способами ворожіння під час Різдва 2020 року, в домашніх умовах:Create AccountLog In Your Account